Bromelain Forte Kullananlar

pumpkinspicegtg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2022
15
18
30
Kızlar şu eczacı Hüseyin Çetiner adlı kişinin instagramını gördünüz mü bir dolu başarı hikayesi var. Ben de aldım şase olanını kullanmaya başladım. 4 gün oldu henüz 1 hafta sonra tartılmayı düşünüyorum. Kullanan gören olumlu olumsuz yorumu olan var mı?

Merhaba bende bu ara cok gordum insta da ve aldim 6 gundur kullaniyorum ayak bilegimde liposaksindan kalan odemim vardi onu indirdi ama tam olarak etki gormek icin erken sanirim ama adama ulasmak cok zor sorulara cevap alamiyorum bakalim kullanip gorucez

Merhaba bende bu ara cok gordum insta da ve aldim 6 gundur kullaniyorum ayak bilegimde liposaksindan kalan odemim vardi onu indirdi ama tam olarak etki gormek icin erken sanirim ama adama ulasmak cok zor sorulara cevap alamiyorum bakalim kullanip gorucez
Kesinlikle adam benim sorularıma da cevap vermiyor. Ben kendimi hafif hissediyorum ve cidden tok tutuyor insanı. Acaba sizde ishal problemi oldu mu?

Akşam eşim hastalanınca yemek derdi vs derken içmeyi unuttum sabah içtim ama yine bir de doktora gidip eflor aldım ishal için karnımı şişirdi çok fena ya..
Ama yarın ya da akşam işten dönünce tartılıcam çok heycanlıyım. Kaç kilo gitti acaba bir hafta doluyor bu gün.. Siz de durum nasıl?

Haftasonu biraz ara verdim ama 6 günde 2 kilo gitti. Reglim yaklaştığı için yine çok şişkinim ama devam tok tutması bile yetiyor şu an. Sanırım o çok kilo verenler şeker hamurişi falan tüketmeyenler ben baya sadece aburcuburla besleniyorum 😬

Kızlar şu eczacı Hüseyin Çetiner adlı kişinin instagramını gördünüz mü bir dolu başarı hikayesi var. Ben de aldım şase olanını kullanmaya başladım. 4 gün oldu henüz 1 hafta sonra tartılmayı düşünüyorum. Kullanan gören olumlu olumsuz yorumu olan var mı?
Merhaba bahsettiğiniz hüseyin çetiner için dolandırıcı olduğuna dair çok sayıda şikayet var Google yazarsanız görürsünüz o yüzden ilaç vs gibi ürünleri ezcaneden alın yada gerçek güvenilir sarıcılar sağlığınızı riske atmaya değmez 3 kuruş ucuz almak için.

Merhabalar ben Venatura diye bir markanınkini aldım bugün kullanmaya başladım aldığım stede yorumlar güzeldi yazarım kullandıkça

Merhaba bahsettiğiniz hüseyin çetiner için dolandırıcı olduğuna dair çok sayıda şikayet var Google yazarsanız görürsünüz o yüzden ilaç vs gibi ürünleri ezcaneden alın yada gerçek güvenilir sarıcılar sağlığınızı riske atmaya değmez 3 kuruş ucuz almak için.
Aynen bende okudum. Dikkat!

Arkadaşlar Merhaba! ben bromelaini 1 kutu evzanwden almıştım. Bayağa güzel tadı. Şekerli idi. 1 kutu bitti. Ne kilo, ne ödem. Değişiklik olmadı. Bacaklarımdaki nedeni bulunamayan aşırı ödem için almıştım. Sonra 3 kutu daha ..endyol dan aldım. 2 kutu daha bitirdim. Bunun tadı daja az şekerli ve yağlı gibi. İkisi arasında çok fark var. Bandrollü ama. Acaba biri sahtemi bilemedim🤷‍♀️. Sınuçta ne kilı, ne ödemde değişiklik yok. 1 gr bile gitmedi.
Bende durumlar böyle..
Yorum sizin.

Selam, bende 4 aydır bir koçla çalışıyorum, 2 hafta önce bana bromelaini önerdi, aldım 10 gün kadardır kullanıyorum, tabi diyet ve yürüyüyüş de yapıyorum, iltahaplı hastalıklarım da var, onlara da iyi gelirmiş, yaşım 52 ve menapozdayım, çok zor gidiyor, ilk 9, 10 kg rahat gitti ama şimdi sık sık takılıyor

X