Gebeliğe Hazırlık Brokoli kürü ve sogan kürü

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bakıldı onda sıkıntı yok benm yumurtalarım buyumuyormus ılacla buyutuyoruz ama çatlıyomu olece adetle atılıyormu bılmıyorum
Yumurta geliştirmek çatlatmak için incir havuç kürü var sonra çörek otu bal tarçın var onları denedinmi

ADETİN BEŞINCI GUNU BASLANILIYOR YARIM LITRE KLORSUZ SU 150-200GRAM ARASI BROKOLIYI KAYNAMIS SUYA ATIYORUM 5-6 DAKIKA HASLANIYOR AGZI KAPALI BR SEKILDE SONRA KAPAGI KALDIRIP ILIMASINI BEKLIYORUM COK ILIYINCA ICILMIYOR BEN BI TIK DAHA SICAK ICIYORUM TÜP TIKANIKLIGI ICIN KULLANIYORUM
Anladim canim cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin. Rabbim sifani versin insAllah isteyen dileyen herkese hayirli saglikli gebelikler ve bebeler nasip etsin. Cok saol ❤

Anladim canim cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin. Rabbim sifani versin insAllah isteyen dileyen herkese hayirli saglikli gebelikler ve bebeler nasip etsin. Cok saol ❤
AMİN CANIM INSALLAH :) eger denıceksen yedi gunde bir 3 gün ara vermen gerekıyor onu yazmayı unutmusum :)

AMİN CANIM INSALLAH :) eger denıceksen yedi gunde bir 3 gün ara vermen gerekıyor onu yazmayı unutmusum :)
Tamam canim cok saol allah razi oslun.. yapacamda durumlarim duzeldikten sonra. Bilgilendirdigin icin tekrar tesekkurler

X