Bu belirtilerle hamile olabilir miyim???

Yani hamile değildin, anladım canım teşekkür ederim cevabın için🥰, dün adet olmam gerekiyordu, yarın 2 gün gecikmiş olacak, ama benimde umudum çok yok zaten
Evet canım değilim bende kendimi çok dinledim ve o belirtileri yaşamıştım
Kısmet artık allahım ne dilemişse o olacak
Umarım kısa zamanda sağlıklı sonuçlar alırız 🙏🏽😘

Evet canım değilim bende kendimi çok dinledim ve o belirtileri yaşamıştım
Kısmet artık allahım ne dilemişse o olacak
Umarım kısa zamanda sağlıklı sonuçlar alırız 🙏🏽😘
Amin canım benim inş🤲 inanki bu kendini dinlemeyle ilgili değil bence, kist mist bi sebepten çok uzun sürdü hala ağrıyor, bacağıma da iniyor bazen ağrı, hayırlısı..🤲

Amin canım benim inş🤲 inanki bu kendini dinlemeyle ilgili değil bence, kist mist bi sebepten çok uzun sürdü hala ağrıyor, bacağıma da iniyor bazen ağrı, hayırlısı..🤲
Ben korkmuştum niye öyle oldu diye doktora da gittim detaylı da bakıldı ama bir şey söylemedi gayet normal bi sorun görünmüyor bak yumurtalıkların da iyi dedi yakında çatlayacak görünüyor diye bana da gösterdi
Doktora gittiğimde de regl olmuş bitmiştim hatta öyle gittim
Şey de olabilirmiş yumurta çatlamaya çalışıyor ya o sırada oluşan bir ağrı gibi öatlayamadıgı için de ağrı veriyor
Bazen her ay çatlama olmayabilirmiş stres kaynaklı gibi belki de o ay o döneme denk geldi
Ve çatlaman olmadıgı için de regl gecikme oldu

Ben korkmuştum niye öyle oldu diye doktora da gittim detaylı da bakıldı ama bir şey söylemedi gayet normal bi sorun görünmüyor bak yumurtalıkların da iyi dedi yakında çatlayacak görünüyor diye bana da gösterdi
Doktora gittiğimde de regl olmuş bitmiştim hatta öyle gittim
Şey de olabilirmiş yumurta çatlamaya çalışıyor ya o sırada oluşan bir ağrı gibi öatlayamadıgı için de ağrı veriyor
Bazen her ay çatlama olmayabilirmiş stres kaynaklı gibi belki de o ay o döneme denk geldi
Ve çatlaman olmadıgı için de regl gecikme oldu
Çok mantıklı, aynen kuzum öyle bir durum olabilir, tekrar teşekkür ederim,😘

MMerhabalar ben şubat 'ta kürtaj oldum bu sonrasında korunmasız ilişki oldu bu ayin10unda baya yogun adet kanamam oldu sonrasında yine korunmasız ilişki oldu ve benim 3 gündür mide bulandım baş agrım kaşık agrım göğüs dolgunluğu ve karıncalanmadı var acaba vücut yeni gebelik geçirdiğinden hamile kaldım da erkenden belirtileri vermeye mi başladı ki arkadaşlar olur mu böyle birşey

Evet diyo biliyorum bende erken gebelik testiyle öğrendim adetim iki gün geçmişti onda bile silikti ilk öğrendiğimde
Senin üzülmemen için dedim canım yoksa sen nasıl istersen ♥️🥰 daha yeni yeni idrara geçer bebek varsa ondan
Adetime beş gün var kasım agrim 3 hafta olucak göğüslerim patlicak gibi sismis durumda belimle kasigimda agrilar oluyor adet olucakmisim gibi her ay hamileymisim gibi dusunuyordum bu ay bilmiyorum psikolojik olarak die dusunuyorum ama sizce varmidir akintimda basladi goguslerimin alt kisminde leke var 19 mayis adet gunum 5 gun suruyor 2 Haziran yumurtlama günümdü

Adetime beş gün var kasım agrim 3 hafta olucak göğüslerim patlicak gibi sismis durumda belimle kasigimda agrilar oluyor adet olucakmisim gibi her ay hamileymisim gibi dusunuyordum bu ay bilmiyorum psikolojik olarak die dusunuyorum ama sizce varmidir akintimda basladi goguslerimin alt kisminde leke var 19 mayis adet gunum 5 gun suruyor 2 Haziran yumurtlama günümdü
Valla adetinize az kalmış inşallah vardır ama olma ihtimali çok yüksek ♥️

4 gün var dün test yaptim bsey çıkmadı ama

Yumurtlama peapap var onu kullaniyorum birde yumurtlma gununu gösteren ayri takvim ikiside ayni gunleri gösteriyor
Canım onlar işe yaramıyor ama o günleri kaçırıyoruz
O uygulamalar standart bi çizelge uyguluyor ama ger kadın ve yumurtlama zamanları farklı
Ovülasyon ile takip ettiğinde göreceksin
Yumurtanın çatlama süresi farklı
Benden tavsiye laquack ovülasyon testi al trendyoldann
İçinde baya var
İntagramdan Ebru ceylanı takip et ne demek istediğimi anlayacaksın

Canım onlar işe yaramıyor ama o günleri kaçırıyoruz
O uygulamalar standart bi çizelge uyguluyor ama ger kadın ve yumurtlama zamanları farklı
Ovülasyon ile takip ettiğinde göreceksin
Yumurtanın çatlama süresi farklı
Benden tavsiye laquack ovülasyon testi al trendyoldann
İçinde baya var
İntagramdan Ebru ceylanı takip et ne demek istediğimi anlayacaksın
Tamam canım cok tesekuer ederim ♥️🙏

X