Bu evliligi bitti mi bitmedi mi?

Saranda1607

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
9
0
40
Merhabe herkeze,
beni yeniyim burda, öncelikle Türkcem fazla iyi degil (annem alman), yanlis yazarsam kusura bakmayin lütfen.
Artik ne yapacagimi bilmiyorum. Hikaye cok uzun aslinda, ama kisa anlatmaya calisacagim.
Ben ikinci kez evliyim, 5 bucuk sene evliyim. Ilk evliligim cok kötüydü, eski esim bana cok siddet uyguladi (onun psikoloji cok bozuktu) O evlilikten bir cocugum var.
Ayirldiktan sonra benden yas olarak biraz daha genc bir adam tanistim. Ilk 1 bucuk sene arada görüstük, beni güldürdü ve mutlu etti, yinede ciddi bir iliski degildi. Bir anda adam kayboldu, 7 ay hic görmedim, baska ülkeye gitmeye zorundaydi cünkü onun kagit adresi ordaydi. Burda bir abisi ve baska akrabalari var . O aylar icinde cok üzgündüm cok aci cektim cünkü ona karsi cok duygularim oldugu anlamistim. Bir an yine buraya geldi, ilk yaman iletisimiz yoktu, baska kadinlarla da yazisti bildigim kadar. Bir anda aramaya basladi . Bana durumu anlatti...burda kalmak icin evlenmesi gerekti yoksa Türkiyeye gönderilecekti. Ben ona ilk günden beri dedim : seni seviyorum, ama sen beni sevmiyorsun. Yine de sana yardim edebilirim (senle evlenecegim yani), ama beraber oturmicagiz falan, sen yoluna ben yoluma. O hep dedi "yok, bende seni seviyorum simdi, sen kendini sevdirdin bana vs." Cok cabaladi. Burdaki Ailesiyle tanistirdi beni. Ben ona inanmaya basladim. Kagitlar hazirlandik, evlendik. Benim aileme bugüne kadar söylemedim. Hep erteledik sonra beraber oldugumuzu anlatacagiz falan. Daha uygundu böyle, cünkü ayni zamanda eski esimden tehdit aldigim icin (öldürecekti beni falan) ve gercekten büyük risk vardi.
Ilk 4 sene cok güzel yürüdü hersey. Gercekten inanabildim ve güvenebildim ona. Beraber güldük, yedik, agladik vs. Depresyon sorunlarim var 17 senedir, o durumda hep destek oldu bana. 1 bucuk sene önce kendi sirket (Abisinden kendi adina üzerine almis) acti. O günden hersey cok degisti. Cok is oldugu icin gece gündüz calisti. Yine de eve geldi hep. Yavas Yavas daha yakin oldugu icin kuzenisinde yatmaya basladi. Yine de eve geldi her iki gün mesela. Ama yavas yavas daha az eve gelmeye basladi. Abisine bir kere de gecen sene söyledim, onunla konustu, ama islerden dolayi fazla bir sey degismedi. Gecen sene kasimda süresiz oturum aldi. Ben hep korktum beni terk edecegi , yillar icinde arada dedim, o hep dedi „inanmiyorsun ve güvenmiyorsun bana“. Ben ona güvenmek istedim ama. Oturumun önce ve sonra ayni sey. Bazen haftada bir eve geliyor, bazen iki hafta bir. Ben ona hep yazdim veya aradim, ama fazla degil. Cogu zaman telefonu acmiyor. Sadece bana degil, baska arkadaslar da ayni sey anlatti bana. Sirket üzerine aldiktan sonra cok degismis, birkac ay hic uymadi, mesela bir gecede 3 saat, birkac saat sonra 3 saat falan. Bence sorunlardan ve isten dolayi psikolojisi bozuldu.

Bu sene bir ev aldigi haber oldum. Ev bide cok yakin benim evime, yüreyerek gidebilirim oraya. Birkac ay önce bana dedi „ ben abim icin bir ev almam lazim.“ Yeni ev abisi icin oldugu sandim. Birkac defa orda gördügüm icin süphelendim ve 4 hafta önce sinir krizi gecirdim. Yüzüsüne dedim ev aldigi ve ilk an cok kizdi, onu takip ettigimi diyor (bu dogrudu, cok defa takip ettim cünkü bir sene dir süphe icinde yasiyorum). Ilk an cok cok kizdi sokakta bana. Sonra rahat oldu ve düzgün konustuk, aksam herseyi konusacagimizi dedi. Söz tuttu, aksam geldi birkac saat cok seyler anlatti bana. Kendisiden bana dedi „evet, ev kendi adima aldim, ama bu benim evim degil. Aile icin koruma adina yarin öbür gün sorun ciksa devletten“ (sirket yüzünden birkac tane sorun oldu“. Orda uydugu biliyorum. Yine de ona söz verdim orda beklemicegim takip etmicegimi. Evliligimiyi kurtarmak icin buna raziydim ve sonra oraya hic gitmedim, sadece orda gecmek zorunda kalsam geciyorum tramvayla mesela.
Yalvarmaya aglamaya onun önünde biraktim. 3 gün simdi ona yazmadim, o da yazmiyor. Bu aksam ona mesaj yazdim, kagitlar icin bir bilgi lazim ondan. Birkac daka önce bana cevap gönderdi.
Cok yakindir ama ulasamiyorum duygusal olarak ve bu cok zor bir durum. Uzun konustugumuz gün cok iyidi, cok iyi ve saygili konustuk. Birkac defa bana beni sevdigi ve her zaman yanimda olacagi dedi. O gün de bosanmak konusu acti, ama onun sorunlar yüzünden diyor. Ben ona o gün 100 defa dedim : Gercek sebebi söyle, daha iyi saygili bir sekilden ayril , sevmiyorsan yada sebep ne olursa olsun bana söyle. Tabiki üzülecegim dedim, ama en azindan hersey temiz dürüst olsun ve hayatimi devam edebilirim. Ama yine de „yok, öyle bir sey yok, ama bana böyle saygili bir sekilde senden ayrilma firsati verdigin icin tesekkür ederim“.
Her zaman kiskandim da, baska biri var diye, ama burda galiba yok, Türkiyede belki var, yine de Temiz kalbim oldugu icin sevdigi dedi. Sonra iki defa eve geldi, ben ona rica ettim ve söz verdigi icin geldi, ama simdi iki hafta olacak gelmedi. Cok cok aci cekiyorum.

Sizce bu evlilik bitti mi? Sizce ben ona o kadar mantikli bir sekilde benden temiz ayrilma firsat versem niye firsati kacirdi ve ayrilmiyor? Niye hic yazmiyor beni böyle redediyor beni?

Ben üzerisine gitmek istemiyorum. Cok okuyorum ve izliyorum böyle konular hakkinda ve psikolojlar diyorlar iletisim kurmamak ve sadece isler hakkinda yazismali falan.
Gecen sene ve bu sene basinda cok seyler denedim onu geri kazanmaya. Ama bir tür hepsi bos. Ben onun adisinda da aciyorum, belli ki sorunlar var onun, hep dert icinde ve rahat olmak istiyor. Ne yapcagimi gercekten bilmiyorum. Bu dertler yüzünden gecen sene hastanede bir gece yattim ( kalp agri ve tensionum acayip yükseldi). O günden sonra hep hasta gibiydim. Uyamadim hafatlarca, titriyorum ve panik ataklar geciriyorum her gün. O bana karsa senelerce o kadar iyidi ve simdi sanki baska insan.

Sizin fikirlerinizin icin simdiden tesekkür ederim.

Anladığım şu ki işlerinden dolayı ilgisizleşmiş. Evliliğin içinde olan sizsiniz bence görmeniz lazım ki sallanıyor evliliğiniz

Beynim yandı tamamını okuyup fikir belirtmek için gerçekten zorladım kendimi ama sonuç bilemiyorum umarım bitmez evliliğiniz kimsenin yuvası yıkılmasın

Neden evi incelemenizi istemiyor ki ? Bir şey sakladığı net belli. Bu nasıl evlilik ev alıyor sonra duyuyorsun . Ayrıca Turkiyede görüştüğü birinin olması onu masum yapmaz. Arada mesafe var diye göz mu yumacaksın? Bu temiz kalplilik değil kusura bakma, gözünü ac biraz .

Sen Onu merkezine koymuşsun etrafında dolanıyorsun baya bi egosunu şişirmişsin. Arama sorma gelirse gelir gelmezse kendi bilir. Biz kadınlar çok kullandırıyoruz kendimizi erkeklere... Kalbi ile değil aklı ile yaşayan kadınlara hayranım. Kalp her zaman üzüyor...

Belki biraz karisik yazdim, olabilir, türkcem zayif oldugu icin ve beynim de cok karisti artik...
Ben fazla duygusal bir insanim, akli ile yasamayi calisiyorum, ama bu konuda cok zor. Dogru, ben her zaman onun icin hersey yaptim yapiyorum da, cünkü o bana karsi bu islere kadar cok iyi davrandi.
Ben nasil davranacagimi sasiriyorum. Ona karsi ilgisiz davransam tam kaybettigimi korkuyorum. Ayrilmak isterse söylesin, ona cok defa dedim. Sevdigi biri varsa da söylesin, ancak bende son verebilirim kalbimda. Ben ona dedim ki gururum artik kalmadi, utaniyorum da herkezden vs. O hep "sacmalama" diyor.

Siz benim yerimde ne yapardiniz peki?

Neden evi incelemenizi istemiyor ki ? Bir şey sakladığı net belli. Bu nasıl evlilik ev alıyor sonra duyuyorsun . Ayrıca Turkiyede görüştüğü birinin olması onu masum yapmaz. Arada mesafe var diye göz mu yumacaksın? Bu temiz kalplilik değil kusura bakma, gözünü ac biraz .
Bana o ev isleri önce bir kere anlatti birkac ay önce. Ama sonra bir sey anlatmadi bir daha bunun üzerine. Ben ona gecen dedim bir gün bir kadin oraya senle tasinirsa ben görmezmiyim? Cok yakin benim evim, saklamak isteseydi baska yerde ev alabilirdi, cünkü ben o yerden sürekli geciyorum, ondan biraz inandim anlattigi sebepleri. Tabiki yine de süpheneliyorum.
Öyle bir sey olsa da, tabiki acayip üzülecegim ama yinede icimde ona karsi hislerim azalabiliecek, cünkü böyle seyler yapan birine bende sevmem artik. Ama herzaman diyor "kötü düsünme, öyle bir sey yok, olsaydi söylerdim, vs".
Ayni zamanda kalbimi kirmamak icin saklayabilir tabiki :KK43:

Öfff durum çok karmakarışık. Hepsini okudum. Adınıza üzüldüm.Gerçekten son zamanlarda okuduklarım/duyduklarım karşısında kendimi şaşırmaktan alamıyorum.Bu erkekler neyin kafasını yaşıyor. Eşiniz çok tuhaf. Bu kadar İşte kalacak ne var? Neden o eve gitmenizi istemiyor?Çok kuşkulandırıcı olaylar var. Kusura bakmayın, hiç güvenilir birine benzemiyor.Bazı erkekler rol yapmak konusunda çok iyi, saf kızların duygularını kullanmayı iyi biliyorlar. Tabii haddime değil, ama ben olsam gizlice gider araştırırım. Gider eve bir bakarım, biri geliyor mu, birileri orda oturuyor mu diye. Ona birşey söylemeniz gerekmiyor, gizlice yapabilirsiniz.Zaten evde gelmiyor, pek bir iletişiminizde yok naptığınızdan haberi olmayacak.Kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok.

Öfff durum çok karmakarışık. Hepsini okudum. Adınıza üzüldüm.Gerçekten son zamanlarda okuduklarım/duyduklarım karşısında kendimi şaşırmaktan alamıyorum.Bu erkekler neyin kafasını yaşıyor. Eşiniz çok tuhaf. Bu kadar İşte kalacak ne var? Neden o eve gitmenizi istemiyor?Çok kuşkulandırıcı olaylar var. Kusura bakmayın, hiç güvenilir birine benzemiyor.Bazı erkekler rol yapmak konusunda çok iyi, saf kızların duygularını kullanmayı iyi biliyorlar. Tabii haddime değil, ama ben olsam gizlice gider araştırırım. Gider eve bir bakarım, biri geliyor mu, birileri orda oturuyor mu diye. Ona birşey söylemeniz gerekmiyor, gizlice yapabilirsiniz.Zaten evde gelmiyor, pek bir iletişiminizde yok naptığınızdan haberi olmayacak.Kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok.

tesekkür ederim. Aynen öyle. Niye rol yapiyor, bende anlamiyorum, cok defa dedim : bana gercekleri söyle, anlasicagiz bir tür, ikimiz hayatimizi devam edelim. Ben fazla anlayisli biriyim, ben sadece hayatimi devam etmek istiyorum.
O eve cok defa gittim, sadece o ordaydi gördügüm kadar. Mesela orda biraz dinlenmek icin gidiyor gibi. Is kendi sirketi, fazla fazla is var, baska sehirlerde de calisiyorlar,, cok isci var onun. Hep yoldalar. Birkac ay her gece de calistilar, arastirdim ve buda dogru cikti. Maf oldu , hep calismaktan ve uykusuzluktan. GEce eve geldigi zaman gece nöbetide calisan isciler onu hep aradilar. Hep yanimda konustu onlarla. Ayni zamanda bende her sefer kiskandigim icin belki üzerisine gittim, bi de hasta oldum.
Cok zamanlar süphelerim yanlis cikti, ondan umutlandim bu sefer de yanlis ciksin.
Kimseyle fazla konusmak istemiyor, maalesef benle de . Bos zamanlar tek basina gecirmek istiyor. Ben aslinda hersey denedim, ona aramamak yazmamak, iki cümlelerle, baskin cümlelerle. Abisiyle konustum, o ona eve git dedi de, ama hep konusmam abisiyle.
Ben artik caresiz kaldigim icin birkac hafta hep takip ettim. Kötü bir sey (tabiki o nefret ettigim yeni ev disinda) görmedim. O eve sadece arkadaslar / isciler geldi. Baska kimse görmedim. Geceler de görmedim. Takip ettigimi coktan fark etti, ama sonunda kizdi . Simdi ben orda gecebilirim tabiki, yasak degil onun tarafindan, yine de orda takip etmek bana yasakladi, cünkü arkadaslari ve isciler beni gördüler orda .

Iletisim kesmek de zor, onun bütün mektuplar evime geliyor, adresisi de degismedi. Ben mektuplari her iki üc gün getiriyorum sirkete, o da cok yakin yeni ev gibi. Ama utaniyorum artik herkezten tabiki orda beni görünce. Ben esimi orda gördügüm zaman konusuyoruz, hos da karsiliyor bana. Ama psikoljim artik o kadar bozuldu ki (zaten bozuktu)

Yine de evi incelecegim. Baska ne yapabilirim sizce :/

tesekkür ederim. Aynen öyle. Niye rol yapiyor, bende anlamiyorum, cok defa dedim : bana gercekleri söyle, anlasicagiz bir tür, ikimiz hayatimizi devam edelim. Ben fazla anlayisli biriyim, ben sadece hayatimi devam etmek istiyorum.
O eve cok defa gittim, sadece o ordaydi gördügüm kadar. Mesela orda biraz dinlenmek icin gidiyor gibi. Is kendi sirketi, fazla fazla is var, baska sehirlerde de calisiyorlar,, cok isci var onun. Hep yoldalar. Birkac ay her gece de calistilar, arastirdim ve buda dogru cikti. Maf oldu , hep calismaktan ve uykusuzluktan. GEce eve geldigi zaman gece nöbetide calisan isciler onu hep aradilar. Hep yanimda konustu onlarla. Ayni zamanda bende her sefer kiskandigim icin belki üzerisine gittim, bi de hasta oldum.
Cok zamanlar süphelerim yanlis cikti, ondan umutlandim bu sefer de yanlis ciksin.
Kimseyle fazla konusmak istemiyor, maalesef benle de . Bos zamanlar tek basina gecirmek istiyor. Ben aslinda hersey denedim, ona aramamak yazmamak, iki cümlelerle, baskin cümlelerle. Abisiyle konustum, o ona eve git dedi de, ama hep konusmam abisiyle.
Ben artik caresiz kaldigim icin birkac hafta hep takip ettim. Kötü bir sey (tabiki o nefret ettigim yeni ev disinda) görmedim. O eve sadece arkadaslar / isciler geldi. Baska kimse görmedim. Geceler de görmedim. Takip ettigimi coktan fark etti, ama sonunda kizdi . Simdi ben orda gecebilirim tabiki, yasak degil onun tarafindan, yine de orda takip etmek bana yasakladi, cünkü arkadaslari ve isciler beni gördüler orda .

Iletisim kesmek de zor, onun bütün mektuplar evime geliyor, adresisi de degismedi. Ben mektuplari her iki üc gün getiriyorum sirkete, o da cok yakin yeni ev gibi. Ama utaniyorum artik herkezten tabiki orda beni görünce. Ben esimi orda gördügüm zaman konusuyoruz, hos da karsiliyor bana. Ama psikoljim artik o kadar bozuldu ki (zaten bozuktu)

Yine de evi incelecegim. Baska ne yapabilirim sizce :/

İnanın bunları yazarken bile kendimi kötü hissediyyorumdur. İNŞAALLAH kötü birşey yazmıyorumdur. Ama her ne olursa olsun, bu anlattıklarınız hiç normal değil. Eve gelmiyor, birde siz iş yerine giderek mektuplarını veriyorsunuz ve bundan utanıyorsunuz. Kendisi niye eve gelip mektuplarını almıyor? Tamam çok çalışıyor ama yani bu kadarıda fazla. Tüm gün inşaatda çalışan zar zor para kazanan insanlar bile her ne olursa olsun akşam gece evine dönüyor. Nedir bu kadar eve gelemiyecek kadar çok olan işi? Birde ev yakın diyorsunuz.Hani şehir dışı olsa, yurtdışı olsa normal dicem. Ama adam günlerce haftalarca eve gelmiyor, evlilik evlilikten çıkmış gibi. Adamda sanki sizin hoşgörünüzü bildiği için sizi geçiştiriyor. Siz gerçekten çok iyi birine benziyorsunuz. Adama iyi niyetinizle oturum izni alsın diye evlenmeyi teklif etmişsiniz. Sizde belliki size iyi geldiği için, birçok şeyi görmezden gelmişsiniz.Ama eğer adamın kötü bir niyeti varsa, lütfen daha fazla kendinizi kullandırmayın. Gerekirse adam eve geldiğinde uyduğu zaman mümkünse gizlice telefonuna mesajlarına ve maillerine bakın. Biliyorum etik değil, ama eğer birşey varsada ortaya çıkar.

İnanın bunları yazarken bile kendimi kötü hissediyyorumdur. İNŞAALLAH kötü birşey yazmıyorumdur. Ama her ne olursa olsun, bu anlattıklarınız hiç normal değil. Eve gelmiyor, birde siz iş yerine giderek mektuplarını veriyorsunuz ve bundan utanıyorsunuz. Kendisi niye eve gelip mektuplarını almıyor? Tamam çok çalışıyor ama yani bu kadarıda fazla. Tüm gün inşaatda çalışan zar zor para kazanan insanlar bile her ne olursa olsun akşam gece evine dönüyor. Nedir bu kadar eve gelemiyecek kadar çok olan işi? Birde ev yakın diyorsunuz.Hani şehir dışı olsa, yurtdışı olsa normal dicem. Ama adam günlerce haftalarca eve gelmiyor, evlilik evlilikten çıkmış gibi. Adamda sanki sizin hoşgörünüzü bildiği için sizi geçiştiriyor. Siz gerçekten çok iyi birine benziyorsunuz. Adama iyi niyetinizle oturum izni alsın diye evlenmeyi teklif etmişsiniz. Sizde belliki size iyi geldiği için, birçok şeyi görmezden gelmişsiniz.Ama eğer adamın kötü bir niyeti varsa, lütfen daha fazla kendinizi kullandırmayın. Gerekirse adam eve geldiğinde uyduğu zaman mümkünse gizlice telefonuna mesajlarına ve maillerine bakın. Biliyorum etik değil, ama eğer birşey varsada ortaya çıkar.

Tesekkürler. Dogru, ben gercekten iyi bir insanim, herkeze yardim ediyorum ve onu sevdigim icin yardim etmek istedim. O kendi sirket actiktan sonra her sey cok degisti.
Onun telefonusuna hic bir zaman bakmadim. Sadece kendi parmak iziyle aciliyor. Ben onun mektuplari mesela actim ( bu da etik degildi) ve her zaman normal seyler cikti. Tabiki cok defa ona dedim "niye eve gelmek istemiyorsun" , onun cevap hep "gelecegim". Geliyor da, ama tam isteyerek degil. Ben onu kabul ettim cünkü en azindan o günler biraz rahat konusabildigimiz icin.
Basindan beri dedim ona " sadece oturum icin evlenelim, sen yoluna ben yoluma" ama sürekli beni sevdigi dedi. Her konuda destek oldu bana da yillarca . Galiba, yazdiginiz icin, her seyi kabul etmeye basladim, böyle annormal davranislar da.
Gecen uzun sohbetimizden sonra ona sordum "nasil devam edecegiz simdi?" O "ne demek istiyorsun" cevapladi. Ben gercekten ona sormak istiyorum ki belki benden ayrilma kelimeyi bekledigi mi yoksa. Ama biliyorum ki "sacmalama " diyecek.

Aslinda genelde sorunlarim ilgili cok cok kapali bir insanim, kimseye bir sey anlatmiyorum falan. Ama bu aylarca durumlardan dolayi artik kapanamiyorum kendimi. Panik ataklar geciriyorum birkac aydir vs. BEn yine tedavi görecegim de, cünkü kendim bu durumlardan cikamadigimi biliyorum :KK43:

Aslinda genelde sorunlarim ilgili cok cok kapali bir insanim, kimseye bir sey anlatmiyorum falan. Ama bu aylarca durumlardan dolayi artik kapanamiyorum kendimi. Panik ataklar geciriyorum birkac aydir vs. BEn yine tedavi görecegim de, cünkü kendim bu durumlardan cikamadigimi biliyorum :KK43:
Sizin adınıza gerçekten üzgünüm. Maleseef çoğu zaman şiddet gösteren yada kullanmak isteyen insanlar iyi niyetli, saf yada çok hassas insanları çok iyi biliyorlar.Ama onun şu an size iyi geldiğini düşünsenerek olayları ne kadar görmezden gelsenizee , zamanla aslında aksine o insanın size kötü geldiğini göreceksiniz. Peki eski evliliğinizden, bir tane çocuğunuz olduğunu söylemişsiniz. O çocuk nerde? Şimdiki eşiniz çocuğa nasıl davranıyor?

Sizin adınıza gerçekten üzgünüm. Maleseef çoğu zaman şiddet gösteren yada kullanmak isteyen insanlar iyi niyetli, saf yada çok hassas insanları çok iyi biliyorlar.Ama onun şu an size iyi geldiğini düşünsenerek olayları ne kadar görmezden gelsenizee , zamanla aslında aksine o insanın size kötü geldiğini göreceksiniz. Peki eski evliliğinizden, bir tane çocuğunuz olduğunu söylemişsiniz. O çocuk nerde? Şimdiki eşiniz çocuğa nasıl davranıyor?
Galiba öyledir :KK43:

Cocugum simdi 14 yasinda, her zaman benim yanimdaydi. Esim Her zaman cok iyi davrandi ona karsi, hep rahat birakti ama bir istek oldugu zaman hemen gercekledi bunu. Cocugum güvenme sorunlari vardi hep, kiskandi da, ama esim hep cok anlayis gösterdi, karismadi.

Tabiki, kimse kullandirilmak istemiyor ....bende istemiyorum ...böyle seyler söylesem ona cok cok sinilerniyor. Yine de esime üzülüyorum, cünkü belli ki coktan icinde bir sey var ve bunu cöyemedigi icin o da aci cekiyor. Hic bir zaman bana bagirdi , ama bütün sorunlardan dolayi cok degisti. Halen genc oldugu ragmen onun saclarin fazla fazla dökülmeye basladi vs.
Yine de bana bagirmiyor, ben fazla üzerisine gidince hep diyor "lütfen, birak simdi, seni sevdigim icin kalbini kirmak istemiyorum". Ama ona da dedim aylarca simdi her gün kalbim kiriliyor aslinda bu sonsuz acilardan dolayi.

Ondan dan cok zor benim icin, yillarca bana karsi cok iyi davranan, destek cikan ve sevdigim insani kaybediyorum veya kaybettim. O sürekli diyor "kaybetmedin" :KK43:

Erkekler bitiren kendileri olmak istemiyor..Kadın onu seviyorsa onun gözünde kötü adam olmak istemiyorlar.Kadın bıksın sevmesin ayrılmak istesin istiyorlar...Siz ona istersen ayrılalım değilde ayrılmak istiyorum ,hayatımla ilgili iyi planlar yapacağım sıkıldım srnden deyin o zaman gerçek niyeti ortaya çıkar. Hiç bir erkek kenarda onu hep bekleyen seven gitmese de hep bekleyen kadını kaybetmek istemez..Kenarda dursun arada lazım olur hesabı...Sizi kenarda bekletemeyeceğini anlarsa gerçeķ fikri ortaya çıkar

X