Bu çocuğu ne yapacağım? Başıma bela mı aldım?

yarın öbür gün de hamile miyim diye konu açarsınız.
Pişmanlıkları oynamak istemiyorsanız vazgeçin bu Sevda(!)dan..
ne sevdası hanımefendi burdakileri aklım almıyor. çocuktan kurtulmaya çalışıyorum diyorum. bitti zaten.
tövbe tövbe kızım bu ne rahatlık, adamın tecavüzüne uğramak üzeresin farkında mısın? sapığın önde gideni işte.vallahi ananı babanı uyarasım geldi.
ne rahatlığı yahu. konuşmuyorum bile şu an bitti diyorum.

Ne cesaret yahu tanımadığın insanın evine gidip sevişebiliyorsun..
En basitinden kameraya çekip şantaj yapar diye bile düşünemiyor musun?
Adam bas bas ben adam değilim dengesizim diyor sen hala sevişme derdindesin..

Allah akıl fikir irade nasip etsin ne diyeyim..
ne sevişme derdi ya? siz iyi misiniz? benim derdim kurtulmaktı.

Öncelikle burada bana tavsiye veren iyi kötü herkese teşekkür ederim ama beni tanımadan ağır ithamlarda bulunan herkesin önce kendilerini gözden geçirmesini diliyorum.
Benim derdim sevişme değil. Buraya korktuğum için gelip konu açtım ve büyüklerimden fikir alayım dedim. Anladığım kadarıyla birilerinin olgunlaşan tek şeyi kemik yaşı.
Üstüne basa basa hatamın farkındayım dedikçe bazıları iğrenç itham ve tavırlarla yorumlarda bulunmaya devam etti.
Bakın bana güzelce uyarmanıza lafım yok ama yok devam et de bul belanı falan bunlar hiç olgun kişilerin söyleyeceği laflar değil.
Bir insanı kınamayın diyorum size yoksa başınıza gelmeden ölmezsiniz.
Ben masumum demiyorum hata bende evet ama gelip burada ağır ithamlarınıza da madara olacak bir insan değilim ben.
Ne sevişme derdi Allah aşkına? Bir kere nefsime yenik düştüm ama burdan ben gidip gitmeyeyim mi diye sormuyorum size zaten.
Ne iğrenç yorumlar vardı.
Neyse artık uzatmayalım. Nasıl olsa klasik linç gelmeye devam edecek.

X