(¯`¸·´¯)Bu da Benim Oğlum(¯`·¸´¯)

blueworld

Yaraların, ışığın içeri girdiği yerdir ''MEVLANA''
Pro Üye
18 Şubat 2008
431
173
kızlar buda benim oglum cins falan değil bildiginiz sokak kedisi ama cok seviyorum ben oglumu

goruntu026zk6.jpg

goruntu026zk6.b0c3be93f0.jpg

goruntu027se3.jpg

goruntu027se3.8bcfd7ecea.jpg

goruntu028lt7.jpg

goruntu028lt7.0f7b6c5bbc.jpg

oluşumun adı (artist) tam adı gibi artisttir kendileri
kaydirigubbakcemile2

değişik bir duruşu var asil bir pisi belli. allah nazardan korusun bebişimi çok tatlı =)

Çok güzel maşallah. Aynısından benimde var şu an cezalı ve kapıda :KK43: Çok üzülüyorum o da sokak kedisi yavruyken aldım ve şu an 2,5 aylık ama tekrar eve sokamayacağım kapıda da olsa bakıyoruz neyse uzun ve sağlıklı yıllar diliyorum oğlunuza ve size...

artist gibi bi' oğlan çocuğu maaşallah:nazar:kaydirigubbakcemile3

şimdi kolumda uyuyan çok yaramaz bir kara kızım var benim de artist in tıpkısının aynısıhihoyyytsırnaşık şey

uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum:nazar:

41 kere maşşallah,bütün kedileri severim ayırt etmem ama siyah kedi başka.zaten ahtım var biğün siyah kedi bulursam hiç kaçırmicam.benimde dünya tatlısı bir tekirim var

cok saolun teyzeleri iltifatlarınız içinn öpüyo artistim sizleri

Çok güzel maşallah. Aynısından benimde var şu an cezalı ve kapıda :KK43: Çok üzülüyorum o da sokak kedisi yavruyken aldım ve şu an 2,5 aylık ama tekrar eve sokamayacağım kapıda da olsa bakıyoruz neyse uzun ve sağlıklı yıllar diliyorum oğlunuza ve size...

2.5 aylık bir kedi yavrusuna ceza verebilen zihniyeti ayakta alkışlamayı uygun buldum.

X