BU EVLİLİK OLMAZDI DİYEN EŞİM

Began

Nirvana
Pro Üye
2 Mart 2012
22.210
51.916
Aslında o kısmı net bilmiyorum babam ona ne demiş falan, eşim sadece babanla konuştum 2 defa dedi.
Bir de gerçekten eşimin ne yaptığını çözebildiniz mi dün akşam oturup bana o kadar kırıcı konuştu boşanma muhabbeti yaptı, bugün az önce beni aradı işte kendisi, ne yapıyorsun güzelim diyor, aşkım diyor gülüm diyor, amacı ne bana zulmetmek mi, yoksa eşim bipolar falan mı acaba
Dengesiz. Blöf demiştik size. Sizi sindirmeye, kafanızı karıştırmaya çalışıyor.

Katipsondanbir

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
15.303
56.096
32
Ben gösterecem ona terbiyeyi
Dün yerden yere vuruyordu, hep öyle yaparsa canına tak eder tekmeyi basarsın. Böyle arada ballayacak ki mayışasın, devamı gelsin hiç bitmesin diye hep huyuna gitmeye çalışasın.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 43 Kg. ile 58 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 153 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

MelatoniN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
998
2.184
Aslında o kısmı net bilmiyorum babam ona ne demiş falan, eşim sadece babanla konuştum 2 defa dedi.
Bir de gerçekten eşimin ne yaptığını çözebildiniz mi dün akşam oturup bana o kadar kırıcı konuştu boşanma muhabbeti yaptı, bugün az önce beni aradı işte kendisi, ne yapıyorsun güzelim diyor, aşkım diyor gülüm diyor, amacı ne bana zulmetmek mi, yoksa eşim bipolar falan mı acaba
E babanızı niye üzdü şimdi o zaman boş yere? Ertesi gün aşkım, gülüm diyecekse neden babanızı arayıp yanlış evlilik diyor. Ya da yanlış evlilikse size neden aşkım, canım diyor. İnşallah hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun. Lütfen bizi de haberdar edin.

pepperony

Guru
Pro Üye
9 Eylül 2013
11.092
24.372
Şu tek hücreliyi def edin hayatınızdan
Sizinle ve çocuğuyla mutlu aile yuvası kurmak varken annesinin ayak işlerini yapsın bir ömür
Çocuğunuzu da alamaz
Korkutmasın sizi bu durum
Memursunuz bir kere. Krallar gibi bakarsınız
Gidip anasının köyünden bir kız bulup evlenseymiş o zaman
Ama yok hem kadının okumasını, hem çalışıp para getirmesini hemde kendi analarının dibinde mümkünse aynı evde yaşamasını isterler.
Berbat bir zihniyet
Benim ailem, benim ailemin gelini, benim ailemin torunu diye düşünürler.
Karım, çocuğum diye bile düşünmezler.