Bu da benim küçük Kırmızı Mutfağım :)

Gulle gule yemekler yap guzelmis,,,ama keske daha canli yada koyu kirmizi olsaydi ,,,bence yani :)

çok şeker olmuş canım....mutlulukla lezzetli yemekler yap:))))))))

Ben çok beğendim canım küçük ama çok güzel bi mutfağın var , güzel mutfağında leziz yemekler yapman dileğimle.

Çok güzel ,sıcacık bir mutfak.Ikeada çok hoş kırmızıya uygun aksesuarlar var.Onlarla tamamlayabilirsin.En mutlu günlerinde otur.

ben kirmizi asigi olarak,bayildim mutfagina,gule gule kullan,guzel guzel mamalar yap cici kizinahihoyyyt,bereketli olsun mutfagin iyisallah canim:Saruboceq:yerimseniben

ayyy bayıldım bakarken iç geçirdim :çok üzgünüm: bulaşıklıklarımız aynıymış nasıl memnun musun?beyaz fırında çok şık durmuş aradayerimseniben herşeyini bir uyum içinde yerleştirmişin cuk diye de oturmuş huzurla yemekler pişir Ağız tadıyla yiyin inş.:Saruboceq::nazar::nazar::nazar:

mobılyaların cok chic arkadasım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
banane banane bende kırmızı mutfak istiyorummm yaaaa :dilcikar:

o güsel mutfakta güsel mamalar yap sonrada bütün kkyı davet et olurmuu cokacimcoook

kırmızının tonu cok guzelmıs.guzel yemekler pısır canım mutfagında cok guzel olmus

harika olmuşş huzurla sağlıkla iyi günlerde kullanın lezzetli güzel yemekler pişsin mutfağınızda çok güzel çok beğendim.. bende böyle istiyorum resimlerinizde çaldımm:))))):eek:

:nazar:a.s.

aayyy bende çok sevdim mutfağını harika olmuş benim annem de yeni yaptırdı bembeyaz onun dolapları da..
annende güle güle kullansın canım teşekkür ederim
iYı GÜNLERDE KULLAN CANIM
sağol canım
benim hayatımın rengi aşık olduğum tek renk kırmızıııı çokkkkkkkkkkkkk begendim.benim yok böyleeee :KK43:(
ama inşallah bende sadece sadece kırmızı solaplar kırmızı masa siyah kırmızı sandalye siyah kırmızı shagy halııı.........
mutlu günlerde yemek pişir güle gülee kirlet eskitt cnmm
benimde canım kırmızı hastasıyım inşallh seninde olur benimde yeni oldu dak güzel yorumun için sağol canım

Çok güzel canım... a.s.
Ah ah kiracı olmasakta bende yaptırsam şöyle bir mutfak...
en kısa zamnda ev alırsınız inşallah canım sizde allah yardımcınız olsun..
Gulle gule yemekler yap guzelmis,,,ama keske daha canli yada koyu kirmizi olsaydi ,,,bence yani :)
canım aslında bayağı canlı kırmızı ama fotoda oyle çıkmış demekki sağol
çok şeker olmuş canım....mutlulukla lezzetli yemekler yap:))))))))
sağol canım
Ben çok beğendim canım küçük ama çok güzel bi mutfağın var , güzel mutfağında leziz yemekler yapman dileğimle.
sağol canım saha güzeli isteyen herkesin olsun

Çok güzel ,sıcacık bir mutfak.Ikeada çok hoş kırmızıya uygun aksesuarlar var.Onlarla tamamlayabilirsin.En mutlu günlerinde otur.
sağol canım en kısa zamanda gitmeği düşünüyorum sürekli gittiğim biyer zaten
ben kirmizi asigi olarak,bayildim mutfagina,gule gule kullan,guzel guzel mamalar yap cici kizinahihoyyyt,bereketli olsun mutfagin iyisallah canim:Saruboceq:yerimseniben
sağol ablacım güzel dileklerin için

coookk guzell bende hep kırmızı mutfak ıstıyorumm ıns bnmde olurr :KK70:
inşallah canım inşallah rabbim sanada isteğin herşeyi gönlüne göre versin
ayyy bayıldım bakarken iç geçirdim :çok üzgünüm: bulaşıklıklarımız aynıymış nasıl memnun musun?beyaz fırında çok şık durmuş aradayerimseniben herşeyini bir uyum içinde yerleştirmişin cuk diye de oturmuş huzurla yemekler pişir Ağız tadıyla yiyin inş.:Saruboceq::nazar::nazar::nazar:
sağol canım güzel dileklerin için bulaşıklıkdan çok memnunum hiçbişey olmuyo merak etme evet bizim mutfakda beyaz ankastre oldu diyo eşim delikafadulden
cok begendım canm gule gule kullan :)

çok güzel olmuş canım özel mi yaptrıdınız?
sağol...evet canım mutfağımıza göre yaptırdık
bende evımın resımlerını koycam ama hala tadılatta havuzum ve bahcem bugun bıttı yarın cekıp koyarım,haftayada tasınma olcak ınsanlar tek kata zor tasınır,benım 4 kat nasıl olacak bılmıyorum.
allah kolaylık versin valla ben bi mutfakla tam 15 gğn uğraştım tadilat çok zor senin şin dahada zor bi tek bitince herşey güzel kaydirigubbakcemile3
banane banane bende kırmızı mutfak istiyorummm yaaaa :dilcikar:
o güsel mutfakta güsel mamalar yap sonrada bütün kkyı davet et olurmuu cokacimcoook
inşallah seninde olur canım hepiniz davetlimsiniz herzman beklerim başımla beraber
ıı günlerde kullanın çok güzel a.s.
sağol canım

çok güzel güle güle kullanın
sağol canım ...
Çok güzel cici bici sevimli güle güle kullan canım.
sağol canım
harika olmuşş huzurla sağlıkla iyi günlerde kullanın lezzetli güzel yemekler pişsin mutfağınızda çok güzel çok beğendim.. bende böyle istiyorum resimlerinizde çaldımm:))))):eek::nazar:a.s.
sağol canım çal çal bende çok araştırdım yapmadan önce hatta bu iki renki internette bi mutfakda görüp bu şekilde istedim tek kırmızı bana çok boğar gibi geldi tabi tercih meselesi

Son düzenleme:
Çok güzelmiş yaa kırmızı beyaz uyumunu seviyorum ben de.... Güle güle ağız tadıyla kullan...

X