Gebeliğe Hazırlık Gebe kalmak için ÇAKRIK KÖKÜ SUYU

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bir sorun yoksa içmemeli o zaman soğan kürünü. Kaç tane evladınız var ? Hani çakşır kökü suyundan dolayı dediniz ya ona binaen sordum
3 kere hamile kaldım. İlki doğdu ikincinin 10+5te kalbi durdu kürtaj oldum. Şimdi yine 6+4 haftalık hamileyim

Sanırım stres çok etkiliyor. Evleneli 3 buçuk yıl oldu. Ama biz son 1 yıldır eşimle birbirimize alıştığımızdan son 1 yıla yakın bir süredir istiyoruz inşaAllah hayırlısıyla 🌸
Canım benim testim geldi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 38
Benimde henüz göstermedi canın günde iki kez yapıyorum testi yani çizginin biri silik daha belirgin olmadı adet döndüm 34 güne bi ondan belki son adetimde 16 ocak

Ben de çakşır kökü suyu kullandığım ay hamile kaldım. Ama benim hamileliğimde ağır laktoz intoleransı gelişti. Hamileliğimin başımdan beri süt ve süt ürünü tüketemiyorum. Bunun yanı sıra bağırsaklarım felç oldu resmen. Doğru düzgün canımın istediği bişi yiyemedim hiç. Onunla bir ilgisi var mı onu da bilmiyorum 😟

Ben de çakşır kökü suyu kullandığım ay hamile kaldım. Ama benim hamileliğimde ağır laktoz intoleransı gelişti. Hamileliğimin başımdan beri süt ve süt ürünü tüketemiyorum. Bunun yanı sıra bağırsaklarım felç oldu resmen. Doğru düzgün canımın istediği bişi yiyemedim hiç. Onunla bir ilgisi var mı onu da bilmiyorum 😟
Çakşır kökü soğan kürü tarzı uygulamaları doktora danışmakta fayda var demek ki 😞 Şuan durumunuz nasıl ?

Tester dişli aslan pencesini 10 gündür iciyorum. Prolaktinim 33 düşürür diye umuyorum. Gerci 66dan düştü. Acaba eşim ve ben ikimiz de çakşır kökünü içsek mi? Yoksa eşlerden birinin mi kullanmasi gerek🤔

Soğan kürünü doktor tavsiyesi ile yaptım kist vardı eridi çok şükür. Ama bi sorun yoksa gerek yok yapmaya. Çakşır kökü suyu ise benim için mucize içtiğimiz ay hamile kalıyorum hep onda. Hayıt otuna gelince de çayını vs içmedim ama hapı var eczanede onu içmiştim 3 ay adetlerimi çok güzel düzene sokmuştu ama hemen hamilelik olmamıştı
Çakşır otu suyunu hem eşiniz hem de siz mi kullandınız? Nasıl kullandınız anlatabilir misiniz? Bizde yaklaşık 1 senedir çocuk istiyoruz. Hormonlarım ve rahim filmim temiz çıktı fakat bende pco var. Soğan kürü bende işe yaramadı. Çakşır otunu duydum ama nasıl kullanılcak bilgim yok açıkcası. Yardımcı olabilir misiniz?

Çakşır otu suyunu hem eşiniz hem de siz mi kullandınız? Nasıl kullandınız anlatabilir misiniz? Bizde yaklaşık 1 senedir çocuk istiyoruz. Hormonlarım ve rahim filmim temiz çıktı fakat bende pco var. Soğan kürü bende işe yaramadı. Çakşır otunu duydum ama nasıl kullanılcak bilgim yok açıkcası. Yardımcı olabilir misiniz?
Aktarlarda hazır satılıyor çakşır kökü suyu. Ondan alın. Her gün iki kez içeceksiniz. Kahvaltıdan ve akşam yemeğinde önce. 1/3 çay bardağı döküp üzeri içme suyu doldurulup içecek. Siz yumurtlamaya kadar kullanın eşiniz hamilelik olana kadar.

İnşallah tez vakitte nasip olur. Bemde laboquick i kullandım güzeldi bence 1 ay düzenli kullandım o ayda da yumurtlama gününü değerlendiremedim iş yüzünden. Bu ayda covid oldum aklımda çocuk yoktu testide adetime yakın yapıyım dedim bakalım ne çıkacak kopkoyu çıkınca gebelik testi yaptım hamileymişim meğer
Adetime yakın ben de yaptım ovülasyon testi kopkoyu idi. Gebelik testi negatif çıktı. Bugün adet günüm kahverengi akıntı var şimdilik sökülür mü bilmem.

Tester dişli aslan pencesini 10 gündür iciyorum. Prolaktinim 33 düşürür diye umuyorum. Gerci 66dan düştü. Acaba eşim ve ben ikimiz de çakşır kökünü içsek mi? Yoksa eşlerden birinin mi kullanmasi gerek🤔
Hiç bilmiyorum ki. Ben doktora çakşır kökünü, soğan kürünü sordum. Kullanma, dozunu bilmiyoruz dedi. Hayıt tohumunu sordum. Hastalık durumun normal olduğu İçin kullanabilirsin dedi. Bir arkadaşım da macunlardan bahsetmişti

Soğan kürünü doktor tavsiyesi ile yaptım kist vardı eridi çok şükür. Ama bi sorun yoksa gerek yok yapmaya. Çakşır kökü suyu ise benim için mucize içtiğimiz ay hamile kalıyorum hep onda. Hayıt otuna gelince de çayını vs içmedim ama hapı var eczanede onu içmiştim 3 ay adetlerimi çok güzel düzene sokmuştu ama hemen hamilelik olmamıştı
Çakşır suyunu nasıl kullandınız

Sonuç aldınız mı
Testere dişli aslan pençesi içiyorum canım bide keçiboynuzu özü
Bat 18 veya 19 şubat inşallah
Hamile olurum faydası olur. Hergün aksatmadan iki kez içiyorum
Sonuç aldınız mı
Testere dişli aslan pençesi içiyorum canım bide keçiboynuzu özü
Bat 18 veya 19 şubat inşallah
Hamile olurum faydası olur. Hergün aksatmadan iki kez içiyorum

X