bu evlilik bitmeli

Hic arkadasin yok mu? Butun hayatin esin uzerine mi kurulu?
Bir psikiyatriste gitmelisin.
Arkadasim var ama inanirmisin, her arkadaslarimla ciktigimda eve gitmek icin can atiyorum, sirf gideyim yaninda olayim diye, ne bagimlilik yapmis arkadas, yaninda oluncada anksiyete hissediyorum acayip. Sanki anksiyetenin verdigi adrenaline o kadar alismisim ki, olmayinca bos hissediyorum

Arkadasim var ama inanirmisin, her arkadaslarimla ciktigimda eve gitmek icin can atiyorum, sirf gideyim yaninda olayim diye, ne bagimlilik yapmis arkadas, yaninda oluncada anksiyete hissediyorum acayip. Sanki anksiyetenin verdigi adrenaline o kadar alismisim ki, olmayinca bos hissediyorum
Bence terapiye gitmelisin. Ihmal etme ve lutfen birakma tedaviyi. Stockholm sendromu gibi birsey bu.

Önce aile terapisti deneyin
Eğer olmazsa da ayrılın
Bir tane hayatınız var
Heba etmeyin.

Anksiyete derken nasıl yani,insan eşinin yanında nasıl anksiyetik olabilir ki,neler hissediyorsunuz mesela,rahat olamıyor musunuz yaninda ?

X