Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

soran pldu mu bilmiyorum çok sayfa olduğu için tek tek okumadım nolur kusura bakmayın :KK64::KK64:

brezilya fonunden sonra bakimlarda arindirma şampuani olafak düşündüm. sizce yanlış mi düşündüm ?:KK33:

HUNCA CARE

images.jpg

images (1).jpg

not: fotograf cekecek cihazim olmadığı için gorseller netten alintidir

soran pldu mu bilmiyorum çok sayfa olduğu için tek tek okumadım nolur kusura bakmayın :KK64::KK64:

brezilya fonunden sonra bakimlarda arindirma şampuani olafak düşündüm. sizce yanlış mi düşündüm ?:KK33:

HUNCA CARE

Eki Görüntüle 1899328
Eki Görüntüle 1899329

not: fotograf cekecek cihazim olmadığı için gorseller netten alintidir

O kadar küçük ki okuyamıyorum, Sodyum laureth sülfat mı yoksa lauryl sülfat mı anlayamadım ki :KK43:

aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamic...., cocamide dea, parfum, polyquaternium-10, glycerin,

OKYANUSYAA OKYANUSYAA ve KilicBaligi KilicBaligi bakın bakın saçlarıma sadece kuruttum ki biraz özensiz kuruttum hemen foto atmak için..amannn hepsi düz oldu ki benim saclarim:KK66: ay Allah razı olsun ikinizden de ne diyeyim..yıka ve çık amann hemde ipek gibi oldu vallaha:) ya ne kadar gider bu bozulacak diye ödüm kopuo :) bi de gliss sıvı saç kremi ve watsons saç kremi varya ballı falan onları kullanabilirim demi..çok çok teşekkür ederim gerçekten.ben bu kadar düz olacağını dusunmuodum jilet gibi düz oldu vallaha opucem sizi tutmayın :KK66:

Eklentiler

• 2016-10-30 19.21.09.jpg
    2016-10-30 19.21.09.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 175
OKYANUSYAA OKYANUSYAA ve KilicBaligi KilicBaligi bakın bakın saçlarıma sadece kuruttum ki biraz özensiz kuruttum hemen foto atmak için..amannn hepsi düz oldu ki benim saclarim:KK49:ay Allah razı olsun ikinizden de ne diyeyim..yıka ve çık amann hemde ipek gibi oldu vallaha:) ya ne kadar gider bu bozulacak diye ödüm kopuo :KK15:bi de gliss sıvı saç kremi ve watsons saç kremi varya ballı falan onları kullanabilirim demi..çok çok teşekkür ederim gerçekten.ben bu kadar düz olacağını dusunmuodum jilet gibi düz oldu vallaha opucem sizi tutmayın :KK19::KK9:

OKYANUSYAA OKYANUSYAA ve KilicBaligi KilicBaligi bakın bakın saçlarıma sadece kuruttum ki biraz özensiz kuruttum hemen foto atmak için..amannn hepsi düz oldu ki benim saclarim:KK66: ay Allah razı olsun ikinizden de ne diyeyim..yıka ve çık amann hemde ipek gibi oldu vallaha:) ya ne kadar gider bu bozulacak diye ödüm kopuo :) bi de gliss sıvı saç kremi ve watsons saç kremi varya ballı falan onları kullanabilirim demi..çok çok teşekkür ederim gerçekten.ben bu kadar düz olacağını dusunmuodum jilet gibi düz oldu vallaha opucem sizi tutmayın :KK66:
Güzel olmuş güle güle kullan. Gliss'in bahsettiğin sıvı saç kremi sprey olan ise hayır kullanamazsın, fönü bozuyor. Watsons'un saç kremini ise bilmiyorum. Normalde saç kremi fönü bozmaz ama watsons'un krem tarzı bir çok ürünü var hangisinden bahsettiğini bilemiyorum.

KilicBaligi KilicBaligi bu maskeyi kullanıyorum.çok teşekkür ederim gerçekten. sence bakim yapmama gerek var mı bi de çıkınca elseve bakim yagi sürüyorum uçlarına başka da bi şey yapmıyorum yani şimdilik..
arkadaşlar almak isteyen olursa paylaşmak istiyorum bana 1kg çok çünkü :)

Eklentiler

• Screenshot_2016-10-30-20-15-32.png
    Screenshot_2016-10-30-20-15-32.png
    186,1 KB · Görüntüleme: 109
KilicBaligi KilicBaligi bu maskeyi kullanıyorum.çok teşekkür ederim gerçekten. sence bakim yapmama gerek var mı bi de çıkınca elseve bakim yagi sürüyorum uçlarına başka da bi şey yapmıyorum yani şimdilik..
arkadaşlar almak isteyen olursa paylaşmak istiyorum bana 1kg çok çünkü :)
Tamam bu zarar vermez. Evet yaptığın her türlü bakıma devam edersen iyi olur, daha önce bakım yapmıyorduysan da bakımlara başlamanı tavsiye ederim.

OKYANUSYAA OKYANUSYAA ve KilicBaligi KilicBaligi bakın bakın saçlarıma sadece kuruttum ki biraz özensiz kuruttum hemen foto atmak için..amannn hepsi düz oldu ki benim saclarim:KK49:ay Allah razı olsun ikinizden de ne diyeyim..yıka ve çık amann hemde ipek gibi oldu vallaha:) ya ne kadar gider bu bozulacak diye ödüm kopuo :KK15:bi de gliss sıvı saç kremi ve watsons saç kremi varya ballı falan onları kullanabilirim demi..çok çok teşekkür ederim gerçekten.ben bu kadar düz olacağını dusunmuodum jilet gibi düz oldu vallaha opucem sizi tutmayın :KK19::KK9:
Güle güle kullannnn, neredeyse kolaya kaçıp rezil ediyordun saçlarını farkındasın değil mi :)

fotoyu "evde brezilya fönü/keratin tedavizi yapmanın incelikler" adlı başlığa yani biziim asıl grubumuza da atarsan iyi olur.
İnsanlar öncesi sonrası foto diye merak ediyorlar.
Anlaşıldı mı arse :)

Selamlar KilicBaligi KilicBaligi bir sorum olacaktı. Benim ara ara saç dökülme sorunum var, novocrin buğday plesantası losyonu kullandığımda iyi geliyordu. 4 ay önce natura keratin yaptım, bozulmak üzere ama saçlarım da gene strese bağlı dökülmeye başladı. Novocrin içinde çinko bazlı tuz bulunur yazıyor, sorun olur mu ne dersiniz? Aslında karanfil suyuyla birlikte ikisini dönüşümlü kullandığımda kesin çözüm oluyordu ama karanfilde de sodyum varmış :KK43: Bitkisel sodyum da, çinko bazlı tuzlar da brezilya fönüne zarar verir mi ki? Saçlarım uzun değil ürünün yarısı artmıştı, önümüzdeki hafta natura keratini tekrar yapmak istiyorum, bunlar olmazsa saç dökülmesine ne tavsiye edersiniz? Şimdiden çok teşekkürler,

X