Bu da benim hikayem ve bekleyişim 😍

Oooo ben genelde oturuyorum doktor bana normal yaşamına dön dedi 😬 sadece önlem amaçlı bir hafta senelik izin kullandım 😬 ama çamaşır da astım yavaş yavaş topladım da hatta yarın ütü yapmayı planlıyorum malum pazartesi iş var 😂
Bende çamaşır topladım bulaşık filan yıkadım öyle de 😀

Oooo ben genelde oturuyorum doktor bana normal yaşamına dön dedi 😬 sadece önlem amaçlı bir hafta senelik izin kullandım 😬 ama çamaşır da astım yavaş yavaş topladım da hatta yarın ütü yapmayı planlıyorum malum pazartesi iş var 😂
Bende çamaşır topladım bulaşık filan yıkadım öyle de
Bu arada sizler hangi iğne ve ilaçlara devam ediyorsunuz
Ben estrofem sabah 2 akşam 2
Corasprin sabah 1
Folicus akşam 1
Magnorm akşam 1
Redostim sabah 1 akşam 1
Multibiyol günde 1
Oksapar iğne göbekten günde 1
Progestan iğne iki tane tek seferde
Bir de bellavia kullanıyordum o bitti bir daha alma dedi doktor

Bana biraz çok geldiği için soruyorum herkes bunları kullanıyor mu
Ooo baya çokmuş senin.
Benim estrofem sabah 2 akşam 2
Coasprin günde 1
Prulutex iğne sabah akşam karindan
Progestan 5 günden bir kalçadan
Omegrav OMEGA 3 vitamin bide

Bizde dün göztepe medicalparkta aynur hanım ile start verdik. Dün kontrollerimiz yapıldı bugün ilk iğnemi vurdum. İki kere bahçecide olumsuz sonuç aldım. Bu üç ve son olur inşallah. Dua edelim birbirimize🤲🏻🥹

Bende çamaşır topladım bulaşık filan yıkadım öyle de

Ooo baya çokmuş senin.
Benim estrofem sabah 2 akşam 2
Coasprin günde 1
Prulutex iğne sabah akşam karindan
Progestan 5 günden bir kalçadan
Omegrav OMEGA 3 vitamin bide
Herkes iğneyi haftada bir oluyor ben yanlış anlamış olmayayım her gün vuruluyorum kalçadan 😬 göbekten de hergün yapıyorum. 😬 ama yok hatta hesapladı hemşire kaç gün yeter diye bugün tekrar reçete etti bitti dedim diye 😬

Bizde dün göztepe medicalparkta aynur hanım ile start verdik. Dün kontrollerimiz yapıldı bugün ilk iğnemi vurdum. İki kere bahçecide olumsuz sonuç aldım. Bu üç ve son olur inşallah. Dua edelim birbirimize🤲🏻🥹
Hayırlı uğurlu ve pozitif olsun inşAllah 🤲🥰Aynur hanımda çok başarılı bir doktor çok duydum ismini ama ben Nur hocanın enerjisini çok sevdim birde arkadaşım da ona gidiyordu memorial hastanesindeyken ondan etkilenmiş olabilirim 😬 çok güzel ve sorunsuz ilerlesin tedavin Rabbim kolaylaştırsın inşAllah hiç anlamasan pozitife ulaş inşAllah 🤲🥰

Herkes iğneyi haftada bir oluyor ben yanlış anlamış olmayayım her gün vuruluyorum kalçadan 😬 göbekten de hergün yapıyorum. 😬 ama yok hatta hesapladı hemşire kaç gün yeter diye bugün tekrar reçete etti bitti dedim diye 😬
Benim ilaçların nasıl kullanacağını yazıp verdiler elime hastaneden progestanin tarihini de yazdılar 😀 kağıda bakıp her akşam belki unuturum diye

Bi nevi kan sulandırıcı sanırım bende sabah içiyorum kan sulandırıcı birde iğne olarak kendim göbekten yapıyorum diğer iğnemi de hergün gidip vuruluyorum delik deşik oldum 😂
Bende öyle bir şey olduğunu tahmin ettim
Biraz daha sabret kuzum delik desik olmana deyecek ben inanıyorum🥰❤️

Benim ilaçların nasıl kullanacağını yazıp verdiler elime hastaneden progestanin tarihini de yazdılar 😀 kağıda bakıp her akşam belki unuturum diye
Şaka yapıyorum banada yazıp verdiler 😬 bugün de test yapmamak için yine kendimi zor tutuyorum 😬

Ben coraspirin günde 1 tane, progestan fitil sabah 1, akşam 2 tane, prolutex igne sabahları göbekten yapıyorum vitamin kullanıyorum. Hafta da bir kere de proluton depot kalçadan vurduruyorum
Şifa olsun hepimizin kullandığı tüm ilaç ve iğneler Rabbim emeklerimizi boşa çıkartmasın 🥰

Inşallah herşeyden önce moral moralini yüksek tut canım biz seni dualarımızdan tabikide eksik etmeyiz❤️

Test yapan var mı pozitifi görüp şöyle haftaya güzel başlamamızı sağlayacak 🥰

Daha önce aşılama veya tüp bebek denemeniz varsa hastaneden rapor direkt çıkartabiliyorsunuz. Üniversite hastanesine olduğu için. Fiyatlar da çok yüksek değil ama rapor ilaçlar için çok iyi %20 sini ödüyorsunuz.
Rapor kısmını biliyrm rapor sadece ilaçlar için o çok önemli değil tüp bebeğin işlem ücreti yumurta toplama transfer ücreti aldınız mı onlar devlet katkısı yok

Rapor kısmını biliyrm rapor sadece ilaçlar için o çok önemli değil tüp bebeğin işlem ücreti yumurta toplama transfer ücreti aldınız mı onlar devlet katkısı yok
Ben üç kere rapor çıkardım ilaçlar için ama işlemler asıl olan arada zaten şunu da yapalım bunuda yapılır diyor insan bir umut uğruna yaptırıyor bir ev parası vermisidir bgun 7. Olumsuz deneme de oldu. Allah'tan hastanede calisyrm bazı şeylerin halletemk icn avantajı oluyor. Süreç zaten zor ilaçlar işlemler çok pahalli
Allah herkesin yardımcısı olsn

Daha önce aşılama veya tüp bebek denemeniz varsa hastaneden rapor direkt çıkartabiliyorsunuz. Üniversite hastanesine olduğu için. Fiyatlar da çok yüksek değil ama rapor ilaçlar için çok iyi %20 sini ödüyorsunuz.
canım 3 ağustos test günündü sanırım, yaptırdın mı? Umarım hayırlı sonuçlar almışsındır.

X