Saç Uzatma Yöntemleri Bu Da Benim Saç Uzatma Günlüğüm( Resimli)

Az değilmiş şampuan da Benim yaz ayında saçım 3ay gibi bir süre de 6santim falan uzadı şampuan in içine bemiks kırmıştım şimde şampuamda çam yağı var O da bitmek üzere bir ay oluyor 3gün sonra kullanali uzma işini bilmem de dökülme baya kesildi ama çok kuruttu eger koyarsanm tekrar az koyacm içine zeytin yağı da koymayı düşünüyorum içine

Bende baya birşey yaptim 10cme yakin uzama elde ettim :)

Maşallah canım kaç ayda yaptın ne yaptın saçınA

Konumda dun foto paylastim bakabilirsin.
Sadece sampuana birşeyler kattim.
Sacimi çok duzlestirmedim.
Birde sarkitma yöntemini denemiştir biraz.

Benim saç çok yavaş uzar bir de kırıkları habire alırım Ben 2santim falan

Bende öyleydi nasıl olduysa uzadı baya :)
Ben 1 1.5aydır kırık almiyorum

Konumda dun foto paylastim bakabilirsin.
Sadece sampuana birşeyler kattim.
Sacimi çok duzlestirmedim.
Birde sarkitma yöntemini denemiştir biraz.

Bende öyleydi nasıl olduysa uzadı baya :)
Ben 1 1.5aydır kırık almiyorum
Masallah canım saçların a iyi bak:KK52:

Çalışıyorum :)
Kışın sampuanima sarımsak katıcam :)
Saç diplerimde sivilce falan oluşuyor.
Sarımsakta antibiyotik etkili ya faydası olur belki diye
Sakın yanılmıyorsam saraçoğlunun kitabında okudum sarımsak ve soğan sivilceleri daha da arttırıyormuş içeriğindeki bri maddeden dolayı, sivilcenizin arttığı dönemlerde ikisinden uzak durun yazıyordu..

Sakın yanılmıyorsam saraçoğlunun kitabında okudum sarımsak ve soğan sivilceleri daha da arttırıyormuş içeriğindeki bri maddeden dolayı, sivilcenizin arttığı dönemlerde ikisinden uzak durun yazıyordu..

Hadi ya :KK43:
E ben napicam :KK43:

Hadi ya :KK43:
E ben napicam :KK43:
Biraz araştırdım deneyebileceklerin;
Kepeğe karşı etkili herhangi bir şampuan
Antibiyotik içerikli krem
Sülfürlü sabun
Tarak ve fırçalarını sirkeli suya batırıp kurutmak

Extra yağ vs bakımlar içinde kitaba bakınca yazarım okumuştum çok eminim vardı 1-2 şey :KK25:

Biraz araştırdım deneyebileceklerin;
Kepeğe karşı etkili herhangi bir şampuan
Antibiyotik içerikli krem
Sülfürlü sabun
Tarak ve fırçalarını sirkeli suya batırıp kurutmak

Extra yağ vs bakımlar içinde kitaba bakınca yazarım okumuştum çok eminim vardı 1-2 şey :KK25:

Çok sağol canım zahmet edip arastirmissin.
Sağol canım bunu aklımda tutucam :)
Uygularım da :)

Kızlar ben şimdi yeni bi şampuan aldım migrostan onu denicem Zavoli sarımsak şampuanı çok iyi diyorlar iki hafta kadar kullanıp sonuçları yazarım :KK76:

Voedream saclarin muhtesem bir degisim gecirmis bu kadar kisa surede. Dikaktimi ceken sey son resimdr ilk resime gore bayagi gur ve saglikli duruyo. Benm saclarim ozellkle onden acildu eskisine gore daha seyrek. Acaba lavanta kuruyle gurlesir cogalir mi

Nasıl yani şubat ayında göğüs hizanda kestirdiğin saçların şuan belinde mi? Ağustosta açılmış konu. 6 ay gibi bi süreçte bu kadar uzaması imkansız gibi geliyor bana.

Hadi bakalım bekliyoruz canım bir de fiyat ne kadar

20 küsür bi fiyatı vardı canım, ama memnun kalmadım :110:

Voedream saclarin muhtesem bir degisim gecirmis bu kadar kisa surede. Dikaktimi ceken sey son resimdr ilk resime gore bayagi gur ve saglikli duruyo. Benm saclarim ozellkle onden acildu eskisine gore daha seyrek. Acaba lavanta kuruyle gurlesir cogalir mi

Lavanta iyi geliyor diye biliyorum ben, doğal yöntemden uzaklaşmayın saçlarınız güzelleşecektir eminim :KK51:

Yaaaa çok güzel saçların :KK61: benim :mad:saçlarım hep kısaa uzamıyooo :mad:

Teşekkürler canııım:nazar: şimdi bende kestirdim baya kısa duruyor :KK12:

Sonuç ?? Ne durumda saçların??

Canım saçlarım hala sağlıklı fakat kestirdim bi değişiklik olsun diye ve tabiki pişman oldum uzun halini çok arıyorum:mad:

Nasıl yani şubat ayında göğüs hizanda kestirdiğin saçların şuan belinde mi? Ağustosta açılmış konu. 6 ay gibi bi süreçte bu kadar uzaması imkansız gibi geliyor bana.

Takip için özellikle çektim o resimleri yani cidden 6 ay içinde oldu dediğim gibi kimyasallardan uzak durunca sonuç mükemmel oluyor:cool:

Evet kızlar saçımı kestirdiğimi söylemiştim, o güzelim saçlarıma bi anlık hevesle makas vurdurdum, baya kısaldı düzleştirdiğim halde tam göğüs altı duruyor :KK42::KK42: ben her zaman kıvırırdım şimdi kıvırınca kısacık olduğu için kıvıramıyorum, inşallah bu seferde hızlı bir şekilde uzar bunun için bir kaç bakıma tekrar başlamayı düşünüyorum.
e6K-8gIa.jpg

Sizlerde durum nasıl :KK23:

Canım saçlarmz boyutu aynı sayılır Benim gögsümün altında tam saçlar in çok güzel maşallah yarın kat kat kestircm Ben de uzunluğuna dokundurmadan bakalım Eşim öyle seviyor da :110:

X