Bu hafta ameliyat oluyorum yardıııımmm

nilsaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
120
3
Kızlar bu hafta ameliyat oluyorum. Tamaiyle dra mı bırakmalıyım yoksa birşeyler söylemelimiyim bilemiyorum. ben doğal bir burun istiyorum ama öle söyleyince de birşey yapmaz die korkuorum. sizn keşke söyle söyleseydik dediğiniz şeyler var mı? lütfen bana yardımcı olun.çok ihtiyacım var . bir de ameliyat öncesi almam gerekn bir ilaç var mı.sevgiler....

Kızlar bu hafta ameliyat oluyorum. Tamaiyle dra mı bırakmalıyım yoksa birşeyler söylemelimiyim bilemiyorum. ben doğal bir burun istiyorum ama öle söyleyince de birşey yapmaz die korkuorum. sizn keşke söyle söyleseydik dediğiniz şeyler var mı? lütfen bana yardımcı olun.çok ihtiyacım var . bir de ameliyat öncesi almam gerekn bir ilaç var mı.sevgiler....

ameliyata bir hafta kala hic ilac almamamı söylemişti benim dr 'um ..
dogal bir burun istiyorsan dr ların sevdigi hastalarındansın demektir bu :))) yani şöyle olabilir yanında begendigin bir burun fotosu götürüp bir fikir amaçlı gösterebilirsin..dr a da bırak tabi ama kendi fikrinide söyle aklında olan şeyleri..
geçmiş olsun şimdiden canım

Kendi düşünceni kesinlikle söyle ben doktoruma doğal bi burun olsun estetik olduğu belli olmasın simamı değiştirmesin demiştim aynen dediğim gibi yapmıştı.

kızlar sağolun.iyi ki varsınız. ameliyattan sonra da eminim sorularım olacaktır:KK43: günüm yaklaştıkça ya kötü olursa yaptırmasam mı die bir korku sardı ki sormayın.. doğal bir burun dersem eski haline çok yakın,birkaç rötüşla bırakırsa die korkuorum. bir de burnum geniş olduğu için beneim burnuma benzeyip ameliyat olan çok az insan gördüğüm için sonuçtan korkuyorum. bu arada drum reha yavuzer

valla bennn siz en iyisinii yaparsınız yüzüme göre orantılı olsun karşıdan bakınca domuz gibi durmayayım dedim..istedigim gibi oldu ama keşke biras daha kalkık olsun deseydim çünkü zamanla inio ucu:)

valla bennn siz en iyisinii yaparsınız yüzüme göre orantılı olsun karşıdan bakınca domuz gibi durmayayım dedim..istedigim gibi oldu ama keşke biras daha kalkık olsun deseydim çünkü zamanla inio ucu:)

kaklık olsaydı belki o istemediğin domuz burnu gibi olurdu:) bölesi daha iidir belki de. ben genel anlamıyla beğenirsem memnun kalacağım diye düşünüorum ama güzel olunca da insan daha güzelini istio galiba:)

hem genel anlamıyla memnun kalınca ucunu kaldırmak basit bir işlem diye biliyorum burda yazanlardan olmazsa kaldırtırsın:)

Son düzenleme:
X