Bu erken menapozun bir belirtisi mi

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
876
589
Arkadaşlar merhabalar 26 yaşındayım. Amh 0.47 çıktı fsh 13 Yaklaşık üç aydır doktorun verdiği ilaç ve bitkisel kürleri kullanıyorum öncelikle Fsh için hayıt tohumu içtim 28 gün daha sonram 40 gün testere dişli aslan pençesi içtim şimdi de aslan pençesi civan perçemi sarı kantaron karışımı içiyorum her gün sabah akşam Saraçoğlu’nun kürü. Bu arada ben her zaman düzenli olarak 15 gün temiz kalıp 8 gün adet görüyorum Bu şekilde adetlerim erken oluyor yani hiç adet olmadığım zaman yok Allah’a çok şükür fakat son on gündür aniden sıcak basmaları yaşıyorum ve sürekli koltuk altım ıslak normalde yazın terler kışın çok olmaz ve kış hava çok soğuk yaşadığım yerde ve normalde ben üşüyen bir insanım bu kış üşümüyorum Ve ani bir sıcaklık geliyor hemen kendimi balkona atıyorum ya da pencereyi açıyorum ama şu an adetliyim adetimin üçüncü günü sizce bu bir menapoz belirtisi mi ilaç kullandığım ve adet olduğum halde😔 ne kadar zor birşeymiş. Ne yapsam acaba

Amh için doktor ne dedi
Canım ultrasonda yumurta çok gördü ama amh düşük çıktı erken menapoz dedi ama yaşın genç vitamin takviyeleri ile bunu geciktirebilirz. Proxywomen verdi üç kutu son kutusundayım bir ay sonra inşallah tahlil olacağım bakalım ne diyecek. İncir havuç ve bal polen kürü de yumurtaları arttırıyormuş onları da deneyeceğim bu kürler bittikten sonra.

Canım ultrasonda yumurta çok gördü ama amh düşük çıktı erken menapoz dedi ama yaşın genç vitamin takviyeleri ile bunu geciktirebilirz. Proxywomen verdi üç kutu son kutusundayım bir ay sonra inşallah tahlil olacağım bakalım ne diyecek. İncir havuç ve bal polen kürü de yumurtaları arttırıyormuş onları da deneyeceğim bu kürler bittikten sonra.
Bi arkadaşta aynı sorunu yaşıyorda bi takviye için ilaç var adını bulup yazayım araştır istersen

Bi arkadaşta aynı sorunu yaşıyorda bi takviye için ilaç var adını bulup yazayım araştır istersen
Canım sorar mısın sana zahmet çünkü etrafımda erken menapoz olan yok bende böyle sayfalardan araştırıyorum bi sorar mısın arladaşına hangi ilaçları kullanıyor neler yapıyor çok dua ederim sana canım ya

Canım sorar mısın sana zahmet çünkü etrafımda erken menapoz olan yok bende böyle sayfalardan araştırıyorum bi sorar mısın arladaşına hangi ilaçları kullanıyor neler yapıyor çok dua ederim sana canım ya
@clifeballibitkiselmacunn İnstagram da burdan almış ilacı

@clifeballibitkiselmacunn İnstagram da burdan almış ilacı
Canımm bunu biliyorum kullanıcam ama şimdi bir bitkisel kür yaptığım için sordum bitkisel kür bitsin bir ay sonra başla dediler. Arkadaşın faydasını görmüş mü amh yükselmiş mi özellikle

Canımm bunu biliyorum kullanıcam ama şimdi bir bitkisel kür yaptığım için sordum bitkisel kür bitsin bir ay sonra başla dediler. Arkadaşın faydasını görmüş mü amh yükselmiş mi özellikle
Bunu söyleyen arkadaşımın yakınları hep faydasını görmüş çevremde de çok diyen oldu

X