Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri bu da benim nişanlığım

psikocool

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
46
0
38
53301140534482517933682.jpg

hepinizin fikrine teşekkür ederim benim nişanım oldu arkadaşlara fikir olur diye ekledim papatya sende çok kabasın yanlız şu ana kadar beğenmeyen çıkmadı ayrıca gümüş renk olarak her kıyafetle uyumludur bence sen biraz zevksiz ve bilgisizsin alınma valla öyle bu kadar kaba olursan cevap da öyle olur

tebrikler allah tamamnına erdirsin inşallah...
saçının yapılmış haliyle resminde var mı?

hepinizin fikrine teşekkür ederim benim nişanım oldu arkadaşlara fikir olur diye ekledim papatya sende çok kabasın yanlız şu ana kadar beğenmeyen çıkmadı ayrıca gümüş renk olarak her kıyafetle uyumludur bence sen biraz zevksiz ve bilgisizsin alınma valla öyle bu kadar kaba olursan cevap da öyle olur
bende pek beğenmedim aslın ama herkes kendi düşüncesini sölesin koydun dimi e o zaman karşı çıkman saçma bence hem bu kabalık değil herkes kendi düşüncesini sölü ve bende beğenmedimyasakkelime

bende pek beğenmedim aslın ama herkes kendi düşüncesini sölesin koydun dimi e o zaman karşı çıkman saçma bence hem bu kabalık değil herkes kendi düşüncesini sölü ve bende beğenmedimyasakkelime

aynen bence de zevkler ve renkler tartışılmaz
şahsen benim de hoşuma gitmedi yani

üstune oturmuş sanada çok yakışmış canım ben beğendim..Allah tamamını erdirsin.mutluluklar opuyorumnanaktan

çok hoş canım farklı bir model özellikle üst kısmını çookk beğendim
mutluluklar..

X