Bu beta hcg değerine göre hamile miyim

Aynen doktoruma sağlık ocağında 1 hafta boyu iki günde bir yinele kan testini dedi, cevabınız için teşekkür ederim
Bende çok anlamıyorum benim zaten ilk adetten 5 gün önce evdeki testte silik gözüktü bugünde kan verdim bu oran çıktı oda bir bir buçuk haftalık diyor dr olmadığı için soramadım sen dr sordun mu
Yani tam adet olman gereken tarihte mi çıktı bu sonuç onu anlamadım. Benim adetten 7 gün önce 32.6 çıktı, 2 gün sonra yani adete 4 gün varken 250,7 çıktı. Pazartesi tam adet günüm olacak tekrar kan vereceğim. Son adet tarihime göre 3+4 de 250 değeri çıkmış oluyor o zaman.

İyi günler adetim 32-35 günde bir oluyor, son adet başlangıç tarihim 14 ağustos, bu ay adetim 12 gün gecikti,gecikmenin 3. günü kan testinde hcg degerim 0,2 çıktı, daha sonra her biri farklı markalardan farkli günlerde evde idrar testi yaptım hepsinde de çok belirgin şekilde çift çizgi çıktı, bugünde kan verdim beta hcg değerim 620 çıkmış ama doktor keseyi göremedi sizce hamile miyim?

Hamilesiniz tabiki ama çok küçük henüz :)

merhabalar adetimden 5 gün geçti beta hcg 1,20 çıktı normalde 28-30 günde adet oluyorum sizce testi ne zaman tekrarlamalıyım?

İyi günler adetim 32-35 günde bir oluyor, son adet başlangıç tarihim 14 ağustos, bu ay adetim 12 gün gecikti,gecikmenin 3. günü kan testinde hcg degerim 0,2 çıktı, daha sonra her biri farklı markalardan farkli günlerde evde idrar testi yaptım hepsinde de çok belirgin şekilde çift çizgi çıktı, bugünde kan verdim beta hcg değerim 620 çıkmış ama doktor keseyi göremedi sizce hamile miyim?
Durumunuz nedir merak ettim keseyi gorebildiniz mi

Merhaba kızlar eylül 19 zda klomene başkaladım ve salı günü ilaç bitti ve bu gün kontrole gittim iki yumurta çatlamiş dedi ilişki önerdı ama birde hcg istedi malum pandemiden dolayı hastanede beklemek istemedim sonra sonuç da bu sizce yükselirmi yada bu sonuç sizce var anlamına geliyormu
Merhaba size soru sormak istiyorum benim adetim 3 gün geçiyor bugün kan verdim 2.55 çıkmış sizce yükselirmi bilginiz varmı? ❤️

Doktora bı gidin bakalım 2 günde bir baktırmadınız sanırım normal mi bılmiyorum ama 10binlerde ise kese vs gözüküyor
Yok hiç baktırmadım hatta geçen ay regl oldum bu ay gecikti, salı yaptım tek çizgi bugün yaptım çift ama az silik çizgi kan testi de bu çıktı.

Merhabalar ben daha yeni katiliyorum aranıza şuanda 5 kasimdan 11 kaşıma kadar kahverengi akıntım oldu azar azar günunun aralıklı saatlerinde ama 8 kasimda ve 9 Kasım'da gün içerisinde azar azar kan geldi kırmızıya dönük ama aralıklı saatler içersinde ben hamileyim diye suphelenirken adet oldum sandım ama baktım adetim de hiç bizaman 5 gun en fazla ve bunu asmadi 7. Gunumdeyim bugun kesildi kahverengi damla geldi son son yine ama dün hiç kafamı kaldiramadan uyku ihtiyacı olmaya başladı bugünde sürekli bı kasik ağrısı ve bacak kramplarim oluyor belimde bı ağrı var araştırdım biraz yerleşme kanamasindan sonra belirtiler daha net ve hızlı gösteriniz kendini ama böyle yaşayanlar varsa bana tecrübelerinizi den bahseder misiniz ha bu arada son adet tarihime göre 2 buçuk haftalıkken test yapmıştım ozaman da BT HCG de doktorum şüpheli gebelik olabilir dedi 1 ay gibi bir süre verdi tekrar yapmam için değerlerim yüksekmiş fakat ben ikinci kez 3 buçuk haftalıkken yaptırdım buda 0.2 çıktı geç döllenme olayını yaşıyorum ben anlamadım yani şuanda baya baya belirtiler var gece ates basmaları gündüz üşüme sık idrara çıkma kasık ağrısı ve bel ağrısı bacak rahim arası kramplar nblm 26 kasima randevu aldım kadın doğumdan ozamana kadar belli olursa olur ama ben sabırsızlık biraz sizce nedir benim durumum detaylı bi bilgi verirmisiniz

X