bu da benim hikayem

Bence yalnız kaldım diye üzülmeyin, şükredin ki eşiniz iyi biriymiş. Farzedin ki tek çocuksunuz ve anneniz babanız vefat etti, sizin kendi aileniz var artık eşinize ve çocuklarınıza sarılın, çok zor şeyler yaşadığınızın farkındayım unut hayatına devam et demek kolay ama insan unutamaz biliyorum ama en azından abilerinizden kendinizi ve ailenizi uzak tutun. Küçücük çocuğa zarar vermekten haz duyan, evli barklı çocuk sahibi bir kadını tekme tokat dövme hakkını kendinde bulan bir abiyle görüşşeniz ne olur görüşmeseniz ne olur. Böyle bi insandan daha kötü şeyler bile beklerim ben, kız çocuğunuz var daha dikkatli olun ve mümkün olduğunca uzak tutun.
Teyzelerinizle görüşememek belli ki sizi çok üzüyo, arayın teyzenizi baştan aşağı bütün yaşadıklarınızı anlatın eğer hala sizi haksız buluyolarsa allaha havale edin. Tekrar söylüyorum eşinizin kıymetini bilin eğer eşinizle aranız bozulursa bu abi müsvettelerinde zerre kadar fayda göremeyeceğinizi düşünüyorum.

altinlarin teyzemde olma sebebi abimin zorba oldugunu bildigi icin ben evime gelene kadad o sakladi zaten beni hamileyken dövme sebebi para vermedigim icin

seni Allaha havale ediyorum
arkadaşım sen saf mısın?
abim dediğin kişi kardeşin falan değil düşmanın. aynı ana babadan doğsanız da düşmanın. seni para için hamile iken döven, çocuklarına eziyet eden, kocana saygısızlık eden, tabiri caizse evini ahır gibi kullanan gibi abin, kardeşin değil ancak düşmanın olabilir.
enişten ayrı facia. Alalh bildiği gibi yapsın. ben olsam kızlarıma da bir şey yapar diye korkarım, o eve asla gitmem. abinin huyunu bilen teyzelerin, abini onların başına yine bela ettin diye küstüler sana, senin bir suçun yok merak etme.

yalnız eşine ve çocuklarına yaptıkların, yalanların, yaşattıkların büyük haksızlık. sen bu yaşa kadar ailen tarafından ezildin, dövüldün, haksızlığa uğradın, lütfen eşine ve çocuklarına aynı şeyleri yapma ya da sebep olma.

boşver işe yaramaz aile üyelerini, akrabalarını, çocuklarınla kocanla mutlu olmaya bak.

İnsan gibi yorum yapan herkesden Allah razı olsun.kınayanlarinda en kisa zamanda yaşaması dileğiyle.konu kapanabilir

Sanirim yediginiz dayaklar yuzunden beyin hucreleriniz zarar gormus.sinirden basima agri girdi.abiniz kimki kizinizin canini yakiyo.allahim ne rahat bi insaniz ya.kiziniz abinizin elinde zulum cekiyor.sadece neden yapiyprsun abi diyprsunuz.o abiyi alirim evin kapisinin onune koyarim .belki siz gormeden ileriye bile gotti taciz etti kizinizi ki sanirim potansiyelde var.teyzeniz darilacak diye yapilacak seymi.ben olsam evime sokmazdim.evimin ailemin hzurunu kim olursa olsun kimse bozamaz.bekarken olanlarada uzuldum.zor zamanlar atlatmisziniz.ama kiziniza yapilan seylere gozyummaniz malesef sizin yasadiklarinizi golgede birakmis
yeminle aynı şeyi ben yazcaktım.. konu sahibinde ciddi hasarlar var ve hala anneliğime kimse laf edemez dio.. bence konu sahibi annelik melekelerine haiz değil.. okurken sinirlerim zıpladı yerinden..
ben çocuğumu öpmesinler diye sakınırken bunun abisi bildiğin işkence edio kadının gıkı çıkmıo..
zaten annelik nasıl olacaksa daha 3 yaşındaki çocuğun elinde tablet önünde televizyon işkenceci dayıya müsaade baya muhteşem anneymiş..

Siz ne kadar ezik bir insansınız ya
ne kadar basiretsiz ben cocugumu dövdürür müyüm ya ? siz nasıl bu kadar sessiz sedasız olayları izleyebilirsiniz?Annen ölmüş ALLAH rahmet eylesin bitti o kadar bu hayata dişinizle tırnagınızla buradayım dıyeceksınız ya
Gercekten bıde marıfet gıbı anlatmıssınız arkadas
sız basınıza ne gelırse gelsın dogurdugunuz cocugun haklarını korumak zorundasınız

Daha önce hiç bir yoruma bu kadar katılmamıştım galiba.Benim çocuğuma o eziyeti yapan adam babam olsa o çaydanlığıda onun kafasına indirmeyenin..... !!!!!!!!!!!! Görüşmeyin hanımefendi ailenizin bir manyak olduğunu artık anlayın ve ASLA görüşmeyin.Senin gücün yetmiyomu? KOCAN DÖVSÜN ATSIN.Yazıklar olsun vallahi.

İnsan gibi yorum yapan herkesden Allah razı olsun.kınayanlarinda en kisa zamanda yaşaması dileğiyle.konu kapanabilir
kınamak ne arkadaşım.. sen yazdıklarını dönüp bi daha okusana.. seni kınamıyoruz sana alenen çok ama çok kızıyoruz.. biz de anneyiz ve ne anneliğin doğru ne kardeşinle ilişkilerin.. silip atabilirsin, çocuklarını tvden ve tabletten uzak tutabilirsin ve bilimum şeyler..

Hala diyor ki teyzelerim benle konusmuyor cok yalnizim agliyorum.Hadiiii beeeeee o sulaleni bogazlayasim geldi.O ne bicim bir aile.Abisi durmadan tekme tokat dovuyor .Sen evli barkli kadinsin abin kim oluyor.Esini saysa sendunyai saysa zaten boyle birsey y.apmaz.Abin bir kere psikolojik manyak teshisi bu tedavisi sende degil geciyorum.Enistene gelince sana tecavuz etti mi yazmamissin sadece yspisti vs yazmissin.Degil o adamin evine yillar donra gitmek daha o dakikada bicagi saplamistim munasip yerine.Caresizmis de sahipsizmis de gec bunlari 15 yasindaki bir kizi tum yurtlar sahiplenir.O kadar aciyi cek kendini enistene yaptir sonra sahipsizfim.Yok oyle bi

hah yine başladı kınayanların basına gelsin,yok öyle olsun yok böyle olsun demeler.
Bi gidin ya !
abisine güc yetiremeyen burada bedduacılıga soyunuyor
İki bedduada abine salla belki tutar
pehh

Yok oyle bi dunya.Bir kere sulaalede bir bozukluk var orasi asikar.Ama o cocuklari ezdirme kimseye.Diyorsun ya benim yasadigimi yasamasinlar.Malesef yasiycaklar cunku simdiden baslamislar pskopat dayiyla.Karisik aile.Allah kimsenin basina vermesin.Bazi seylerde insanin kendi elinde ama ya bu kadarda olmaz yani....

ya kadının nasıl bır ortamda ne sekılde bır genc kızlık gecırıp nasıl o evden kurtuldugu bıle net sekılde anlatılmış, zaten ruh halı normal degıl, bu kadar yargılamak neden? bu kadar canını acıtarak konusunca ne gececk elınıze onu anlayamadım ben...

iyi de ne diyelim. abini evinden gönder diyoruz. şakacıktan vuruyorum diyo, teyzelerim bozuluyor, bişey diyemiyorum diyor bize.

konuyu yazan kendisi. ne dememizi bekliyo. az sabret canım evine döner mi dememiz lazım. kadına bişey yapıyo olsa bu kadar içimiz yanmaz. ama çocuğun ruh sağlığı bozuluyor, kadın bunu anlamıyor.

kocana söyle diyorum ben de.

Sevgili konu sahibi kendini daha fazla ezdirme
kocanin haberi yokmu abinin seni dövdügünden?
Bilmiyorum ama böyle bir abi evli kardesini dövüyorsa o koca da gidip karisinin abisini dövemiyorsa bile haddini bildirmesi lazim
insallah esiniz iyi merhametli biridir de ondan da cekmezsiniz
babanizin yasatdiklari enistenizin yasatdiklari abilerin yasatdiklari hepsi birbirinden fena
ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ve abinizle birdaha konusmayin bence yazik degilmi size cocugunuza

Yaa konu sahibinin niye bu kadar üstüne gidiyorsunuz anlamıyorum pes doğrusu. Kadın dertleşmek istiyor biraz empati yapın bir kadınsın ve karşında psikopat bir adam var güç yeter mi ona yaa kız zaten elinden geldigince savunmuş kendini daha ne yapsın bayılıyorum şu klavye delikanlılarına. BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY DER ATALAR.

ya 15 yaşında, anneye en çok ihtiyacı oldugu anda annesını kaybetmıs ...anne olmayınca baba da babalık olur derler... ergenlıgı bu sekılde gecmıs, bellı kı zaten yara almış hemde çok.....
şimdi onu asagılayarak veya kendı capınızda kucumseyerek akıl vermek yerıne dırek fıkır versenız dıyorum...çünkü zaten yeterınce yıpranmış.....yok arkadas ben ınanamıyorum kadının kadına yaklaşımına bı kere daha şok oldum...
herkese iyi yazışmalar ....

Yaa konu sahibinin niye bu kadar üstüne gidiyorsunuz anlamıyorum pes doğrusu. Kadın dertleşmek istiyor biraz empati yapın bir kadınsın ve karşında psikopat bir adam var güç yeter mi ona yaa kız zaten elinden geldigince savunmuş kendini daha ne yapsın bayılıyorum şu klavye delikanlılarına. BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY DER ATALAR.
bekara karı boşatmıyoruz bu bir
Konu sahibesi de abisiyle evli degil bu iki
Abini eve alma çıkar hayatından diyoruz
Ha diyorsanız ki öyle degil abisini hayatından çıkarmasın dayak yemeye devam etsin.
Eh o zaman afiyet olsun,elleri dert görmesin dememiz lazım

X