Sizce eşim evimin anahtarını kayınvalideme vermiş midir?

Kaynimin 2500₺ olan kredisini biz ödüyoruz zaten! Kimse kimsenin malina çökmedi yanlis anlamasin diye ben evimin esyalarından hiçbirsey koymadım üst kata oylece boş duruyor kiraya vermek isterse verir demekki istemiyor ne yapabilirim boşta duran daire icin sadece yargiliyorsunuz kendisi kiraya verse o parayla yine kredisini öder ki biz ona rağmen destek oluyoruz kimse kiraya veremezsin buraya oturamazsin demedi benim sorunum da merdiveni kapatalım ddemeden yani orayi kapatmak için bi para harcamamak istiyor hemde yukariya sunu buju yapayim diyor kapatalım ben gecicem yada kiraya vericem dese okey hemen bulalim usta masraf neyse ikimiz ortak karsilariz siz kinulari cok yanlis anliyorsunuz
İki kardeşin kredi çekip aldığı evi kayınvaldenin üzerine nasıl yapmışlar onu çok merak ettim bende
Kusura bakmayın ama bana inandırıcı gelmedi, kv de hiç çalışmamış olabilir ama kadın ya altınlarını ya birikimi vermiş olmalıkı ev üzerime verilmiş. İki kardeş ev alacak, annenin üzerine yapacak, ki Allah gecinden versin annenin vefati halinde hem diğer kardeşe hem babaya hak düşecek ve bunu hesaplamayacak. Hiç mantıklı ve inandırıcı değil.
Bence orayı zamanında kv ve kp de aldı, iki oğluna burası ilerde sizin olacak, borçlarıda siz ödeyin dediler. Yoksa hangi 2 bekar gider bir dubleks alır ilerde otururuz diye. İnanmam.

kv iyi biri diyorsun ve bosuna evham vesvese yapiyorsunkadinin isi gücü yokta abuk subuk oglunun yuvasi yikilsin diye niye evini kurcalasin sen yokken cok kindar hased olmasi gerek bunlari yapmasi icin

X