bozulmakta haksız mıyım

Yani kucuk illerden gelip saat tutturamayi anlarim arasinda 15 dk arayla otobus kalkan iki sehirde seyahat ederken saat tutturamayip ucaga gore kendini ayarlayamamayi anlamam.

Trenle gidecegim demissiniz o da saat basi kalkiyor? Bayağı bayaği plansiz kisilersiniz anladigim kadariyla. Belki de bu plansizliginiz arkadasinizi irite etmistir, belki hep boylesiniz? Biz bilemiyoruz tabi tum bu detaylari, belki de bahsettiginiz gibi hakikaten onun vurdumduymazligi yuzunden magdur oldunuz, bilmiyorum ama yine de irite de olsa, o da magdur etse 1 gecelik sizi agirlayabilmeliydi.

Bence kendisiyle yurtdisina cikmayin. Siz de aradaki vakti havaalaninda gecirin, farzedinki aktarmali ucuyorsunuz.

Daha sizi evinde ağırlayamayan kişiyle gerçekten yurt dışına çıkma planı mı yaptınız? Bence bahanesi geçerli değil. akrabası olsa da siz baştan böyle konuşmamışsınız. Kendi rahatlığı için kendnin bulunduğu şehirden bilet almış.
Hangi şehirden geleceksiniz?
+1 . Ama airbnb de bakabilir konu sahibi

Eğer mümkünse biletinizi ona haber vermeden açığa alın. Başka bir zaman uygun olduğunuzda gidersiniz. Sorduğunda da o zaman geldiğimde kalacak yer bulamamıştım bu yüzden iptal ettim dersiniz sanıırm bir daha da arama sorma olmaz güzel bir veda olur 👊

Biletini açığa al. Kendin tek git ve takıl.
Illa gidecegim diyorsan da otelde kal. 2000 tl icin milletin agiz kokusuyla ugrasmayin. Havalimaninda saatlik konaklama alani var otel konforunda ona da bakabilirsin

arkadaşımla birlikte yurtdışı seyehati planladık o istanbulda biletler de istanbuldan. Ben de birgün önceden giderim diye düşünüyorken arkadaşım bana onda kalamayacağımı aynı gün gelmemi söylüyor ama o gün gidersem yetişemiyorum uçağa son ana kaldığı için kendime başka kalacak yer de bulamıyorum şimdi ben önceden tren biletlerimi almıştım uçak bileti alsam 2 bin lira ek gider çıkıyor bana kamu misafirhanelerinde yer bulamıyorum oteller pahalı diğer arkadaşlarımın kaldıkları yerler ters böyle bi anda bana bi sürü zorluk çıktı..yani ben baştan bu kadar zor olacağını bilsem bu planı yapmazdım doğrusu.

arkadaşımın akrabaları olacakmış mazereti geçerli ancak zaten ben bu tarihi istemiyordum 2 hafta öncesinde gitmek istiyordum o tarihi de yine akrabalarım gelecek diye planı erteletti onlar o zaman gelmekten vazgeçmişler. neyse yani tavsiyesi olan var mı en uygun ve kolay nasıl çözerim.
anladığım kadarıyla arkadaşınız yakın arkadaşınız değil ve sizi plana dahil etmesinin sebebi tek başına gitmek istememek.

arkadaşımla birlikte yurtdışı seyehati planladık o istanbulda biletler de istanbuldan. Ben de birgün önceden giderim diye düşünüyorken arkadaşım bana onda kalamayacağımı aynı gün gelmemi söylüyor ama o gün gidersem yetişemiyorum uçağa son ana kaldığı için kendime başka kalacak yer de bulamıyorum şimdi ben önceden tren biletlerimi almıştım uçak bileti alsam 2 bin lira ek gider çıkıyor bana kamu misafirhanelerinde yer bulamıyorum oteller pahalı diğer arkadaşlarımın kaldıkları yerler ters böyle bi anda bana bi sürü zorluk çıktı..yani ben baştan bu kadar zor olacağını bilsem bu planı yapmazdım doğrusu.

arkadaşımın akrabaları olacakmış mazereti geçerli ancak zaten ben bu tarihi istemiyordum 2 hafta öncesinde gitmek istiyordum o tarihi de yine akrabalarım gelecek diye planı erteletti onlar o zaman gelmekten vazgeçmişler. neyse yani tavsiyesi olan var mı en uygun ve kolay nasıl çözerim.
Herşeyi tamamen iptal ederdim..kendisi nereye giderse gitsin

Ben akraba olayına inanamadim 😂 kim olursa olsun bence akrabası var diye arkadaşına yok demezdi napar eder agirlardi bir gece. Nedense arkadaşınızın çokça bencil biri olduğu ve akrabası değil sevgilisiyle kalacağı kokusu geldi burnuma 😂

Ben akraba olayına inanamadim 😂 kim olursa olsun bence akrabası var diye arkadaşına yok demezdi napar eder agirlardi bir gece. Nedense arkadaşınızın çokça bencil biri olduğu ve akrabası değil sevgilisiyle kalacağı kokusu geldi burnuma 😂
bilmiyorum, aslında yalan olduğunu sanmıyorum sadece çok düşüncesizce.

yok şimdi iptal edicem biletelr yanar da zaten otel parasını alırım en azından
Tek basiniza kendiniz gidin. Zaten her sey ayarlanmks, bosuna planinizi bozmayın. Sadece oteli degistirin ayni otelde kalmamis olursunuz boylece.
Arkadasinizin densizligi icin kendi keyfinizden vazgecmeyin.

Evinde kalmana sorun çıkarmasi çok ayıp orayı geçelim .
Sen uygun bir otelde kalabilirsin netten bak .
Yapicak bir şey yok

X