Bu ekonomide ev alabilmek?

Aynen canım yılbasından 1 gün öncesi elimizdeki nakiti altına çevırdık.kuyumcu 2 katı olacak demiş altın için.her yerde öyle duydum.sözde faizleri düşüreceklermiş oranını ama o zaman da ev fiyatları tırmanıyo gecen senelerde de böyle olmuştu .çıkmazdayız

Siz baya yolun basindasiniz 500 bin inşallah biriktirerek olusmamistir kisa bir surede miras fln gelmistir asiir değer kaybı olur bari borçlanmaya korkmayın
Nasıl anlamadım.işte 500 bini kenarda TL yerine altın olarak tutmayı düşünüyoruz sene sonu 2 katı olur diye düşünüyoruz.altın hep çıkışta

Borsa risklı geliyor çok.Hiç düşünmedik bilemiyorum..

Evet bizde uzun vadede bekleyecegımız için altını tercih ettık zaten.

Nasıl anlamadım.işte 500 bini kenarda TL yerine altın olarak tutmayı düşünüyoruz sene sonu 2 katı olur diye düşünüyoruz.altın hep çıkışta

Yani kısım kısım mi biriktirdiniz x miktar y yılda mı birikti toplu mu elinize geçti
Altin ne kazandırır ne kaybettirir bizim için düşüş beklemek polyana olur fakat bu ülkede gramın 2200 tl olması ne demek kimse hayal edemez çok iyi düşünün araştırın
2016dan pandemiye 4 kat arttı pandemiden bu yana 2 kat geldi ortalama yazdım sonuçları düşünün o yılları dusunun

Ben size birkaç örnek vereyim o şekilde araştırın.
Ereğli, isdemir, aksa, tupras, Ford,toaso, ,doas gibi hisseler. Tuncay tursucunun videolarını izleyebilirsiniz

Biz de ev almaya çalışıyoruz 3 büyük şehirden bir tanesinden. Ama ev fiyatları anlamsız şekild e sürekli yükseliyor. Resmen ev sahipleri o yükseltmiş benim neyim eksik diye birbirlerinden göre göre yükseltiyorlar. Almak istediğim semtteki evleri 1 yıldır sarı siteden takipteyim. Hep aynı evler fiyat yükseltilerek olana giriyor. Bu durum çok canımı sıkmaya başladı. Bizimde yaklaşık 600 bin kadar birikmisimiz var. Ama fiyatlar 2 milyondan başlıyor. Çok moralim bozuluyor .

Hayır canım biz sinpaş'a girmiştik kura da biz çıktık 8 ayda çıktık o şekilde 500 bin liramız oldu tabii bu paranın haricinde kenarda birikmişimiz de var ayriyeten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…