bu kadar da olur mu??

şu anda çalışmıyorum ve bekarım.. ama ailemden gelirim var çok şükür.o yüzden rahatım.kendime ait evde oturuyorum... banada apartmanda bir tuhaf bakıyorlar. bu nasıl çalışmıyor şu anda nasıl geçiniyor diye..1 sene oldu işi bırakalı...
insanlar bekar ve çalışmıyan birini görünce bu para nereden geliyor diye çok farklı şeyler düşünüyorlar. sanki bir bakanı var birinin metresi,gibi.... inan bunu millete anlatana kadar, öldüm . çünkü bazı bakışlardan anlıyorsun o şüpheyi.. birde evlenip ayrılmışsan.... o kadın sanırım bu tarz şeylerle karşılaşmış ki dolmuş....
haa tepkisi ağır olmuş... ona birşey demem. ama sanırım çok dolmuş bu konuda..

ben o insanlardan degilim
neden dersen oturdugum apartmanda yalnız yasayan okadr cok var ki..
yuruyuslere cıktıgım ablada yalnız yasıyor..
onunla hıc boyle bısı yasamadım..
hıc yadırgamadım muhabbetıne sordum sadece..
ablamda yalnız yasıyor baska memlekette ..

bencede tarif edememişsin tam okumadın sanırım
soru yağmuruna tutsaydım haklıydın yorumunda bende tutacak insan değilim zaten
ama ben tutmadım abartmayalım lütfen..
gayet açık yazdım..
aynı şeylerle karşılaşmak istemiyorum rahatsız olduğum konu da bu..

Tarif edememin sebebi tam okumamış olmak değil..
Yaşadıklarıma benzer olduğu için tıkanmaktır..
Kimbilir o kadına daha neler neler soruyorlardır da size patlamıştır,bunu aslında sizin de tahmin etmeniz gerekir,ablanız da boşanmış sanırım.. Sizin de bu konularda hassas olduğunuzu düşünüp sizinle arkadaşlık kurmuş daha sonra sizden de rahatsız olup ters konuşmuştur..
Evlenip boşanınca aman herşey kaldığı yerden devam ediyor,süper hayat,güzel hayat vs. diye düşünüyor herkes. Ama insan içinde yaşadıklarnı ancak kendi biliyor..
Evet biri bin yapıyoruz doğrudur. Ama biz zaten bire bin yaşadığımız için hayatımızı kendi ellerimizle altüst ettik..

şu anda çalışmıyorum ve bekarım.. ama ailemden gelirim var çok şükür.o yüzden rahatım.kendime ait evde oturuyorum... banada apartmanda bir tuhaf bakıyorlar. bu nasıl çalışmıyor şu anda nasıl geçiniyor diye..1 sene oldu işi bırakalı...
insanlar bekar ve çalışmıyan birini görünce bu para nereden geliyor diye çok farklı şeyler düşünüyorlar. sanki bir bakanı var birinin metresi,gibi.... inan bunu millete anlatana kadar, öldüm . çünkü bazı bakışlardan anlıyorsun o şüpheyi.. birde evlenip ayrılmışsan.... o kadın sanırım bu tarz şeylerle karşılaşmış ki dolmuş....
haa tepkisi ağır olmuş... ona birşey demem. ama sanırım çok dolmuş bu konuda..
çalışmıyorsa nasıl geçiniyor cümlen o yüzden her anlama geliyor. senin iyi niyetle söylediğini anlamamış olabilir. çünkü bunu art niyetle soran o kadar kadın var ki etrafta...

evet çok haklısın ya, herhalde doldu doldu artık benzer laflara hiç tahamülü yoktu

tabiiki o insanlardan,değilsin,ama o seni tanıyormu... yani içini ,içinin temizliğini ,biliyormu... iyi niyetle söylediğini nasıl anlayacak ki.. diyorum ya,o kadar farklı bakan insanlar varki laf sokmaya çalışan... öyle anlaması doğal... bak kendimden de örnek verdim.... biliyorum çünkü bazı kadınların niyetini...
sen saf ve temiz,bir duyguyla söylesende bunu seni tanımayan insan anlamayabilir... ha tepki aşırı olmuş
ama demekki art niyetli çok insanla karşılaşmış demek...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben o insanlardan degilim
neden dersen oturdugum apartmanda yalnız yasayan okadr cok var ki..
yuruyuslere cıktıgım ablada yalnız yasıyor..
onunla hıc boyle bısı yasamadım..
hıc yadırgamadım muhabbetıne sordum sadece..
ablamda yalnız yasıyor baska memlekette ..

Tamamda güzelim senin veya benim öyle birer insan oldugmuz alnimizda yazmiyorki!!:nazar:

Insanlar ne hale geldi diyoruz hep....güvenilmez kimseye diyoruz....:nazar:

Kimbilir belkide o kadinin basina böyle laflar yüzünden neler geldi? Kimbilir ne imalarda bulunuldu?

Onun acisindan baktigim zaman bir nebzede olsa anlayabiliyorum...Bak seninde ablan yanliz yasiyormus....sana ya bu insanlar ne diye benim nasil gecindigmi merak ediyor diye dese...haklisin abla demezmisin?

Ben senin niyetinin gayet temiz ve pak oldugna inaniyorum arkadasim:1hug:...yanlis anlasilmis iste.

Yanlis anladim ben...kadinin günahini almayim...CADIARZU

Kendi duymus demek!!!

Vallaha ne denirki arkadasim, hayat tecrübeden ibarettir....böyle birsey basima gelmedi diyoruz ve bir bakiyoruzki tam basimizda...:kahve:

Ilerki hayatin icin buda sana bir tecrübe iste...takma kafana....ve en önemlisi bundan sonra gidip sinirini cikarmak icin kadinla agiz dalasina girme hic..

O an konusacaktin konusacagini...simdi gidip konusmak bana göre yanlis....kes ilgini alakani oldu bitti.

yok ben artık gidipte kavga etmem zaten ..
o zaman olacaktı dediğin gibi..
salak kafam işte alışkın değilimm ki ..
şimdi atıp tutmamın hıc faydası yok bana..

bayanın tepkisi aşırı olmuş ama kendini bir koruma kalkanına almış gibi geldi.. Eminiz senin içinde art niyet yoktur olsaydı dertlenip gelip buraya yazmazdın ama o bayanın da neler yaşadığını bilemeyiz ki.. Haa tepkisini daha sakin dile getirebilseydi belki konu çözüme kavuşurdu bu da o kişinin sığlığı. Demekki o da yalnız yaşayan başka bayanlar için aynı şeyi düşünebiliyor. :kahve:

bence o benı sahıpsız ve de saf gordu
hep böllee mal gibi sırıttığım için..
o 39 yasnda ben yenı 23 oldum
emınım kı bu zamana kdr takıstıgı ınsanlar en asagı benden 10 yas buyuktur...
onlara diş geçiremedi sanırım..
bıde bana demez mi kocana söylerim die..hala aklımdan cıkmıyor..
[/FONT]

bayanın tepkisi aşırı olmuş ama kendini bir koruma kalkanına almış gibi geldi.. Eminiz senin içinde art niyet yoktur olsaydı dertlenip gelip buraya yazmazdın ama o bayanın da neler yaşadığını bilemeyiz ki.. Haa tepkisini daha sakin dile getirebilseydi belki konu çözüme kavuşurdu bu da o kişinin sığlığı. Demekki o da yalnız yaşayan başka bayanlar için aynı şeyi düşünebiliyor. :kahve:

Buraya katiliyorum....39 yasinda bir kadin 23 yasindakine daha sakin bir dil ile yaklasabilirdi!!:nazar:

Tepkisi gercektende agir olmus...

kadın kendi duyduysa sizin sorduğunuzu tepkisi sert olmakla beraber haklı.
ben de hiç tanımadığım birinin benim hakkında "çalışmıyor, nasıl geçiniyor" lafını duysam sinirlenirim.
sizi tanımıyor, ne maksatla sorduğunuzu bilmiyor çünkü.

bence durumun yaşınızla alakası yok.
sonuçta evli barklı kadınsınız.
23 de olsanız 43 de olsanız karşıdaki insan tepki verecekse verir.

eşinden boşanmı 39 yasında menapoz donemınde olabılır .. bı bayan allah bılır neler cekmısdır..
sızın sorunuzu sorupda apar topar yukarıya cıkmanız belkı onu uzmusdur..
slm verdıgnız bırısı sızın ıcın calısmıyosa nasıl kazanıyo ımasında bulunsa nasıl tepkı verırdınız..
esınızı olaya karıstırmanızda yanlıs olmus bayanlar arasındakı gecen bı tartısmayı esınıznde katılması hıc hoş olmaz..

kadın kendi duyduysa sizin sorduğunuzu tepkisi sert olmakla beraber haklı.
ben de hiç tanımadığım birinin benim hakkında "çalışmıyor, nasıl geçiniyor" lafını duysam sinirlenirim.
sizi tanımıyor, ne maksatla sorduğunuzu bilmiyor çünkü.

bence durumun yaşınızla alakası yok.
sonuçta evli barklı kadınsınız.
23 de olsanız 43 de olsanız karşıdaki insan tepki verecekse verir.

arkasından konuşsam haklı degılmı??
o zamn art niyetim olur..
tabiiki 1 ayda kımse tanınmaz o bana soru sorunca suc olmuyorda bn soruncamı oluyor bunu anlamadım..
cok da merak etmedım
zaten onun hakkında konusuluyordu..bnde ustune gtnmısım..
durup dururken sormadım..

eşinden boşanmı 39 yasında menapoz donemınde olabılır .. bı bayan allah bılır neler cekmısdır..
sızın sorunuzu sorupda apar topar yukarıya cıkmanız belkı onu uzmusdur..
slm verdıgnız bırısı sızın ıcın calısmıyosa nasıl kazanıyo ımasında bulunsa nasıl tepkı verırdınız..
esınızı olaya karıstırmanızda yanlıs olmus bayanlar arasındakı gecen bı tartısmayı esınıznde katılması hıc hoş olmaz..

muhabbetmız vardı tabıı kı..
o esime sikayet etmkten bahsediyor
bn kendım söyledim cunku korkmuyorum..
tabiiki bilecek esim o..

tabiiki 1 ayda kımse tanınmaz o bana soru sorunca suc olmuyorda bn soruncamı oluyor bunu anlamadım..
cok da merak etmedım

iyi de ben ne düşündüğümü yazdım.
yargılamak için suçlu aramadım.

peki siz yapılan yorumlara biraz sert girmiyor musunuz?

iyi de ben ne düşündüğümü yazdım.
yargılamak için suçlu aramadım.

peki siz yapılan yorumlara biraz sert girmiyor musunuz?

hyr ben hala olayı anlatmaya calısıyorum
sert bırı olsam zaten bayanın hakkından gelirdim
yazdıklarımda sertlık varsa artık neden o kadınada sert cıkamadım dıe üzülürüm..
nerden cıkardın sert gırdıgımı hangi cümlemden???

cok da merak etmedım
farkedermi prenses,ha ,arkasından konuşmuşsun ha yüzüne söylemişsin..bazı insanlar kişinin yüzünede söyleyebilecek kadar terbiye sınırlarını aşabiliyor .sen sakın üstüne alınma. içinde kötülük olan ve art niyetli olanlardan bahsediyorum ben.....
deminden beri anlatıyorum ama bir haklısınız demedin . yani çalışmıyorsa nasıl geçiniyor
lafının çok değişik yönlere çekilebileceğini kendimden örneklerle belirttim.anlamlar şöyle olabilir.....
1... evli bir sevgilisi var o bakıyor. yani metres..
2. bekar bir sevgilisi var o bakıyor..
3. başka yollardan ,fuhuştan para kazanıyor ..
seni tanımadığı için,bunu düşünmesi çok normal...
seni tanımıyor çünkü....

hyr ben hala olayı anlatmaya calısıyorum
sert bırı olsam zaten bayanın hakkından gelirdim
yazdıklarımda sertlık varsa artık neden o kadınada sert cıkamadım dıe üzülürüm..
nerden cıkardın sert gırdıgımı hangi cümlemden???

size örnek vermeye çalışan kişilerle ben o insanlardan değilim demenizden..
ya da konuyu iyi okumamışın falan demenizden..
ben sizli bizli konuşurken karşılığında nerden çıkardın sert girdiğimi, hangi cümlemden lafınızdan..

neyse belki de sadece bana çok sıcak gelmedi o zaman..

farkedermi prenses,ha ,arkasından konuşmuşsun ha yüzüne söylemişsin..bazı insanlar kişinin yüzünede söyleyebilecek kadar terbiye sınırlarını aşabiliyor .sen sakın üstüne alınma. içinde kötülük olan ve art niyetli olanlardan bahsediyorum ben.....
deminden beri anlatıyorum ama bir haklısınız demedin . yani çalışmıyorsa nasıl geçiniyor
lafının çok değişik yönlere çekilebileceğini kendimden örneklerle belirttim.anlamlar şöyle olabilir.....
1... evli bir sevgilisi var o bakıyor. yani metres..
2. bekar bir sevgilisi var o bakıyor..
3. başka yollardan ,fuhuştan para kazanıyor ..
seni tanımadığı için,bunu düşünmesi çok normal...
seni tanımıyor çünkü....

ewt onun öyle düşündüğü kesin..
yoksa bu kdr tepki vemezdi..
bnde daha sonradan anladım..
acı oldu bıraz..

X