Güneş Kremleri Bronzlaşmak istemiyorum

Güneş kremleri, bronzlaşma

hatice_42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
1.293
2
38
arkadaşlar ben bu güneş kremi, losyon, sprey vs anlayamadım gitti buğday tenliyim güneş kremi kullanıp güneşe çıkınca hemen

bronzlaşıyorum ama ben bronzlaştırmayan cilt rengimi koruyan bi güneş koruyucu istiyorum fakat bunun ayrımını hala anlayabilmiş değilim

önerileri okuyorum aynı ürün için kimisi çok iyi koruyor diyor kimisi çok güzel bronzlaştım diyor kafam karışık yani:44:

mesleğim gereği bu yaz güneşe çok çıkcam acil öneri bekliyorum

arkadaşlar ben bu güneş kremi, losyon, sprey vs anlayamadım gitti buğday tenliyim güneş kremi kullanıp güneşe çıkınca hemen

bronzlaşıyorum ama ben bronzlaştırmayan cilt rengimi koruyan bi güneş koruyucu istiyorum fakat bunun ayrımını hala anlayabilmiş değilim

önerileri okuyorum aynı ürün için kimisi çok iyi koruyor diyor kimisi çok güzel bronzlaştım diyor kafam karışık yani:44:

mesleğim gereği bu yaz güneşe çok çıkcam acil öneri bekliyorum

cildiye doktoruna git durumu anlat..

ben yıllardır sebaded 50 faktör çocuklar için olanını kullanıyorum. bütün yaz güneş altında gezsem bile hep bembeyazım kızarıklık falan da olmuyor. yalnız çok yoğun ve yapış yapış his bırakıyor o yüzden yüz için tercih etmyorum. yüz için de heliocare 90 faktör jel kullanıyorum doktorun önerisiyle. jel olduğu için hiç kalıntı bırakmıyor hemen emiliyor.

ben yıllardır sebaded 50 faktör çocuklar için olanını kullanıyorum. bütün yaz güneş altında gezsem bile hep bembeyazım kızarıklık falan da olmuyor. yalnız çok yoğun ve yapış yapış his bırakıyor o yüzden yüz için tercih etmyorum. yüz için de heliocare 90 faktör jel kullanıyorum doktorun önerisiyle. jel olduğu için hiç kalıntı bırakmıyor hemen emiliyor.

çok çok teşekkür ediyorum sebamed almak fiyat açısından daha mantıklı geldi bi deniyeyim bakalım ama diğeride aklımın bi köşesinde kalsın çocuklar için olan daha çok koruyor sanırım öylemi? ürünler bunlar mı?

$helicare.jpg $sebamed 50.jpg

markalar arasi cok fark etmiyor koruma acisindan,hepsi ayni.rengini korumak istiyorsan dikkat etmen gereken tek sey faktörü yüksek bir ürün secmek.ben 50 faktörlü krem kullaniyorum hep.günes isigina ne kadar maruz kalirsam o kadar yeniliyorum kremlenmeyi.bazen 3 kere kremlendigim oluyor.beyaz tenliligimi hic kaybetmedim hicbir yaz :))

çok çok teşekkür ediyorum sebamed almak fiyat açısından daha mantıklı geldi bi deniyeyim bakalım ama diğeride aklımın bi köşesinde kalsın çocuklar için olan daha çok koruyor sanırım öylemi? ürünler bunlar mı?

Eki Görüntüle 706298 Eki Görüntüle 706299

evet bunlar. daha mı çok koruyorlar bilmiyorum aslında ama bana öyle gibi geliyor bir de sanki çocuklar için olduğu için daha az kimyasal olabilir içinde:)

canım bende buğdayım hemen bronzlaşıyorum.
sebamed 50 faktör kullandım geçen yaz,beyaz kalıntı yapıyor iyi sürmek lazım
yoğun bir krem.
bronzlaşma konusunda garanti veremem,biraz olur yani,bizim tenimiz çok müsait.

canım bende buğdayım hemen bronzlaşıyorum.
sebamed 50 faktör kullandım geçen yaz,beyaz kalıntı yapıyor iyi sürmek lazım
yoğun bir krem.
bronzlaşma konusunda garanti veremem,biraz olur yani,bizim tenimiz çok müsait.

aynen canım insanlar günlerce uğraşıyo yanmak için ben o kadar güneş altında kalsam tanınmaz hale gelirim :KK9::KK9::KK9:
sen memnun kaldın mı yani kalıntıyı falan geçtim yanmışmıydın?

aynen canım insanlar günlerce uğraşıyo yanmak için ben o kadar güneş altında kalsam tanınmaz hale gelirim :KK9::KK9::KK9:
sen memnun kaldın mı yani kalıntıyı falan geçtim yanmışmıydın?

ben çocuk için olanlardan değilde normalinden kullandım
memnun kalmıştım ama her zamanki gibi bronzlaştım,
sadece güneşin etkilerinden korunduğumu bilmek içimi rahatlatıyordu.
bu sene daha jel şeklinde olanlardan almayı düşünüyorum gerçekten sürerken çok uğraşıyordum
yinede yüzünde beyaz bişe var diyorlardı :KK53:
ama fondoten veya pudra sürmeme gerek kalmıyordu aydınlatıyordu yüzümü :KK1:

X