bu da benim başarım

merve36

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2015
4
9
35
24 mart günü tanıştım kk ile. zayıflama ile ilgili netten araştırma yaparken nerdeyse burdaki tüm yorumları okudum.ve karar verdim 25 martta başladım diyete... başlama kilom 71 idi boyum 1.51 ve bugün itibariyle 64.10 kiloya düştüm. şükür .nasıl yaptığıma gelirse... şöyle anlatayım.. bırakın 18:00 saat 17:00 den sonra bir şey yemedim. o gün bugündür ekmek yemedim. ama patates kızartması bile yedimm. fakat abur cuburu bıraktım. ip atladım evin içinde yürüdüm durdum işe giderken yürüyerek gittim. ve gece gündüz çıldırmış gibi su içtim. az ve sık ye diyenlere inanmadım. günde iki yada en fazla üç öğün yedim. evet azz yedim ama sık yemedim çünkü ben ne kadar sık yersem o kadar da büyüyordu midem. şimdi çok şükür midemin küçüldüğünü hissedebiliyorum... ve esas sır İRADEE ve SADAKATT...

Çok güzel ya imrendim kısa süre de :) benimde boy seninki kadar şu an 56 kiloyum ama düşmem lazım hala yanlar göbek fırlıyor. Sabah ve öğle öğünlerin nasıldı neler tükettin mesela. Ben yemeyi kısarım da midem de yanma oluyor o yüzden illa bişeyler atıştırma hissi duyuyorum :KK43: bi de keşke bende 17 den sonra yemesem kurs filan saat 10 da bitiyor aksamları acıkıyorum o bitirdi beni işte :KK43:

sabahları normalde yediğim şeyleri sadece ekmeksiz yedim. yeri geldi patates kızartması bile yedim bazen de börek de yedim ama nefsimi köreltecek kadar küçük atıştırmalıklar şeklinde yedim. öğle yemeğinde de evde yaptığım yemeklerimi yedi ama 4 kaşık ve onu da ekmeksiz yedim. miden için bir şey diyemem. ben alıştım iki öğün bana yetti.bol bol su içince zaten yemeğe yerim kalmıyordu..

bende bol su içmeye başlasam iyi olacak..

24 mart günü tanıştım kk ile. zayıflama ile ilgili netten araştırma yaparken nerdeyse burdaki tüm yorumları okudum.ve karar verdim 25 martta başladım diyete... başlama kilom 71 idi boyum 1.51 ve bugün itibariyle 64.10 kiloya düştüm. şükür .nasıl yaptığıma gelirse... şöyle anlatayım.. bırakın 18:00 saat 17:00 den sonra bir şey yemedim. o gün bugündür ekmek yemedim. ama patates kızartması bile yedimm. fakat abur cuburu bıraktım. ip atladım evin içinde yürüdüm durdum işe giderken yürüyerek gittim. ve gece gündüz çıldırmış gibi su içtim. az ve sık ye diyenlere inanmadım. günde iki yada en fazla üç öğün yedim. evet azz yedim ama sık yemedim çünkü ben ne kadar sık yersem o kadar da büyüyordu midem. şimdi çok şükür midemin küçüldüğünü hissedebiliyorum... ve esas sır İRADEE ve SADAKATT...
Merhabalar :) tebrik ederim !

Tebrikleeriniz için teşekkürler arkadaşlar.. daha da devam ediyorum. Ayrıca her kilo verisim de bol gelen kıyafetleri hemen birilerine veriyorum ki bir daha o kıyafetlere güvenip kilo almayayim. Şimdi çok az kiyafetim kaldı giyebileceğim kiyafetlerden. Eğer 55 e yada 50 ye düşersem kıyafet alacağım. Ve artık bol kiyafet almayacağım.evde bol kiyafet olmayınca otomatik olarak kilo almamauya gösteriyorum.kendimce bi yöntem iste :)))

X