Bu da dert mi demeyin akıl verin hanımlar 😂😂

Ya gittiğimizde de her yer bal dök yala derli toplu oluyor .Öyle üstün körü temizlenmiş gibi değil.Parliyor her yer resmen .Hatta hep içimden derim bu kadın nasıl evi tertemiz tutuyor böyle diye .Bir de evde iki çocuk var .Hiç dağınık görmedim evi.
O zaman bu şık elendi😂
Eşi istemiyordur ya da görümceniz sizi sevmiyor olabilir mi?

ya gorumce mısafır sevmıyordur kayınvalıdenız bunu bıldıgı ıcın engel oluyordur ama sız mısafır degılsınız
bırde oglum sen cık pearl cıkmasın hamıle falan ınanılmaz sacma sankı sıze ozel tavır gıbı

ben olsam arardım gorumceyı canım gecmıs olsun geldım asagıdaydım annenı gordum sonra yukarı cıkıp senı gormek ıstedım annen boyle dedı belkı halın yoktur musaıt degılsındır dıye ugramaya cekındım ama aklım sende kaldı aramak ıstedım haberın olsun derdım

Evet haklısınız .Ben de öyle dusundum ama eşim hâlâ gidelim gidelim sen git demeye devam ediyor .Konduramiyor mu anlamıyor mu ya da anlamazliktan mi geliyor bilmiyorumki .
Kondursa bile eşinizin kardeşi sonuçta
Sizin için mesafe koymak, silmek kolay
Ama eşiniz için öyle değildir
Zaten arada öyle kan davalık bi durum yok
ÇaĞırırsa gidin çağırmazsa bi aksiyona gerek yok
Kayınvalidede buluşun
İkiniz de misafir ağırlamamış olursunuz 😬

Kondursa bile eşinizin kardeşi sonuçta
Sizin için mesafe koymak, silmek kolay
Ama eşiniz için öyle değildir
Zaten arada öyle kan davalık bi durum yok
ÇaĞırırsa gidin çağırmazsa bi aksiyona gerek yok
Kayınvalidede buluşun
İkiniz de misafir ağırlamamış olursunuz 😬
Zaten öyle oluyor .Bizim görüşme yerimiz orası ..😂

Evet haklısınız .Ben de öyle dusundum ama eşim hâlâ gidelim gidelim sen git demeye devam ediyor .Konduramiyor mu anlamıyor mu ya da anlamazliktan mi geliyor bilmiyorumki .
Erkekler biraz saf oluyor böyle konularda
Ablası kapıyı suratına çat diye kapatmadığı sürece istenmediğini anlamaz
Özellikle kendi aileleri söz konusu olunca ne asık surat ne ilgisizlik gözlerine batmıyor
Hepsine bir bahane bir kılıf uydurur

Allah'tan gidince ışıkları kapatmıyor ama bir ara hep bana geliyordu ben agirliyordum .En son isyan bayraklarını çektim .Eşime cemkirdim.Ablan gelmesin bana daha enayi miyim dedim .Eşim ablasını aradı benim orda olduğumu bilmiyor.Sizi çok özledik falan dedi ablası .Görümcemin kızı da anne ne zaman gideceğiz dedi .Bilmem dayina sor kizim dedi.Esim de ne zaman davet ederseniz dedi.Ben şu an davet edemem dedi kendisi .Şu an la ne kadarlık bir zaman dilimini kasteddi bilmiyorum 😂Ben de cagirmadim sonra .
sıze ozel bır tavır bu buyuk ıhtımal
bence cagırırsa gıdın ama ozellıkle davet etmeyın esınız de guzel demıs zaten

O zaman bu şık elendi😂
Eşi istemiyordur ya da görümceniz sizi sevmiyor olabilir mi?
Beni sevmiyor zaten bence.Ben acaba benim mi cagirmami bekliyor diye yemeğe çağırdım bir kere ,çocuklari bana yatıya gelir kalır kendi işi olunca ,çaya çağırdım falan ama kadında tık yok.😂😂

1. Neden: Görünmeniz istemiyor annesine söyleniyordur.
2. Neden: Görümcenizin eşi istemiyordur annesi ondan dolayi sizi engelliyordur baska ne olabilir merak ettim açıkçası.
Bunu görümceniz ile konuşun açık açık gelmemi istemiyorsan anneni araya koyma yada baska bir neden varsa söyle ona göre hareket edeyim deyin.

Eş aileleri soz konusu olunca direkt kabaran bir insanim :KK70: ama yine de cok sorun goremedim ben ya. Evleri daginik pistir, kimse gelmesin, kardes illa gelecekse de gelin gelmesin istiyo olabilirler. Haa ben olsam esimi hayatta tek gondermem tabi de, onlar gelmemesini sorun etmiyosa esim de gitmesin nolcak Hic sorun edilecek bir sey yok benim açımdan

Benim görümcemin biride öyle. Sana gelir gelir ama seni evine istemez.bende yıllarca enayilik yaptım. Ama simdi evime bile sokmuyorum. Sözde çok titizmis.sanki bizim canımız yok.bizde hergün ev temizliyoruz ama kendini kabul ediyorduk.bi dahada çok görür

Neden gorumcene msj atmiyosunuzda kv ye ciktikta cikiyoruzda cikacazda😐😂 yani haberi olmasi gerekmez.. annesine ugramadan oraya ugrasaydiniz once.. dedigim gibi msj atin haber verin bi dahakine.. kv yine karisirsa msj attik haberi var dersiniz

Eş aileleri soz konusu olunca direkt kabaran bir insanim :KK70: ama yine de cok sorun goremedim ben ya. Evleri daginik pistir, kimse gelmesin, kardes illa gelecekse de gelin gelmesin istiyo olabilirler. Haa ben olsam esimi hayatta tek gondermem tabi de, onlar gelmemesini sorun etmiyosa esim de gitmesin nolcak Hic sorun edilecek bir sey yok benim açımdan
Teşekkür ederim .Ben de kişisel algilamadim.Gorumcem titiz biri mesela ,birisinin evine giderse perdeleri inceler ,gri sanki der ,kapılara bakar tozlu der ,halılara bakar ,kendisi öyle olduğu icin başkalarını da öyle sanıyor sanırım ,ondan almıyor ya da evinin kirlenmesini istemiyor diye anladım ama bugün kayinvalidem eşime sen çık pearl jam çıkmasın deyince benle ilgili bir şey mi var dedim.Bir de Kayınvalidemin gorumcemi kayirdigini yorulmasını istemediğini düşündüm.Bu sefer kendimi enayi gibi hissettim .Ondan konu açtım 😂Fikirleri merak ettim açıkçası .

Neden gorumcene msj atmiyosunuzda kv ye ciktikta cikiyoruzda cikacazda😐😂 yani haberi olmasi gerekmez.. annesine ugramadan oraya ugrasaydiniz once.. dedigim gibi msj atin haber verin bi dahakine.. kv yine karisirsa msj attik haberi var dersiniz
Ben kendisi ile iletisim kurmuyorum .Bize gelicekse esimi arar biz gideceksek de eşim arar .Ben hep ara haber ver derim.Ablamin evine giderken haber mi vericem der.Sonra ya görümcem müsait değilim der ya da kayınvalidem engel olur .İş yatar .😂😂

Benim görümcemin biride öyle. Sana gelir gelir ama seni evine istemez.bende yıllarca enayilik yaptım. Ama simdi evime bile sokmuyorum. Sözde çok titizmis.sanki bizim canımız yok.bizde hergün ev temizliyoruz ama kendini kabul ediyorduk.bi dahada çok görür
Bence ihtimalllerden biri de bu .Benim gorumcem de çok titiz.Ben gidince evi pırıl pırıl olur .Dolaplarda kendini görürsün resmen.Ben yardımcı alsam eve evim öyle temiz olmuyor .Acaba evi kirlenir diye titizleniyor mu diye de düşündüm bir ara .Bunlar hep boşluktan oluyor 😂😂

Yani şimdi haber vermeden çıkmanızı doğru bulmadım ne kadar da üst olsa gorumceniz bundan yakinip annesiyle sertleşmiş olabilir ya da evinde misafir istemiyodurr 🤷🏻‍♀️

Bence ihtimalllerden biri de bu .Benim gorumcem de çok titiz.Ben gidince evi pırıl pırıl olur .Dolaplarda kendini görürsün resmen.Ben yardımcı alsam eve evim öyle temiz olmuyor .Acaba evi kirlenir diye titizleniyor mu diye de düşündüm bir ara .Bunlar hep boşluktan oluyor 😂😂
Bence en güçlü ihtimal bu oldu😅😅

Ayağını bükmüş muhtemelen evi temiz değildir siz de laf edersiniz konuşursunuz evi pis falan diye gelmenizi istemiyordur eşiniz tek çıksın demiş kaynananiz çünkü erkekler pek anlamaz temizlik işlerinden hem de onun kardeşi gorumceniz kızmaz diye düşünmüştür. Kvnin suçu yok bence kadın arada kalmış gorumceniz sürekli söylüyor demek ki misafir istemediğini kadincagiz da iki tarafı idare etmeye çalışıyor. Gitmeyin gelmeyin madem kvnin evinde gorusursunuz gerekirse. Size gelmek isterse de şu an müsait değilim deyin kendisi çekinmeden söylüyorsa siz de söyleyebilirsiniz sıkıntı olmaz.

Ya gittiğimizde de her yer bal dök yala derli toplu oluyor .Öyle üstün körü temizlenmiş gibi değil.Parliyor her yer resmen .Hatta hep içimden derim bu kadın nasıl evi tertemiz tutuyor böyle diye .Bir de evde iki çocuk var .Hiç dağınık görmedim evi.
Görümceniz çok titiz olduğu için kimseyi istemiyor hele ki çocukluysanız 😂😂 ozaman sizde çağırmayın. Bide çocukları veya sizin çocuğunuz bişey döktüğünde nasıl tepki veriyor ?

Görümceniz çok titiz olduğu için kimseyi istemiyor hele ki çocukluysanız 😂😂 ozaman sizde çağırmayın. Bide çocukları veya sizin çocuğunuz bişey döktüğünde nasıl tepki veriyor ?
Çocukları doktugunde baya bağırır .Mutfak dışında asla yemek yedirmez.Benim çocuğum dökünce heme supurgesini getirir süpürür saniyesinde .Olumlu ya da olumsuz bir tepkisini fark etmedim.

X