Bu da Bizim Geyik Topiğimiz Olsun.. Haydi Muhabbete..

canlanmıs topık ne kadar guzel ..

ben masalla ugrasyıroum ıste aynı bıkınlı fotosu yok kı kızımın .. :)

bıkınısını gıydırdık bıkınısıne bakmaktan etrafa bakamadı onu ınceledı fılan kıyamadım cıkardı da rahat ettı :)

buyuyor işte..

dünyanın en zor ama en guzel işi..

Jean olacağına bak :)
Klasik son bağırıyordu ama cesaret yoktu,ne yalan söyleyeyim çok sevindim senin adına.
Hastalıklı bir hal almıştı sonundan hayır gelmeyecekti sadece vaktini harcıyordu boşa.
İnşallah atanırız Jean,çok güzel olur herşey paralı bol gezmeli tatiller diliyorum sana ..
Az daha sabır ,az daha ..
Senin nasıl geçti peki sınavın canım ?

Marjinal küs müyüz biz seninle?

ah derinss ah sonradan yaşananları anlatsam inanmazsın hiç tahmin etmezdim hiçç
benim de sınavım umduğum gibi geçmedi
zaman sıkıntısı çok yaşadım ilk bölümde
kurtarırsa eğitim kurtarır
26yı bile açacağım yeter ki gideyim buralardan
inş atanırız canım

az da olsa gelen giden olmuş..derinsim gelmiş,jean gelmiş...marjiiii bak iletişimimiz burada da devam ediyor :)
bu sene çok sık yalnız iftar açıyorrum gece yalnız sahur yapıyorum eşimin işleri malum yaz yoğunluğu...gene yalnızım ,
balkonda serinlemeye çalışıyorum bu seneki kadar toksin kaybetmemiştir vücudumuz herhalde...

derinss iyi olmana sevindim,sınav genel itibariyle iyi değil,sanıyorum puanlar daha yüksek gelir ,yapamayan çok olunca...
umudunu yitirme...yitirmeyelim...haklısın son zamanları iyi değerlendirmek gerekiyor oruç,sıcak elimden geleni yapsamda
hep eksik geliyorum kendime ...neyse elimizden geleni yapalım senin de için rahat olsun ,tevekkül edelim.

jean hoş geldin sınav sonucun umduğun gibi olur emeklerin senin de boşa çıkmaz umarım....marji hoş geldin Allah sabır verisn ankara sıcağı cidden bu sene feci, konya da öyleymiş ...
kendinize dikkat edin kızlar...

inş laylaycım dediğin gibi herkes kötü geçti diyor
bir umut atanma şansımız var gibi geliyor hayırlısı olsun

Marjinal küs müyüz biz seninle?

Yoo, derinss küs değiliz, öyle miyiz yoksa? Küscek birşey oldu mu ki?

Bu arada cinsiyeti öğrendik, dün yazdığım gibi, erkek çıktı.:emir_bebek: Benim için pek de farketmez diye düşünüyordum, hatta dediğim gibi kendimi erkeğe hazırlıyordum ama öğrenince eşimi kıskandım. Ona bi arkadaş daha geliyor, benim bu şehirde zaten arkadaşım az. Bir de tüm kuzenleri kız evlatcığımın. Yalnız kalacak gibi. Çekecek bir dayısı da yok, 2 teyze. Bir de ben erkek çocukla nasıl vakit geçirilir filan hiç bilmiyorum hiç erkek çocuk görmediğim için yakın çevremde :26: O yüzden biraz düşünceliyim bugun. Tabii birçok kaynağa göre ilk çocugun erkek olması daha avantajlıymış, anne babanın acemiliğini daha iyi tolere ediyormuş, ruhen daha kalınlar ya hani erkekler :KK1: Bir de evin hep prensesi olma durumum var :KK51: Ama büyüdüğünde bi kız çocuk kadar arayıp sormaz, çok şey paylaşmaz tabii annesiyle :26: Hayırlı ve aklı başında, sağlıklı ve iyi bir insan olsun umarım.

Yoo, derinss küs değiliz, öyle miyiz yoksa? Küscek birşey oldu mu ki?

Bu arada cinsiyeti öğrendik, dün yazdığım gibi, erkek çıktı.:emir_bebek: Benim için pek de farketmez diye düşünüyordum, hatta dediğim gibi kendimi erkeğe hazırlıyordum ama öğrenince eşimi kıskandım. Ona bi arkadaş daha geliyor, benim bu şehirde zaten arkadaşım az. Bir de tüm kuzenleri kız evlatcığımın. Yalnız kalacak gibi. Çekecek bir dayısı da yok, 2 teyze. Bir de ben erkek çocukla nasıl vakit geçirilir filan hiç bilmiyorum hiç erkek çocuk görmediğim için yakın çevremde :26: O yüzden biraz düşünceliyim bugun. Tabii birçok kaynağa göre ilk çocugun erkek olması daha avantajlıymış, anne babanın acemiliğini daha iyi tolere ediyormuş, ruhen daha kalınlar ya hani erkekler :KK1: Bir de evin hep prensesi olma durumum var :KK51: Ama büyüdüğünde bi kız çocuk kadar arayıp sormaz, çok şey paylaşmaz tabii annesiyle :26: Hayırlı ve aklı başında, sağlıklı ve iyi bir insan olsun umarım.

hehe ya cok dusuncelı gordum senı ..

kendımı gordum bırden

once kız dendı ooo neler hayal ettım evden glınlıkle cıkıs anına kadar sonra erkek dendı haydaa sünnetini düsün askerlıgını :))

hayırlı olsun kız erkek hıc farketmez ..

saglıkla gelsın kuzucuk ..isim düşündünüz mü ? yoksa kavga asamasında mısınz :KK9:

reyyancım iyyim canım...sen nasılsın?

sumakk yerim be o bikinili masalı ...yaff :nazar: büyümüş de bikini giyermiş:)
sen ne yaptın dükkan işi halloldu mu? her şey yolunda umarım...

marjii canım vayyy demek erkek geliyor:nazar: annelik nasıl bir duygudur yahu seni diğer haftalara göre bu duyguyu hissederek yaşıyor olduğunu fark etim resmen
annelik duygusuna tamamen bürünmüşsün endişelerinin gitmiş şimdi erkek kız gibi olmaz ilerde annesini arayıp sorarmı haline gelmiş,
çok etkilendim ...sağlıklı olsun o annesinin bitanesi olur asıl erkek çocuklar anneye daha bağlı ...eşinin pabucu dama atılacak :KK66:

jean sınav daha açılanmadı canım sizin yerinize ben heyecanlanıyorum ...

derinssim nerlerdesin bi ses et ...iyi misin çok özledim...

prenses özel mesajlarına bakıver yine okundu gözüküyor sanırım
ama yeni yazdım sana :KK16:

selamlar kızlar :KK19:

kızlar antepteki patlamayı duymuşsunuzdur herhalde,işte o patlama tam da benim oturduğum evin önünde oldu,ev hasarlı,pencereler inmiş durumda,olay günü evde yoktuk yoksa ailecek yok olurduk ,okulların açılması yakın daha pencereler çerçeveler takılmadı bekliyoruz,sıkıntılıyım yani ve o yeryüzünden yok olasıcalara çok öfkeliyim çooook....

kızlar antepteki patlamayı duymuşsunuzdur herhalde,işte o patlama tam da benim oturduğum evin önünde oldu,ev hasarlı,pencereler inmiş durumda,olay günü evde yoktuk yoksa ailecek yok olurduk ,okulların açılması yakın daha pencereler çerçeveler takılmadı bekliyoruz,sıkıntılıyım yani ve o yeryüzünden yok olasıcalara çok öfkeliyim çooook....

çok geçmiş olsun ablacım Allah korumuş sizi
keşke bu haberleri artık duymasak
inan artık çok korkuyorum atamalardan
idealist olmalıyız,her yer bizim vatanımız ama olmuyor işte
Allah korusun çok kızgınım,çok kaygılıyım gelecek için

Hadi kızlar artık toplanalım burda sohbet edelim eskisi gibi
zira şu sıralar pek iyi değilim :KK14:
zaman çabucak geçsin,geçsin,geçsinnn :KK50:

çok geçmiş olsun ablacım Allah korumuş sizi
keşke bu haberleri artık duymasak
inan artık çok korkuyorum atamalardan
idealist olmalıyız,her yer bizim vatanımız ama olmuyor işte
Allah korusun çok kızgınım,çok kaygılıyım gelecek için

Çok teşekkürler canım,haklısın,Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin,gelecek de inşallah hayırlarla doludur milletimiz ve vatanımız için..

reyyancım yeni gördüm yazdıklarını çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi ama diğerleri malesef ...
diyecek çok şey var ama yok sanki ,dua dan başka yapacak bir şey yok Allah sonumuzu hayr etsin,

cok gecmıs olsun reyyan

ve gecmıs bayramınız umarım ıyı gecmıstır ben yıne tatıle gıttım ve son tatılımdı artık dukkanımın baısna gececegım

masal ıle nassl olcak bımlıyroum ama ınsalalh hersey youlnda gıder

reyyancım yeni gördüm yazdıklarını çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi ama diğerleri malesef ...
diyecek çok şey var ama yok sanki ,dua dan başka yapacak bir şey yok Allah sonumuzu hayr etsin,
Laylayım amin Allahım sonumuzu hayır etsin,evet ölenlere çok üzüldük mutlaka,ölene dek aklımdan çıkmayacak görüntülere şahit oldum maalesef,,,

cok gecmıs olsun reyyan

ve gecmıs bayramınız umarım ıyı gecmıstır ben yıne tatıle gıttım ve son tatılımdı artık dukkanımın baısna gececegım

masal ıle nassl olcak bımlıyroum ama ınsalalh hersey youlnda gıder
Sağol Sumakcım,Masal'ı öp benim için..

Duydum ben duydum :) Senin yeniden hamile olduğunu okudum topiclerinden. Hayırlı olsun :)

banlanmıstın sen dımı :)

grı gormustum bende senı ..

evet yıne yenı yenıden hamıleyım :18:

baktım topıkten ses seda yok onlar dururkene ıkıncıyı yapayım dedım ben demedım aslında okendılıgınden geldı :emir_bebek:

sen nasılsın az kalmıs doguma ..

ben 37de dogurmustum masal 'ı :)

gercı erkek gunun beklermıs ama hayırlısı

banlanmıstın sen dımı :)

grı gormustum bende senı ..

evet yıne yenı yenıden hamıleyım :18:

baktım topıkten ses seda yok onlar dururkene ıkıncıyı yapayım dedım ben demedım aslında okendılıgınden geldı :emir_bebek:

sen nasılsın az kalmıs doguma ..

ben 37de dogurmustum masal 'ı :)

gercı erkek gunun beklermıs ama hayırlısı

Ben griydim yine evet, tutamıyorum çenemi :) İçimden geçenleri paldır küldür söylüyorum. Neyse ki haftasonuydu ban zamanım, hiç ruhum duymadı, zaten girmiyorum haftasonları.

Seninki de 2. sürpriz bebek vakası yani, benimki gibi. Aldırmamana çok sevindim. Hamileliğim ilerledikçe, çocugun hareketlerini hissettikçe, yüzünü 4 boyutlu ultrasonda gördükçe zorunlu olmayan kürtajlara çok mesafeliyim artık. Sen de o doğduktan sonra tanıdıkça sevdikçe iyi ki aldırmamışım diyeceksindir.

Benim doğuma az kaldı, kaygıla korkular katlanarak artıyor. Kendimi normal doğuma şartlıyorum ama bebek gününü beklerse 3,5 kiloyu geçer gibi geliyor. İri bebek nasıl doğurulur diye korkuyorum, minyon olsaydı korkmayacaktım :)

Masalcık da abla olacak yani, ne tatlı, bebek abla :emir_bebek:

Ben griydim yine evet, tutamıyorum çenemi :) İçimden geçenleri paldır küldür söylüyorum. Neyse ki haftasonuydu ban zamanım, hiç ruhum duymadı, zaten girmiyorum haftasonları.

Seninki de 2. sürpriz bebek vakası yani, benimki gibi. Aldırmamana çok sevindim. Hamileliğim ilerledikçe, çocugun hareketlerini hissettikçe, yüzünü 4 boyutlu ultrasonda gördükçe zorunlu olmayan kürtajlara çok mesafeliyim artık. Sen de o doğduktan sonra tanıdıkça sevdikçe iyi ki aldırmamışım diyeceksindir.

Benim doğuma az kaldı, kaygıla korkular katlanarak artıyor. Kendimi normal doğuma şartlıyorum ama bebek gününü beklerse 3,5 kiloyu geçer gibi geliyor. İri bebek nasıl doğurulur diye korkuyorum, minyon olsaydı korkmayacaktım :)

Masalcık da abla olacak yani, ne tatlı, bebek abla :emir_bebek:

aldıramadık ..

zaten gec ogendım ,ben hala beklıyorum kı adet olayım strestendır ondandır bundandır derken neredeyse 20 gun gecmıstı ..

o test cubugunu gorunce basımdan kaynar sular dökuldu resmen ..sanırsam bı 3 gun sureklı agladım ..ruh gıbı

cok düsündüm gittim doktora gorunce kıyamadım da geldım gerı ..zaten doktora gıdınce neredeyse 7 haftalıktı ..

bı daha gıtmedım doktora en son gecen gun gıttım ..ben kalbı atmıyordur bebek olusmamıstır derken o oynadı zıpaldı ıcımde..

kaldı benle ıkısı bır büyürler artık ..masal da o kadar ugras dur bu kendılıgınden olsun..

bılmıyorum hala hamıle gıbı hıssetmıyorum kendını belkı de hareketlerını hıssedınce anlarım ..

sen yıne de normal doguma sartlama kendını :)

gercı masal 2750 dogdu ama nasıl dogdu bı de bana sor :)

X