bu kadar da olur mu??

Bir de tek tek alıntı yapmıyım da şu "yarası vardır gocunacak" tabirleri o kadar çirkin ki....:kızgın:
Evet ben de kocamdan boşandım..
Çalışmadan çok rahat hayatımı idame ediyorum..
Ne yani ben gelirimin nereden geldiğini açıklamak istemiyorum diye hemen aklınıza nahoş bir iş yaptığım mı gelecek yani?sengözlerimebaksanab
Ne düşündüğünüz umrumda değil de bir gün söylediklerinizi yutmak zorunda kalmayın..
Yazık,ayıp...
Şükrediyorum ki çevremde beni bir tek üzen insan yok bu konularda. Ama dünden beri okudukça düşünüyorum da tüm bu dar zihniyetlere,kötü düşünceli insanlara rağmen ben mahremimi korumaya devam edeceğim inatla..hihoyyyt

Bir de tek tek alıntı yapmıyım da şu "yarası vardır gocunacak" tabirleri o kadar çirkin ki....:kızgın:
Evet ben de kocamdan boşandım..
Çalışmadan çok rahat hayatımı idame ediyorum..
Ne yani ben gelirimin nereden geldiğini açıklamak istemiyorum diye hemen aklınıza nahoş bir iş yaptığım mı gelecek yani?sengözlerimebaksanab
Ne düşündüğünüz umrumda değil de bir gün söylediklerinizi yutmak zorunda kalmayın..
Yazık,ayıp...
Şükrediyorum ki çevremde beni bir tek üzen insan yok bu konularda. Ama dünden beri okudukça düşünüyorum da tüm bu dar zihniyetlere,kötü düşünceli insanlara rağmen ben mahremimi korumaya devam edeceğim inatla..hihoyyyt

Benden önce yazmışın canım sözüm meclisten dışarı ama o kadının da o kadar tepki göstermesi biraz düşündürücü

yaa siz sizi tanımayan bir insanın nasıl geçiniyor ki lafını duysanız ne düşünürsünüz merak ediyorum?
ben iyiniyet arayamam..
bana ima gibi gelir..
bekar-çalışmayan-yalnız yaşayan kişiyle boşanmış-çalışmayan-yalnız yaşayan insanın farkı nedir?
çirkin ithamlar oluyor arada, günaha giriyorsunuz, kırıcı oluyorsunuz..

Evet hanımefendi gocunuyoruz...
Çok yanlış yollardan para girdiği için bu eve açıklamak istemiyorum işte!!!
Eeeee herkes sizin gibi,sizler gibi doğru yolu bulamıyor işte..:gitme::gitme:

Yukarıda sözümün size olmadığını belirttim hemen tartışmaya yer arıyosunuz :umursamaz:

Yukarıda sözümün size olmadığını belirttim hemen tartışmaya yer arıyosunuz :umursamaz:

Tartışmaya yer aradığım falan yok...kafamçokkarıştı
Söz bana değildi, kimeydi?
Boşanmış bir kadına di mi?gamyoncuiremsu
Kadını ne kadar tanıyoruz da neye gocunduğunu hesaplayabiliyoruz ki?
Bu lafım da size değil tüm gocunduğunu iddia eden kişilere....................:lepi:

Ya size ne oluyo neden üzerinize alınıyosunuz ben konu sahibinin bahsettiği kişi adına konuştum hayret bişeyy ya

bazı insanların sorulmasına tahammül edemediği zayıf yanları vardır...sende tam onun tahammil edmeediği yanını sormuşsun duyunca kızmış...biraz abartmış tabi..
keşke sende sormasaydın be canım bak o sorduğun kişilerde hemen gidip yetiştirmiş...
40 çeşit insan var,zamnaşa insanlara nasıl yaklaşman gerektiğini öğreniceksin..olmuş bitmiş artık kafana takmana değmez...
örneğin; banada sürekli neden çocuk yapmıyosunuz dediklerinde bende çıldırıyorum...bende bigün birini çok fena kırmaktan korkuyorum

Son düzenleme:
Ne olursa olsun evli veya bekar,öyle kalabalık bir ortamda kafada soru işareti yaratacak şekilde sorular sormam.
Dul olsam,bekar olsam,yalnız yaşasam vs benim de hakkımda "nasıl geçiniyor ki" diye konuşsalar,gereğini yaparım lafı söyleyene..
kimseyi ilgilendirmez,sohbet malzemesi olamaz benim hayatım..

siz bence azbuçuk suçlu olduğunuzun farkındasınız,kendinizi o kadının yerine koyun ve ona göre düşünün..
ailesi veriyordur parayı,eski eşi veriyordur,birikmişi vardır,kira geliri vardır vs vs..
herşeyden öte bu sorularının cevabı sizi veya beni hiç ilgilendirmez.

hepimizin başına gelebilir ,ders olmuş işte size de,bir daha ki sefere dikkatli olursunuz..

Ya size ne oluyo neden üzerinize alınıyosunuz ben konu sahibinin bahsettiği kişi adına konuştum hayret bişeyy ya

Bakın sadece piyango size patladı..
Asla sizinle bir husumetim yok,tanımam,etmem di mi?
Sadece sizin gibi düşünenlere benim tavrım..
Konu sahibinin bahsettiği kişiyi de tanımam ki başından beri o boşanmış kadını savunuyordum,ilk mesajlarıma bakarsanız..
Neden? Çünkü onu anlıyorum..

Algılıyamıyorsunuz Kanımca..
Biz burdaki arkadaşların çoğunu reeldede tanıyoruz
Yıllardır Arkadaşlık edip ailece bile görüştüklerimiz var..

Bilip bilmeden anlamadan direk konuya dalıp bu tip yorum yapınca
Tepki almanız çok normal...

Dul diyede bir kavram yoktur!!!
Bekar dır.Eşiyle ilişiğini resmi olarak kesen kadın...
Nüfusta bile bekar yazar...

Konuya gelince,siz merakınıza yenilmişsiniz.
şahsen biri bana bunu sorsa.sananee derim direk...
Kimi ne ilğilendirir nasıl geçimimi sağladığım!!!

Art niyetli olmasanız bile insanların özeline saygı göstermelisiniz..

cuma gününden beri cok yoğundum oğlumun başına talihsiz bir olay geldii..
hastanede yattık hafta sonu..
konumla ilgilenemedim
neyse geldim gördüm ki konu çok sapmış..
ben zaten hatamın farkındayım ..
yazdım da cok kez keske sormasaydım banene ki diye..
eşime bıle boyle soyledım
ewt sorum cok sacma sormamlıydım hata yaptım ve farkındayım..
masadakıler zaten onu konusuyorlardı bende onun uzerıne sordum ..
ama nedense kabak benım basıma patladı..
dogererıne hıc laf soylenmedı ama bana masslahahh..

ben sadece bu kadar tepki almam normal mi diye sordum..
ama hala bana sanane neden soruyorsun dıye cevaplar verılmıs
ben bılmedıgım seyler duymak ıstedım
diyorum ki zaten onun yasantısını konuşuyorlardı ve onları da duyuyor sız bana hala neden soruyorsun dıorsunuz..
konumun baslıgı bıle ''bu kadar olur mu??''
ben soruma cok az kişiden cevap aldım gerikalandansa sadece yargılanmısım
gerci alıstık artık bu kk'da cok oluyor...
ayrıca benım ablamda eşinden ayrıldı ve de şu anda bekar, hıcde psikoloji bozuk değil..
sadece dalgın bu aralar...
neyse
yardımcı olan olmayan herkese tesekkurler

X