Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

canım geçmiş olsun.bende de troıd var ama ilaç kullanmıyorum bi kaç küçük nodül var acaba o yüzden mi olmuyo etkiliyo mu diyede düşünüyorum

.. Madem böyle bir durum var canım benim etkilemez mı hiç. Kardesimdeki noduller alındı. Doktoru ilaç verdi. O sırada doktor cocuk düşünüyorsanız korunun, gerçi bu durumda gebelik olmaz ama siz ilaç kullandığınız için ne olur ne olmaz korunun dedi. Sonra ilaçlar sayesinde bütün degerler normale dondü ve hamile kaldı. Sen lütfen bu durumunu ihmal etme. İnsallah kardeşimle aynı değildir durumun. Ameliyat filan gerekmez ama lütfen ihmal etme .

yaa cok belırtı varr ama ya psıkolojıkse uff hıc belım agrımazdı bnm cok aqrıyor mesela bı bu psıkolojık degıldr ya dıerlerı .....

Sen hamileyim diye şartlandrırsan beynini kusma bile olur tatlim oluruna brak ya varsa adet olmazsn en buyuk blirti zaten boswer yapma ama icinde kalmasin sen bilirsin insallah vardir

canım bilmiyorum ki nodüllerim küçüktü hormonların da normal olduğu için dr ilaç gerek görmedi ama nerdeyse bi senedirde hiç kontrole gitmedim noduller ne alemde bilmiyorum

Sen hamileyim diye şartlandrırsan beynini kusma bile olur tatlim oluruna brak ya varsa adet olmazsn en buyuk blirti zaten boswer yapma ama icinde kalmasin sen bilirsin insallah vardir

haklısınnn :// okadar bekledm daha 4 gun beklerım napalm..ıns canmm ınss

canım bilmiyorum ki nodüllerim küçüktü hormonların da normal olduğu için dr ilaç gerek görmedi ama nerdeyse bi senedirde hiç kontrole gitmedim noduller ne alemde bilmiyorum

.. Eeee o zaman doğru doktora canım. Öyle bilmiyorumla olur mu hiç önce biz sağlıklı olucaz. Bu arada herkes folik asit iciyor değil mı ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…