Bu borç mu arkadaşlar

xesraxx

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
183
45
26
Kızlar merhaba direk konuya girmek istiyorum. Kocamdan ben bir süredir şüpheleniyorum. Çünkü hem telefon şifresini değiştirmişti hemde bankaların şifrelerini değiştirmişti ve bende telefon şifresini öğrendim derken bi akşam otururken borçların hepsini bir bankada topladığını söyledi bende o bankayı öğrendim sonra şifreyi düşünmeye başladım ve buldum sonunda ve bu sabah işten geldiğinde kafaya koymuştum o uyurken bakacaktım telefonuna ve uyuduktan sonra baktım anasayfda sadece 10 bin borç yazıyordu sonra net varlıklar yazan yere tıkladm ve orada gördüm göreceğimi eksi 189 bin yazıyordu şimdi fotoğrafını da atacağım size Allah rızası için bilen herkes yazsın gerçekten bu borç mu bitcoin falan oynamış olabilir mi

Eklentiler

• IMG_6217.jpeg
    IMG_6217.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 1.438
Üst limit kaç ? Bu yazan rakam üst limit ten geriye kalan. Kalanı ile kredi karti harcaması yapmış gördüğün eksi odur

Borç yazmıyor burada kart limiti yazıyor.

_189 bin yazan yer esnek hesap olabilir mi diyeceğim ama borç filan yazmıyor atılan fotoğrafda.

Kızlar merhaba direk konuya girmek istiyorum. Kocamdan ben bir süredir şüpheleniyorum. Çünkü hem telefon şifresini değiştirmişti hemde bankaların şifrelerini değiştirmişti ve bende telefon şifresini öğrendim derken bi akşam otururken borçların hepsini bir bankada topladığını söyledi bende o bankayı öğrendim sonra şifreyi düşünmeye başladım ve buldum sonunda ve bu sabah işten geldiğinde kafaya koymuştum o uyurken bakacaktım telefonuna ve uyuduktan sonra baktım anasayfda sadece 10 bin borç yazıyordu sonra net varlıklar yazan yere tıkladm ve orada gördüm göreceğimi eksi 189 bin yazıyordu şimdi fotoğrafını da atacağım size Allah rızası için bilen herkes yazsın gerçekten bu borç mu bitcoin falan oynamış olabilir mi
O 112 bin kartın kullanılabilir limiti, borç değil yani. -189 bin gibi bir ek hesap olacağını da sanmıyorum, ek hesap o kadar yüksek olmaz

Kartin toplam limiti 112 .575,0 .yani kartinnborcu yok .gelecek aylara ait.odemler diye bir kisim var .taksitli alisverisler falan gecelecek ay odenecek tutarlar orada yazar .bir de krediler.diye aratirsan onceden cekilmis taksiti olan kredi var mi ogrenirsin ama bu kartin borcu yok .

Böyle bakılınca borç değil ama işte kredi kartı nezaman güncelleniyor?
Ben yurtdışında yaşıyorum.
Ayın beşinden beşine bi 10.000 euro limitim var.
Ayın altısında bakınca mesela yeni dönem olduğu için kullanılabilir bakiye 10.000 borç 0 yazıyor ama geriye baktığımda geçen ayınki duruyor.
Yani ona denk gelmiş olabilirsiniz.
Keşke diğer borç dediğiniz yerleride çekseydiniz.

Benim de işcep hesabım var.Kredi borcum borçlar kısmında aynı o şekilde eksi olarak görünüyor

X