BU ALDATMAK SAYILIR MI

Valla öncelikle Allah yardımcın olsun canım bu erkekler neden hic akıllanmaz bilmiyorum yav arkadaş yuvan var çoluğun çocuğun var bi dur artik k.... Üzerinde .....
adamda pismanlik namına bisey göremedim yazılarında ne demek konuyu kapat yok bu şeyle beni dışarı çıkma diye kısıtlayamazsın falan... Desene bi eşine tamam madem bu mesaj olayı bu kadar basit bende arkadaşlarımla iddaaya girip bir erkeğe mesaj aticam sevgilim var ama size aşık oldum yazacam ama çok özür dilerim utanıyorum diyeceğim sen görüncede diye bakalim kendisi kaldırabilecek mi !! ALLAHİM sen akil fikir ver ya .. Boyle erkeklere öyle sinirleniyorum ki. Gerizekalilar Allah yuva vermiş evlat vermiş daha belâlarını mi istiyorlar ya.. Canım kendini erdirme sakin valla ya dediklerimi yaparsın ya da bu yuvayı yıkarsın secim senin de. Ki bana kalsa Allah korusun ben boyle bisey yasasam ev hanımıyım 1 de oğlum var 21 aylık ama yinede boşanırdım çocuğum boyle zihniyetli bi adamla büyüyeceğine babasız büyüsün daha iyi

Allah kimseye yaşatmasın bu durumu assssla ama asla kabul etmeyecegim bir durum bu. Tek ayrılık sebebi bana göre. Ama çok iyi bir baba çocuklarına canını verir ve çocukalr da ona çok düşkün. Diyorum ya düşmanıma dilemem cocuklarım olmasa bir salise kalmazdım o gece evde yada onu atardım dısarı ama öyle konusmakla olmuyomuş çok zor bi durum çok.

Hemen boşan diyemem tabi ama baya bir süründürmen lazım bana kalırsa. Korkması lazım ben artık eşimi kaybettim herhalde diye! Ne demek konuyu yasakladı, oldu yani, ne kadar akıllı! Belli ki, swarm uygulamasından gittikleri mekanda olan kişilere bakmış ve beğendiği bir kıza yapmış bunu! Daha önce yapmadığı yada ilerde yapmayacağının garantisi yok, güven gitti mi huzur hiçbir şey kalmıyor. Bence süründürmelisin en azından.

Aldatmak elbette. Boşanmayı düşünmüyorsanız en azından kurcalamayın bu olayı yaşanmamış sayın bari. Çünkü bu aldatmaların devamı gelecek, siz de bunu gayet iyi biliyorsunuz eminim.

Ooo akla bak. Kimden aliyosa bu akillari ne muhabbetler dondurmusler baksana. Basbaya aldatma iste. Kiz yuz verseydi bulusma ayarlamayacak miydi yani?

yok asla yapmazmıs sadece ayarlayabilecek mi diye merak etmiş alkollu kafayla. Kafasına .ctıgım.

Allah kimseye yaşatmasın bu durumu assssla ama asla kabul etmeyecegim bir durum bu. Tek ayrılık sebebi bana göre. Ama çok iyi bir baba çocuklarına canını verir ve çocukalr da ona çok düşkün. Diyorum ya düşmanıma dilemem cocuklarım olmasa bir salise kalmazdım o gece evde yada onu atardım dısarı ama öyle konusmakla olmuyomuş çok zor bi durum çok.

amin... Ama bence çocuklarına düşkün olan bi adam ki bu adamda sayılmaz ya .. Yuvasının yıkılma ihtimalini bile bile böyle bisey yazmaz bence çocuklarınida sad3ce sözde seviyor sizide

Evliyim sevgilim var sende gel o da gelsin öbürüde gelsin harem kuralım ben Süleyman'ın torunuyum. Bu dünya ne sana ne de bana kalmaz Sultan Süleyman'a kalmadı böyle hiç bir kitap yazmaz :KK70: ay çok da severdim o şarkıyı :KK70:

Bazen çok dalga geçiyor gibi oluyorum ama inanın ne niyetim bu ne de haddim eşinizin yaptığı ama aynen bu. Tabiki de AL-DAT-MAK

Aldatmak elbette. Boşanmayı düşünmüyorsanız en azından kurcalamayın bu olayı yaşanmamış sayın bari. Çünkü bu aldatmaların devamı gelecek, siz de bunu gayet iyi biliyorsunuz eminim.
Çok haklısınız. Bilmiyorum ben mi çok katı bir insanım ama böyle bir durumda hala aynı evi paylaşıp bir de lütuf gibi adamı koynuma alamazdım. Allah kimseye yaşatmasın...

Çok haklısınız. Bilmiyorum ben mi çok katı bir insanım ama böyle bir durumda hala aynı evi paylaşıp bir de lütuf gibi adamı koynuma alamazdım. Allah kimseye yaşatmasın...

İnatla boşanamam deyip, kendi korkusundan ya da sadece pasifliğinden çocuklarını bahane edenlere boşan diyemiyorum. Sineye çekecek o zaman, öteki türlü trip de atsan kavga da etsen adam boşanmayacağını biliyor işte, gemiyi iyice azıya alacak. Kurcalamazsa en azından gözüne soka soka yapmaz. Yani aldatmanın devamı gelir arkadaşlar, terapilerde bile başarı oranı çok az. Buna katılan/katılmayan terapistler olur ama aldatma modelini ben anca çok çok umut görürsem uygulardım. Böyle adamlarda hiçbir işe yaramıyor.

İnatla boşanamam deyip, kendi korkusundan ya da sadece pasifliğinden çocuklarını bahane edenlere boşan diyemiyorum. Sineye çekecek o zaman, öteki türlü trip de atsan kavga da etsen adam boşanmayacağını biliyor işte, gemiyi iyice azıya alacak. Kurcalamazsa en azından gözüne soka soka yapmaz. Yani aldatmanın devamı gelir arkadaşlar, terapilerde bile başarı oranı çok az. Buna katılan/katılmayan terapistler olur ama aldatma modelini ben anca çok çok umut görürsem uygulardım. Böyle adamlarda hiçbir işe yaramıyor.
Bende sizle benzer düşünüyorum. Şiddet ve aldatma bir kere başladı mı devamı geliyor. Gelmese bile son derece yaralıyıcı eylemlerdir. Sevgiyle tolere edilecek bir tarafı olduğuna inanmıyorum.

Adamı babalıktan reddetmeyeceksiniz kocalıktan boşayacaksınız.Açıkçası bu çocuklarım için demeleri ben bahane olarak görüyorum yapmayın lütfen.Herşeyi geçin yediği haltı temize çıkarmak için kendi evlatları üzerine yalan yere yemin eden bi adam kocanız.

Ve evet bu aldatma.Kadın geri dönmemiş ondan senin üstüne gül koklar mıyım ben edebiyatı.Cevap atsaydı ne olacağı belli,kendinizi kandırmayın

Son düzenleme:

Kusura baknmayın bunada katılmıyorum tabiki çok zor bir durumun içindesiniz bunu anlayabiliyoruz kimse böyle bir şey yaşamasın düşmanım bile, ama çok iyi bir baba çocuklarına çok düşkün orda bir durun, çocuklarına düşkün olan adam yuvasını yıkmaya kalkmaz hadi sizi sevmiyor çocukları için bile bunu yapmaz hani çocuklarına düşkün huzurları bozulmasın diye düşünen bir adam, adam o kadar rahatki sizin bunu sineye çekeceğinizden emin, neyse hakkınızda hayırlısı.

Bu erkeklerin beyninin bir yerlerinde sorun var bunu artık daha iyi anlıyorum. Yani bu kadar aptalca bir yalana ancak bir diğer erkek inanır. Aldatma Sayılır mı sorusuna cevabım evet bu bir aldatmadır yada teşebbüstür ve devamı da genellikle gelmektedir bu işlerin.

"Bu aldatmak sayılır mı? " diye sorulan herşeyin 'aldatmak olur' çıkması... Yani kocanın söylediğinin doğru olduğunu bile varsaysak, arkadaşlarının lafıyla böyle büyük bir hata yapan adam çıkıyo ortaya.. Böyle birşey hayal etmesi dahi aldatmak. 'Hem karım hem sevgilim var bide seni istiyorum' demesinin etkilemek için yazmış olması çok saçma. Kadınların böyle bi ahlaksızlıktan etkilenebileceğini nasıl düşündü acaba?

Evet aldatmis.
Ayrilamayacak biri isen hic söylememeliydin gördüğünu.
Cunku seni kandirdigini sanacak ve tekrar yapacak.
Masa yanindan gecerken hesabini ogrenmis ve gelip arkadaslarina soyleyip iddaya girmis
Hi hi tabi oledir

Ben buraya biraz akıl almak ve zaten çökmüş olan psikolojimle doğru dürüst düşünemediğimden sizlerden destek alabilmek adına konu açtım lütfen olur olmaz yorumlar yapmayın. Evet boşuycam ben bu adamı desem zaten buraya yazmaz bi avukata giderdim. 2 tane çocugum var ve evet babasız büyümenin zorlugunu bildigimden onlara bunu kolay kolay yapamam beni yargılayabilirsiniz. Sizin basınıza gelirse böyle bişey durmayın hemen boşayın olur mu?
olur

X