bu ayrılma sebebi olabilirmi?

kediciq

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
847
27
34
kızlar herşeyinize karışan bir sevgiliniz var bir gün sizden okumayıp evde oturmanızı istese ayrılırmıydınız ? sizce bu sebep olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle ayrılırdım..:umursamaz: beni seven adam benim iyiliğimi benden çok ister, çalışmama ihtiyaç olmasa bile eğitimli bir insan olmam için elinden geleni yapar..
evde yularını eline alacak eşek arıyor galiba.. başka kapıya gitsin derim:umursamaz:

Okumak deyince akan sular durur.Kızlar ne olursa olsun okumalı.Hayatımla oynayan bir erkeği asla kabul etmem.:umursamaz:

ayrıca yaşım 18

oyyy bide 18 yaşındaymışş :1shok:

aman güzelim sakın diyim.. okurken kendisinden iyi birisini bulursun diye mi korkmuş acaba:kızgın: sakın öyle bişey yapma ilerde çok pişman olursun.. erkek neymiş allah aşkına giderse gitsin. bizim 19-20 yaşlarında uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde sanıyosun??? kimse için hayatını karartma sakın. önce kendi hayatını güvenceye al sonra seni olduğun gibi kabul edecek bir insanı sok hayatına.

oyyy bide 18 yaşındaymışş :1shok:

aman güzelim sakın diyim.. okurken kendisinden iyi birisini bulursun diye mi korkmuş acaba:kızgın: sakın öyle bişey yapma ilerde çok pişman olursun.. erkek neymiş allah aşkına giderse gitsin. bizim 19-20 yaşlarında uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde sanıyosun??? kimse için hayatını karartma sakın. önce kendi hayatını güvenceye al sonra seni olduğun gibi kabul edecek bir insanı sok hayatına.

aynen katılıyorum. o yaşlarda uğruna öleceğimizi sandığımız adamlar nerde? asssssla hayatını mahfetmesine izin verme. önce eğitim, sonra eş. hem eşin olup olmayacağı bile belli değil, lise aşkıyla evlenen kaç kişi var ki hayatta?

evet bu ayrılmak için bir sebep kesinlikle, kimse kimsenin geleceğiyle oynayamaz :eek:lmaz:

kesinlikle ayrılık sebebidir bence al karsına konus hala bu dediğinde ısrarlıysa bay bay de

Neden sebep olmasın ayrılığa.. Sonuçda mutsuz ediyor seni ve senin geleceğine enegel olmak istemesi yanlış sen okumak istiyorsan sonuna kadar git canım sakın başkası kim olursa olsun, istemiyor diye bırakma okumayı.

sakın okulunu bırakmaya kalkma.. kimse için böyle bi fedakarlık yapmaya değmez.. üç beş gün sonra uğruna geleceğini mahvettiğin insandan ayrılmayacağın ne malum zaten?

adam çok zengin dahi olsa seninle hemen evlenicez bile dese okulunu bırakmamalısın
ki garantisi yok ayrılmıyacağınızın,olan sana ve boşa geçen yıllar olur
aklını başına devşir,kalem kılıçtan keskindir:kahve:

okumak gibisi var mı yaaa zemuszemus

hayatında bi anı oluyo ünv yılların...valla isterse evlencegim kişinin serveti olsun ben okurdum kaydirigubbakcemile2

yarın bigün ne olcagımz belli degil güzelim..ve ayrıca istemyorum derse de ayrılırdım..

cok guzel bir sebep olurdu, hatta karsimdakinin bencilligi bogazimi oyle sikardi ki ayrilik acisi fln bile cekemezdim sonunda....Çok üzgünüm çoook

zor olabilir ama demezsen olacaklari dusun. o sana guc verecektir. ayrica Allah askina en kotu ne olabilir?? sinirlenir bagirir cagirir.... aglar yalvarir... tehdit eder... baska????? Ama ayrilmaz ve bu iliskiyi iyice hayatinin merkezi haline getirirsen.................orasini sen dusun artik:eek:lmaz:

X