Bu kadar gecikme hiç yaşamadım .....

tahlilleri şimdialdım ve evime geldim.tahmin ettiğim gibi negatif...hcg 0.100 çıktı yani olumsuz ..artık aylarca regl olmasamda kendimi yorup biyerlere gidemem vallahi..henüz adet olmadım ama artık kesinlikle dr a falan gitmeyi düşünmüyorum...hayırlısı buymuş diyelim...

canim uzme sen tatli canini... hayirlisi ne ise o olsun derim hep yine dicem... Allah hakkinda hayirlisini versin sana.

hakkında hayırlısı buymuş demekki ... Allahım yardımcınız olsun... bazen sabretmek ne kadar da zor geliyor insana...

canım üzülme ya napalım bizim elimizde olan bişey değil ki.üzüntü sadece seni ve eşini yıpratır.Rabbim elbet birgün bizim sesimizide duyacak.:Saruboceq:

inşallah bu kadar kişinin duası bir gün duyulur ve kabul olur..eşimin test yaptırdığımdan haberi bile yok hatta sizlerden başka kimseninde haberi yok ,gerekgörmedim paylaşmayı..evet hayırlısı demekten başka bişey söylemek gelmiyor içimden

hlyszr ,Allahım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine seninde yüzünü güldürsün ıNŞALLAH. Hepimizin hakkında hayırlısı.

inşallah hamilesindir canım beni arkadaşım 45 gün sonra öğrenebildi ancak hamile olduğunu idrardada kandada çıkmadı ama sonra mutlu haberlerini aldık...umarım seninde öyle olur mutlu ahberlerini alırız..allahtan hayırlısı canım..allah gönlüne göre versin..

sevgili arkadaşlarım üzgünüm adet oldummmmmafoldumbenyani hayaller suda yüzüyorr.destekleriniz için çooooook teşekkürler

Arkadaşlar bugün itibariyle tam 14 gün gecikmiş durumdayım ..hamilelik belirtisi var diyemeceğim çünkü yaşadığım her değişiklik bence psikolojik..bariz belirti halsizlik ama sanırım halsizlikte oruçtandır düşüncesindeyim..birde iştahszlık var bence o da oruç dolayısıyla,adet belirtisi olarakta sadece göğüserde acı ve şişlik ve zaman zaman vuran ama şiddetli olmayan kasık sancıları..
10 gündür İstanbuldaydım dün evime döndüm,yeğenim dünyaya geldi..onun mutluluğundan kendimle ilgilenmedim bile adet gecikmemide umursamadım hatta aman olmasın daha iyi hsatanede heme bebekle uğraşıp hemde adet sendromuyla uğraşmadım diye sevindimde..ama bugün 14 gün oldu hala tık yok.Umutlanmak kesinlikle istemiyorumm,değilimde zaten..dün sabah test yaptım eczaneden aldım ama negatif çıktı.testin sonucunu görünce gönül koydum olmadığına dair ..
Sizce ne yapmalıyım ,kan testinede gidesim yok.sabırla bekliyorum ...bu arada hayatımda ilk defada bu kadar gecikme yaşadım..

merhaba arkadaşım inşallah hamilesindir...ama seni üzmekte istemiyorum...benimde aynen senin dediğin gibi oldu. çok düzenli olan adetim 10 gün geçti kan idrar testi yaptım bişe çıkmadı hastalandım...bu ayda geçti 15 gün geçti halada olmadım ama bu kez doktora gittim.tahmin ettiğim gibi kist oluşmuş...şimdi tedavi olmaya başladım...sanırım psikolojik olarak adet olamadım oyüzdende adet olamadığım için kist oluştu....bence sende bi dr görünmelisin....işallah öle değildir ama ihmal etme derim ben

inşallah bu kadar kişinin duası bir gün duyulur ve kabul olur..eşimin test yaptırdığımdan haberi bile yok hatta sizlerden başka kimseninde haberi yok ,gerekgörmedim paylaşmayı..evet hayırlısı demekten başka bişey söylemek gelmiyor içimden

canım...evet hepimiz alıştık negatiflere...o yüzden teselli sözleri yazmak istemiyorum.sadece yılmak yok diyorum.Allah büyük.inşallah yine böyle ummadıgın bir anda gelecektir melegin.öpüyorum canım.:a015:

14 gun geciktiysen kesin cikardi cnm her kadin sene bir duzensiz adet gorebilirmis cok rahatsiz ediyosa dr ye git ama yinede allahtan umit kesilmez ins hamilesindir

sevgili arkadaşlarım üzgünüm adet oldummmmmafoldumbenyani hayaller suda yüzüyorr.destekleriniz için çooooook teşekkürler

canım üzülme insan kendini öyle bir şartlıyor ki adeti gecitiriyor benim üç aydır tıkırında adetlerim 29 günde bir oluyor daha önce hamileliği kafama o kadar takmıştım ki 8 gün geçtiği oldu 3 4 ay boyu her adetim en az 5 gün gecikti kendini şartlama canım :teselli:

merhaba arkadaşım inşallah hamilesindir...ama seni üzmekte istemiyorum...benimde aynen senin dediğin gibi oldu. çok düzenli olan adetim 10 gün geçti kan idrar testi yaptım bişe çıkmadı hastalandım...bu ayda geçti 15 gün geçti halada olmadım ama bu kez doktora gittim.tahmin ettiğim gibi kist oluşmuş...şimdi tedavi olmaya başladım...sanırım psikolojik olarak adet olamadım oyüzdende adet olamadığım için kist oluştu....bence sende bi dr görünmelisin....işallah öle değildir ama ihmal etme derim ben

sağol canım ..hamile olmadığım belli oldu ama benim tek sıkıntım herhangi bir rahatsızlık belirtisi olmasından korkuyorum..zaten yeterince büyük bir sebep var çocuk olmaması için ,birde bende bi sıkıntı çıkarsa artık katlanacak gücüm olur mu ?? bilemem..Allah beterinden saklasın büyük konuşmayayım ama ,en azından benden yana bişey olmasa da tıbben eşime çözüm çıkarsa hemen uygulayabilelim diye umut ediyorumm..endişem buu..

canım...evet hepimiz alıştık negatiflere...o yüzden teselli sözleri yazmak istemiyorum.sadece yılmak yok diyorum.Allah büyük.inşallah yine böyle ummadıgın bir anda gelecektir melegin.öpüyorum canım.:a015:

Bazen çook güçlü bazende çoook zayıf hissediyorum kendimi..

canım üzülme insan kendini öyle bir şartlıyor ki adeti gecitiriyor benim üç aydır tıkırında adetlerim 29 günde bir oluyor daha önce hamileliği kafama o kadar takmıştım ki 8 gün geçtiği oldu 3 4 ay boyu her adetim en az 5 gün gecikti kendini şartlama canım :teselli:

Aslında çok rahat olduğum bir aydı çünkü,yeğenim gelecekti dünyaya ve kendimi ona endekslemiştim ama neden böyle oldu anlayamadım..eğer bir kez daha bu şekilde gecikme olursa o zaman dr a gideyim diye düşündümm..

14 gun geciktiysen kesin cikardi cnm her kadin sene bir duzensiz adet gorebilirmis cok rahatsiz ediyosa dr ye git ama yinede allahtan umit kesilmez ins hamilesindir

ahh ahh keşke dileklerimiz bir gün kabul olsada ,şöööyle gerile gerile mutluluğumuzu paylaşsak sizlerle..

X