Bu ay bitmeden test yapacak olanlar

umutluanne1

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
33
5
31
Merhaba hanımlar 7- 8 gün önce betam 0.12 çıkmıştı progesteron değerim 4.75 çıkmıştı normalde o 21. Günde yapıyorlarmış benim 18. Günde yaptırmak nasip oldu adetime 1 gün kaldı ancak bende haftalar öncesi baş dönmesi vs hamilelikte olan şeyleri yaşadım sol tarafımda batma hissi vardı sürekli kist varsa diye tedaviye gittim ancak kist yokmuş değerler iyiymiş doktor daha çok erken henüz gebelik olsada bilemeyiz denildi 4. Ay olacak eşimle çocuk yapmayı düşünmemiz bakalım bu ay olacak mı acaba hissettiklerim doğrumu değilmi adet döngümden farklı durumlar yaşadığım için şüpheleniyorum hamile kaldım mı diye acaba baya uzun oldu ama dertleşecek kimsede olmayınca buraya derdimi dökeyim dedim inşallah anne olmayı bekleyen dua eden herkese rabbim kısa süre içerisinde çocuk nasip etsin aminn

Amin canım ben de pazartesi günü test vereceğim kandan. Çatlatma iğnesinin 14.günü olacak pzt. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın

Amin inşallah müjdeli hayırlı haberler alırsınız bende pazartesi evde test yapacağım olumlu olursa kan vereceğim adet olmazsam günleri sayınca geçmekte bilmiyor

Amin inşallah müjdeli hayırlı haberler alırsınız bende pazartesi evde test yapacağım olumlu olursa kan vereceğim adet olmazsam günleri sayınca geçmekte bilmiyor
Vallahi öyle canım günler geçmiyor sürekli kafamı dağıtmak istiyorum ama olmuyor. Geçen ay daha kötüydüm üzülüp ağlıyordum artık durumla yüzleştim sadece beklemek çok zor geliyor. Pazartesi güzel haberler alalım inşallah

Amin inşallah moralimizi yüksek tutmakta fayda var sağlığımız ve hormonlarımız için bende aynıyım yoksa inşallah pazartesi güzel haberleri paylaşalım buradan

Merhaba hanımlar 7- 8 gün önce betam 0.12 çıkmıştı progesteron değerim 4.75 çıkmıştı normalde o 21. Günde yapıyorlarmış benim 18. Günde yaptırmak nasip oldu adetime 1 gün kaldı ancak bende haftalar öncesi baş dönmesi vs hamilelikte olan şeyleri yaşadım sol tarafımda batma hissi vardı sürekli kist varsa diye tedaviye gittim ancak kist yokmuş değerler iyiymiş doktor daha çok erken henüz gebelik olsada bilemeyiz denildi 4. Ay olacak eşimle çocuk yapmayı düşünmemiz bakalım bu ay olacak mı acaba hissettiklerim doğrumu değilmi adet döngümden farklı durumlar yaşadığım için şüpheleniyorum hamile kaldım mı diye acaba baya uzun oldu ama dertleşecek kimsede olmayınca buraya derdimi dökeyim dedim inşallah anne olmayı bekleyen dua eden herkese rabbim kısa süre içerisinde çocuk nasip etsin aminn
Neden testim buyle cikti kizlar

Eklentiler

• IMG_20240128_004354.jpg
    IMG_20240128_004354.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 24
Fazla idrardan dolayı ya da test bozuktur elinizde varsa tekrar yeni bir test yapmanız sağlıklı olacaktır

Gerçekten öyle artık iyi haberler alınca başlasın araştırmalar meraklar :)) inşallah rabbim nasip etmiştir biz kabulüz çileye :))

X