Bu davranışlar normal mi ?

lavitabella1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2017
1.012
1.200
Merhaba
yaklaşık bir yıl önce sevgilimden ayrılmıştım.uzun zamandır kimseyle görüşmüyordum .instagramdan ortak arkadaşla biriyle tanıştım .Ben istanbulda o İzmir de yaşıyor. Bir ay konuştuk haftasonu buluştuk . Her şey iyi güzel ama ben ister istemez ex le karşılaştırıyorum.2 yıllık bir ilişkiydi nişan hazırlığında ayrıldık atlatmam biraz zor oldu .tamamiyle silemedim ama etkisi de yok .
buluşmadan sonra iyice düşündüm olmayacağına karar verdim mesaj attım .bana dediği şu “ senden hoşlandım etkilendim bana şans vermeni istiyorum .sana o kadar ciddi olduğumu söyledim sana söylemedim ama aileme söylemiştim onlar da o kız seni bırakır uzak mesafe hiç gitme ama onlara rağmen geldim “
Yani bu söyledikleri zaten sinir ett beni . Olacağı varsa da bitirdim .ilk defa görüştüğü birine de ayılıp bayılması da tuhaf . Bilmiyorum her görüştüğüm kişiyi hep karşılaştıracak mıyım ex le .Sizce çok etkilenmediğim için mi öyle hissediyorum

exle karşılaştırmanız normal değil hala aklınızda var gibi karşı tarafı daha ilk kez göreceği birini ailesine anlatması falan da normal değil.
Ay evet ya ben hiç kimseye anlatmadım bile .adam çok aileci herhalde .o kadar da dedim kendisine yüzyüze gelene kadar kimseyi ciddiye almıyorum

aslında o mesajı atarak iyi yapmısşın
adamda şu an kaçan balık büyük olur psikolojisi oluştu, bu açıdan
yolladığın mesajın içeriği neydi ?
seninle ciddi düşünmesi sana ayılıp bayıldığı anlamına mı geliyor ?
gerçekten ciddi düşünüyor olamaz mı ? çünkü ben çok tanıdım yani böyle sahiden en başından
ciddi düşünen ve kızın hayatına girmek için biçok şey yapan
bu sana neden sahte gibi hissettirdi ?
söylediği şeylere neden sinir oldun ?
öyle veya böyle eskisiyle bitmiş nişan arefesinde bitmiş yani sende yoluna bakmak zorundasın
buluşma sırasında seni iten bi hareketi olmadıysa şans verebilirsin en azından tanıyabilirsin
eğer yanına gelip gitmeyi göze alıyorsa bırak gelip gitsin, senin için çabalasın yani biri
ben etrafımda şahit oluyorum yani bir kadın için neleri göze alan erkekleri, hani mesafe devede kulak bunların yanında

Ben aslında ona iyilik yaptım .baştan olamayacağını anlatıp şöyle yazdım .
“Bak ben kesin net konuşan biriyim dolandirmayi sevmem lafı biz bulustuk ve ben senden bir gelecek vaat eden karakter sevemedim belki yanıldım belki haklıyım bilemem ama tek bildiğim ben seninle artık konuşmak ve ileride olabilecek bir umut vaat eden olaylar yaşamak istemiyorum”

Ya ama şöyle 1-2 ay konuştuk tamam da fotoğraflardan görüyor daha yüzyüze gelmeden nasıl ciddi düşünebilir ki bana saçma geliyor açıkçası .sosyal medyada sadece yansıttığım kadarıyla biliyordu .
Önceki ilişkim de mesafe olayı vardı çok sıkıntı çektim .istanbul İzmir yakın ama olmaz gibi geldi bana .aileme söyledim falan mesajından sonra soğudum zaten

Ayılıp bayılmada zaten sürekli övgüler iltifatlar havada uçuyor .etraf tarafından beğenilen biriyim bunu sıkça duyuyorum ama çocuğun yapmaya çalıştığı love bombing

Ayılıp bayılmada zaten sürekli övgüler iltifatlar havada uçuyor .etraf tarafından beğenilen biriyim bunu sıkça duyuyorum ama çocuğun yapmaya çalıştığı love bombing
kaç yaşında karşı taraf ? sen kaç yaşındasın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…