Bu borç mu arkadaşlar

Evet borç. Zaten yazıyor da sarı olan kısım. Borçlar diye. Bitcoin bankadan oynanmaz ki zaten oynanmaz yatırım yapılır. Ha bankadan kredi çekip borsa hesabına atmak da yasak. O yüzden diyorum btc değildir. Başka bie şeydir o.

189 bin borç var anladım maalesef. Kredi çekip Kripto para ya da borsada kaybetmiş olabilir.

Böyle bakılınca borç değil ama işte kredi kartı nezaman güncelleniyor?
Ben yurtdışında yaşıyorum.
Ayın beşinden beşine bi 10.000 euro limitim var.
Ayın altısında bakınca mesela yeni dönem olduğu için kullanılabilir bakiye 10.000 borç 0 yazıyor ama geriye baktığımda geçen ayınki duruyor.
Yani ona denk gelmiş olabilirsiniz.
Keşke diğer borç dediğiniz yerleride çekseydiniz.
Diğer borç yazan yer nerede ki

Kredi çekmiş yüksek ihtimalle borclari biryere topladim diye soylemis zaten birde benimde işcepim var 3 aY ila 6 ay arasinda sifreyi mecbur degistirmenizi istiyor hangisini secerseniz o surede degistiriyorsnz

Kredi çekmiş yüksek ihtimalle borclari biryere topladim diye soylemis zaten birde benimde işcepim var 3 aY ila 6 ay arasinda sifreyi mecbur degistirmenizi istiyor hangisini secerseniz o surede degistiriyorsnz
Evet değiştirsin tamam onu bende biliyorum ama bana söylememesi ve telefonu benden saklaması da ne demek oluyor vallahş bu adam kafayı yedirtecek bana

Evet değiştirsin tamam onu bende biliyorum ama bana söylememesi ve telefonu benden saklaması da ne demek oluyor vallahş bu adam kafayı yedirtecek bana
Ilginc heryere de para göndermis eft yapmis durun gunahini almayin hemen orda burdaki borclari kapatmistir belki bankalardaki işbankasında toplamistir tüm borcu önce duzgunce ogrenin hemen cikismayin

Evet malesef herşeyi bekliyorum bende ondan uyuyor şuan uyansın bunun hesabını ona soracağım
Sakin olun kızgınlık ancak kavga ya götürür.ilk önce sakince anlatmasını bekleyin sonra kizmaniz gereken bir durum.olursa kızarsıniz zaten..ama gergin olmayın yi gerginliğini zi hissedip yalana başvurmasın.hatta olabildiğince olumlu ılımlı gözükun..

X