Bu iğrenç görüntüden çok sıkıldım. Fazla kıllı,kusuruma bakmayın. (Resimli)

tek olmadığımı bilmek beni çook rahatlattı. o zaman ağda yanlış bir yöntem mi bizler için? ağda yaparken de bunlar vardı hep. Lazerin çözüm olacağını bilsem koşa koşa gideceğim. çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. :)
Kesin çözüm buna emin ol.Kıl köklerin kalın oldugu için nokta nokta oluyor.Lazere gitmedigin sürece ne yaparsan yap düzelmez.Ben alexandrayt yaptırdm ama bir arkdsmda sıradan güzellik merkezine gitti bir bucuk lira verdi bitene kdr anlaştı iki yıl gitti derisindeki noktalar kayboldu.Yani diyecegim.artık agda ve kilete epilatöre tövbe edip ne olursa olsn hangi cihaz olursa olsn lazere başlaman

Benimde böyleydi hiç takma kafanı bu coğrafyanın kadınlarının 3 te 1 i böyle muhtemelen. Kökler derinde ve kıllar kalın demişlerdi bana da. O evde epilasyon aletleri de durumu daha iyiye götürmüyor maalesef. Şiddetle lazer epilasyon öneriyorum ben gittim çok pürüssüz oldu bacaklarım ancak bazı yerler kemik üstü gibi diz kapakları o bölgeler biraz daha müdahale gerektirebilir. Ki çok kalın tüyler de inceliyor insani boyutlara ulaşıyor. Demek o ki lazer. Kampanyaları oluyor bu tip yerlerin 6-8 seans paket program gibi indirimli zamanlarını kolla zaten 8 sean dediği 1 sene sürer. O arada ne yapayım diyorsan tüy dökücü krem kesinlikle ağdadan ve permatikten iyi. Marka ve..et öneriyorum ben ağda bantları da koltuk altı ve bıyık için oldukça kullanışlı. Pandemi de evde kendi kuaförün olursun. Bir de samimiyim kendini görmüşsün yazında gömme! Git plaja yüz arkadaş bu kadar sorun etme neler geliyor oralara. Boşver de hayatı yaşa 3 günlük dünya.

Önceden burada yıllar önce bir hesabım vardı ya kapattırdım ya da şifremi unuttum giremiyorum. Hemen aklıma yine siz geldiniz. Kötü görüntüden dolayı hepinizden özür diliyorum. Öncelikle bir goril kadar kıllıyım. Göbekten tut ayak baş parmağına kadar. Allahım hangi eski çağdan hangi devirden buraya ışınlandım acaba diye hep sorguluyorum. Ablam lazere gitti sanırım 9 seans azaldı ama bitmedi. Hala mecbur alıyor her hafta. Bir de leke oluştu. Korkuyorum o sebeple. Şimdi buraya kıllı fotoğraf koyacağım mecbur anlayabilesiniz diye. Belki bu durumu yaşayanlar vardır, sebebini bilenler vardır. Ve şunu söyleyim, her yıl mutlaka hormon testi yaptırdım. Asla ve asla hiçbir değerimde sorun yok. turp gibiyim her anlamda. Lisedeyken epilatör kullanmıştım o güne lanet olsun. Braun'un ilk çıkan makineleri var ya pembe genç kızlara özel onlardandı. Bu bacağımdakiler o günden sonra belirdi. Her gören mutlaka tiksintiyle bakıyor. Denize asla gidemiyorum. Beni çok kısıtlıyor. Peeling denedim bir ton. Şekeri karıştır zeytinyağı koy yok kahve telvesi, bal da sür. Yok geçmiyor. At kılı fırçası aldım 5-6 ay kullandım bana mısın demedi. Nemlendiriciyle duş aldım neredeyse o derece boca ettim. Yok bela gibi yapıştılar. Ben de özeniyorum kadife gibi cildi olup pürüzsüz olanlara. Dermatologların hepsi losyon veriyor yolluyor. Lazer epilasyon düşündüm, doktor kesin çözüm olmayacağını söyledi. Ağda kullandım, jilet kullandım. Hepsi aynı sonuç. Artık jiletle alıyorum, sabah aldım daha saatler anca geçti. Hale bakın. Bu ne coşku bu ne celal.

Eki Görüntüle 2716497 Eki Görüntüle 2716498

Ve bacaklarıma asla dokunmuyorum kurcalamıyorum bu izler nasıl kendi kendine oluşuyor. Bu hal nedir. Kıl kökü iltihabı mı? Çilek bacak görünümü diyorlar sanırım bir de. Bunun sebebini bilen varsa lütfen yazabilirler mi? Veya lazer bunu geçirir mi sizce? Lütfen beni bu dertten kurtarın. Evlenmek bile istemiyorum adamın bacakları benden daha güzel, sıfır pürüz. Utanıyorum vallahi. Etek giymeyi özledim. Teşekkür ederim herkese,lütfen bildiklerinizi yazın. Görüntü için yine özür dilerim.

Güncelleme:
Bu sabah o siteden bakıp orjinal makinesi olanların kliniğine gittim. Doktor kontrolünde ikisi de. Alexandrite cynosure makine kullandıklarını söylediler. Bu model hakkında bilginiz var mı?

Bacaklarımı gösterdiğimde hepsinin batık olduğunu söylediler. Bu kadar fazla nasıl olabildi bilemiyorum. Lazerin kılları çok azaltacağını, kıl tipimin ve ten rengimin çok uygun olduğunu ama batıklar ve bu görüntü için kesin konuşamayacaklarını söylediler. Yani batıkların ve izlerin kalabilme ihtimali olduğunu açıkladılar.
Ve sadece bacak için tek seans fiyatı 500. Yani bitene kadar 3000 lira sadece bacak. 6 seans ve üzeri sürebilir dediler. Bu bana çok fazla geldi. Siz ne diyorsunuz? Açıkçası ben tüm vücut için bu fiyatı düşünmüştüm çok şaşırdım. Bu sebeple maalesef lazeri erteliyorum.
Başka yerler ile de telefonda görüştüm. Ama makinelerini araştırdığımda ipl olduklarını yani aslında gerçek lazer makinesi olmadıklarını gördüm. Seans fiyatına 250 demişlerdi onlarda. Açıkçası üzüldüm baya. Hem maliyet çoook hem de bu görünüm için çok umutlu konuşmadı hiçbiri. Sizler ne diyorsunuz?

Önceden burada yıllar önce bir hesabım vardı ya kapattırdım ya da şifremi unuttum giremiyorum. Hemen aklıma yine siz geldiniz. Kötü görüntüden dolayı hepinizden özür diliyorum. Öncelikle bir goril kadar kıllıyım. Göbekten tut ayak baş parmağına kadar. Allahım hangi eski çağdan hangi devirden buraya ışınlandım acaba diye hep sorguluyorum. Ablam lazere gitti sanırım 9 seans azaldı ama bitmedi. Hala mecbur alıyor her hafta. Bir de leke oluştu. Korkuyorum o sebeple. Şimdi buraya kıllı fotoğraf koyacağım mecbur anlayabilesiniz diye. Belki bu durumu yaşayanlar vardır, sebebini bilenler vardır. Ve şunu söyleyim, her yıl mutlaka hormon testi yaptırdım. Asla ve asla hiçbir değerimde sorun yok. turp gibiyim her anlamda. Lisedeyken epilatör kullanmıştım o güne lanet olsun. Braun'un ilk çıkan makineleri var ya pembe genç kızlara özel onlardandı. Bu bacağımdakiler o günden sonra belirdi. Her gören mutlaka tiksintiyle bakıyor. Denize asla gidemiyorum. Beni çok kısıtlıyor. Peeling denedim bir ton. Şekeri karıştır zeytinyağı koy yok kahve telvesi, bal da sür. Yok geçmiyor. At kılı fırçası aldım 5-6 ay kullandım bana mısın demedi. Nemlendiriciyle duş aldım neredeyse o derece boca ettim. Yok bela gibi yapıştılar. Ben de özeniyorum kadife gibi cildi olup pürüzsüz olanlara. Dermatologların hepsi losyon veriyor yolluyor. Lazer epilasyon düşündüm, doktor kesin çözüm olmayacağını söyledi. Ağda kullandım, jilet kullandım. Hepsi aynı sonuç. Artık jiletle alıyorum, sabah aldım daha saatler anca geçti. Hale bakın. Bu ne coşku bu ne celal.

Ve bacaklarıma asla dokunmuyorum kurcalamıyorum bu izler nasıl kendi kendine oluşuyor. Bu hal nedir. Kıl kökü iltihabı mı? Çilek bacak görünümü diyorlar sanırım bir de. Bunun sebebini bilen varsa lütfen yazabilirler mi? Veya lazer bunu geçirir mi sizce? Lütfen beni bu dertten kurtarın. Evlenmek bile istemiyorum adamın bacakları benden daha güzel, sıfır pürüz. Utanıyorum vallahi. Etek giymeyi özledim. Teşekkür ederim herkese,lütfen bildiklerinizi yazın. Görüntü için yine özür dilerim.

Güncelleme:
Bu sabah o siteden bakıp orjinal makinesi olanların kliniğine gittim. Doktor kontrolünde ikisi de. Alexandrite cynosure makine kullandıklarını söylediler. Bu model hakkında bilginiz var mı?

Bacaklarımı gösterdiğimde hepsinin batık olduğunu söylediler. Bu kadar fazla nasıl olabildi bilemiyorum. Lazerin kılları çok azaltacağını, kıl tipimin ve ten rengimin çok uygun olduğunu ama batıklar ve bu görüntü için kesin konuşamayacaklarını söylediler. Yani batıkların ve izlerin kalabilme ihtimali olduğunu açıkladılar.
Ve sadece bacak için tek seans fiyatı 500. Yani bitene kadar 3000 lira sadece bacak. 6 seans ve üzeri sürebilir dediler. Bu bana çok fazla geldi. Siz ne diyorsunuz? Açıkçası ben tüm vücut için bu fiyatı düşünmüştüm çok şaşırdım. Bu sebeple maalesef lazeri erteliyorum.
Başka yerler ile de telefonda görüştüm. Ama makinelerini araştırdığımda ipl olduklarını yani aslında gerçek lazer makinesi olmadıklarını gördüm. Seans fiyatına 250 demişlerdi onlarda. Açıkçası üzüldüm baya. Hem maliyet çoook hem de bu görünüm için çok umutlu konuşmadı hiçbiri. Sizler ne diyorsunuz?
En iyi cihazı bulmuşsunuz umarım başlamış ve rahatlamışsınızdır

Güncelleme:

Buz lazer git kesin sonuc alırsın

ya gerçekten mi. arkadaşlarımın bacakları cillop gibi duruyor onlar da bana şaşırıyor ne yaptın sen bacaklarına diyor. fıttırıyorum.
Ayni ben hayatimda 1 kere bile jilet kullanmadim bacaklarima ama ne zaman kuafore agda yapmaya gitsem kadinin gorur gormez ilk soyledigi jilet mi kullaniyorsun kullanma mahvetmis bacaklarini 🤣 diyorum yav he he

Öncelikle iğrenç ya da acaip bir görüntü yok cilt renginiz çok çok açık o yüzden kılkökleriniz belli oluyor.

Benim fikrimce

1. Önce bir doktora gidin kılkökleriniz iltihaplanmış gibi duruyor. O kırmızılık batma/yanma neyse bir gitsin. O süre içinde ağda yapmayın bacaklarınızı bir süre rahat bırakın kılkökleriniz de iyileşsin oynamayın ellemeyin.

2. Buz lazeri çok çok çok tavsiye ederim. Ağrısız,acısız, yarasız hicbir yan etkisiz. Ankara'daysanız kendi gittiim yeri gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Bende lazere gidiyorum da birşey sormak isterim. Lazer btinimde senet iptali nasıl oluyor? Her ay seansa gittiğimde ödeme yaparım bitmek üzere seansım ama bitiminde onlarda ki olan sözleşmeyi yırtıyorlar mı ne yapıyorlar? Ne yaptınız ben pek güvenemiyorum sözleşmelere

Benimkilerde böyleydicoşkun batık izleride bu şekildeydi ama geçti epilatörü bırakınca hemen geçmiyı yavaş yavaş benim 3 senede geldi azala azala ama hiç epilatörle almadım o sireçte ağda yaptım hep jilet kesinlikle kullanmayın zaten benimkiler gibi çoşkun tüylerinşz daha beter olur

merhaba bende sizin gibiydi psikolojim bozuluyordu mezuniyetlerimde vs her zaman fondoten kullanmışımıdır düşünün onda bile belliydi yazın yanınca hafiflerdi ama geçtiği için değil karaardığı için. 4 seans alex e gittim yüzde 50 falan azaldı bu görüntü hatta daha bile fazla olabilir . şimdi yeri değiştirdim diode a gittim . yaptırdığım yer bana çok fazla hassas oldugumu söyledi gerçekten de öyle mesela 7 ay önce düşmüştüm bacağım kanamıştı falan hala izi duruyor çok zor cidden kıllar çıkarken eskiden yara gibi çıkardı. dediklerimi gibi lazer iyi geliyo fakat alex öneririrm kesinlikle. sadece alt bacak başlanabilir bence fiyatı fazla geliyorsa. ben de diğer yerlerden pahalı yere gidiyorum bacak 300-400 arası alıyorlar. alt bacakta ne olur bilmiyorum fiyat. Zamanında çok çok araştırıp okudum hatta forumda okumadığım lazer yorumu kalmamıştır inanın alex lazerden pişman olacağınızı sanmam

Böyle tavuk görünümü gibi ben de vardı lazere ara verdim felan bi yıl sürdü yüzde yetmis bitmis hali ile bu görüntü kalmadı. Tabi benim size göre hafif sadece diz altıydı. Son iki seansa gitmedim üzerine hamilelik kıl gibi kaldı tüyler yine var ama az. gözenek kalmadı.

Testosteron hormonunuza baktirdiniz mi? Lazer le o batik goruntu de gidiyor zamanla. Lazer oneririm. Baska da cozumu yok zaten. Ben anlamiyorum ya insanlar cinsiyet degistiriyor. Erkekler kadin oluyor kaymak gibi tuysuz bunu yapabilen teknoloji, tıp kadinlardaki tüy problemine neden cozum bulamiiiyooorrrr .neyse sakinim 😅
Bu hormonun tedavisi varmi banada bakacaklar bendede tuy cok fazla tiroid hormonlarimi bozmuş yüzumde bile var

Adet sonrası 5.gün uygundur minimum acı alt bacak özel bölge kolaltı için 3 günlük jilet yeterli zaten 1 defaya mahsus olacak alexsandrite de her seferinde jilet yapılmaz ulaşamadığın bölgelere tüy dökücü krem sürebilirsin ince tüylere de kısaltma makinesi uygularsın ama alexsandrite ince tüyleri aktive ederek çogaltır asla da bitmez saç gibi olur özellikle uyarıyorum 2 cihazı olan bir merkez bul 1 makine ile her bölgeye işlem yapılmaz ilk dört seansta gider bu görüntü ayda bir reglden 5 gün sonra seans 15.gün kontrol sonra 2 regl de bir seans yapılması gerek cildini dinlendirmek ve tüy kusmasını izlemek için Allah karşına doğru düzgün uzman çıkarır inşallah para için değil sonuç oldaklı işlem yapan yani
istanbulda merkeziniz neresi acaba ben başlamayı düşünüyorum da?

Genetik olarak bende zamanında kıllı bir vücuda sahiptim. Dediğiniz gibi her yerimde siyah kıllar mevcuttu. Popomda bel üstümde her yerimde ve bacaklarımda sizinki gibiydi. Lazer epilasyon yaptırdım ve şükürki bütün kıllarımdan kurtuldum ve asla geri çıkmadılar 5 sene oldu çok rahatım ...
nerede yaptırdınız acaba?

Güncelleme:

Bunun tek çözümü yazın deniz de cayır cayır yanmak ondan sonra hiç bir iz kalmıyor kullanacağınız ürünler:
Eda taşpınar bronzlaştırıcı yağ dışı koyu renk olan,
Hawaii tropican ikisini birlikte bacaklarına sür hiç bir iz kalmıyor hepsi geçiyor aynı sorun bende de var ve her yaz yapıyorum bütün yaz bacaklarım ışıl ışıl pürüzsüz geziyorum net çözüm

Benimde bacaklarım böyleydi epilatörler yapıyor ergenlik döneminde kullanmıştım bi kaç defa sonra böyle oldu. Buz lazere gitmiştim 2017 de 5 seans sonrası düzelmeye başladı ve daha önce gitmediğim için pişman oldum açıkçası. Tek çözüm lazer.

X