bu ayrılma sebebi olabilirmi?

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
849
27
31
kızlar herşeyinize karışan bir sevgiliniz var bir gün sizden okumayıp evde oturmanızı istese ayrılırmıydınız ? sizce bu sebep olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Poison

tarçınlı kek =)
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
635
8
36
kesinlikle ayrılırdım..:umursamaz: beni seven adam benim iyiliğimi benden çok ister, çalışmama ihtiyaç olmasa bile eğitimli bir insan olmam için elinden geleni yapar..
evde yularını eline alacak eşek arıyor galiba.. başka kapıya gitsin derim:umursamaz:

lirik guzel

bekle beni 35.5 :)
Pro Üye
4 Ekim 2007
8.306
2.076
Okumak deyince akan sular durur.Kızlar ne olursa olsun okumalı.Hayatımla oynayan bir erkeği asla kabul etmem.:umursamaz:

Poison

tarçınlı kek =)
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2008
635
8
36
ayrıca yaşım 18

oyyy bide 18 yaşındaymışş :1shok:

aman güzelim sakın diyim.. okurken kendisinden iyi birisini bulursun diye mi korkmuş acaba:kızgın: sakın öyle bişey yapma ilerde çok pişman olursun.. erkek neymiş allah aşkına giderse gitsin. bizim 19-20 yaşlarında uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde sanıyosun??? kimse için hayatını karartma sakın. önce kendi hayatını güvenceye al sonra seni olduğun gibi kabul edecek bir insanı sok hayatına.

kahvekolik

Ya Hafiz!
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
8.180
6
oyyy bide 18 yaşındaymışş :1shok:

aman güzelim sakın diyim.. okurken kendisinden iyi birisini bulursun diye mi korkmuş acaba:kızgın: sakın öyle bişey yapma ilerde çok pişman olursun.. erkek neymiş allah aşkına giderse gitsin. bizim 19-20 yaşlarında uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde sanıyosun??? kimse için hayatını karartma sakın. önce kendi hayatını güvenceye al sonra seni olduğun gibi kabul edecek bir insanı sok hayatına.

aynen katılıyorum. o yaşlarda uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde? asssssla hayatını mahfetmesine izin verme. önce eğitim, sonra eş. hem eşin olup olmayacağı bile belli değil, lise aşkıyla evlenen kaç kişi var ki hayatta?

PurpleRain

what if i'm the bad guy?
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
8.285
7
evet bu ayrılmak için bir sebep kesinlikle, kimse kimsenin geleceğiyle oynayamaz :eek:lmaz:

serin7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
1.955
1
kesinlikle ayrılık sebebidir bence al karsına konus hala bu dediğinde ısrarlıysa bay bay de

Missy

CANIM OĞLUM
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
2.423
38
38
Neden sebep olmasın ayrılığa.. Sonuçda mutsuz ediyor seni ve senin geleceğine enegel olmak istemesi yanlış sen okumak istiyorsan sonuna kadar git canım sakın başkası kim olursa olsun, istemiyor diye bırakma okumayı.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2555 gün geçti.

juno

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2008
4.307
41
sakın okulunu bırakmaya kalkma.. kimse için böyle bi fedakarlık yapmaya değmez.. üç beş gün sonra uğruna geleceğini mahvettiğin insandan ayrılmayacağın ne malum zaten?

E

EU2

Ziyaretçi
adam çok zengin dahi olsa seninle hemen evlenicez bile dese okulunu bırakmamalısın
ki garantisi yok ayrılmıyacağınızın,olan sana ve boşa geçen yıllar olur
aklını başına devşir,kalem kılıçtan keskindir:kahve: