Bu Dertten Yıldım, Bıktım, İllallah Getirdim 😢

Merhaba hangi kremleri kullandınız çok kötü durumdayım 2 seneyi geçti artık yaşam kalitem 0 oturamiyorum evden dışarı çıkmak ölüm oldu vajinada parça var dediler aldırdım ama zerre geçmedi çok kötü durumdayim

Sizin şikayetiniz neyle ilgili?

Siz gittiniz mi Funda hanıma acaba vajen ağrısı problemim var
Evet gittim. Gidiyorum da. Benim dediğim gibi erken menapoza bağlı vajinal atrofi. Onnu için lazer yaptırıyorum 3 seans oldu 4. İçin bi dahaki aya. Çok şükür faydası oldu. Tam geçmese de buna şükür diyorum. Ağrı bbm de oluyor zonklama şeklinde ama genellikle adet dönemlerinde oluyor. (Hormon replasman alıyorum)ben de çok yanma ve kuruluk var.

Ben çözüm bulamadım. ameliyat olacaktım, hamile olduğumu öğrendim. Doğumdan sonraya kaldı tedaviler.
alsem vulvada yanma için masakiye dr unda hanımın verdiği reçeteyi sana özelden attımı üstünden baya zaman geçmiş ama reçete duruyorsa bana atabilirmissin

Yorumların hepsini okumadım yazan oldumu bilmiyorum vajinal mantar için nioliyağını kesinlikle öneririm

Merhaba sorununuzu okudum ben de candida var bir de fitillerden tahriş olmuştu artık. Vajina girişinde çatlağınız oluyormuş. Bundan o kadar memnun kaldım ki arada hep kullanıyorum. Hem cildi yeniliyor phı düzenliyor hem de candida ya iyi geliyor deneyebilirsiniz

Eklentiler

• B4CA14E3-B8C8-4498-B39F-1C7D1CF594A5.jpeg
    113,2 KB · Görüntüleme: 203
Merhaba üzerinden 3 yıl geçmiş ama umarım yorumumu görürsün inşallah şu an hala sorunun devam etmiyordur kesik gibi çatlak bende de aynı şekilde vardı dediğin gibi nefret ediyordum neredeyse acısından duramıyordum sana tek tavsiyem kullandığın pedi değiştir ben o şekilde kurtuldum hem mantardan hem de bu kesik gibi çatlaktan ped alerjisi teşhisi konuldu sadece pamuk olan pedleri kullanman gerek

Merhaba, teşekkür Ederim tavsiyen için ama ben her türlü pedi denedim, her marka denedim. Hatta tiens airiz marka bile denedim ki çok pahalıdır ve tedavi edici özellipi vardır. Maalesef geçmedi hiçbir türlü. Hatta 1 oğlum oldu, belki gebelikte hormonal değişim olur dedim ama yine geçmedi. Artık bu sene kısmetse kasım gibi ameliyat olmayı düşünüyorum. Her türlü krem, hap, jel, fitil tedavisini uyguladık, vajinadan kas içine iğne bile yaptırdım. Tek kalan ameliyat oldu. En son onu düşünüyorum artık.

colet ağrıların geçtimi bende senin gibiyim

Merhaba nasılsınız inşallah geçmiştir rahatsızlığınız. Uzun yıllar sürmüş hamileyken de devam etti mi rahatsızlığınız.
Rabbim acil şifalar versin çok geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…