Bu kadar gecikme hiç yaşamadım .....

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
Arkadaşlar bugün itibariyle tam 14 gün gecikmiş durumdayım ..hamilelik belirtisi var diyemeceğim çünkü yaşadığım her değişiklik bence psikolojik..bariz belirti halsizlik ama sanırım halsizlikte oruçtandır düşüncesindeyim..birde iştahszlık var bence o da oruç dolayısıyla,adet belirtisi olarakta sadece göğüserde acı ve şişlik ve zaman zaman vuran ama şiddetli olmayan kasık sancıları..
10 gündür İstanbuldaydım dün evime döndüm,yeğenim dünyaya geldi..onun mutluluğundan kendimle ilgilenmedim bile adet gecikmemide umursamadım hatta aman olmasın daha iyi hsatanede heme bebekle uğraşıp hemde adet sendromuyla uğraşmadım diye sevindimde..ama bugün 14 gün oldu hala tık yok.Umutlanmak kesinlikle istemiyorumm,değilimde zaten..dün sabah test yaptım eczaneden aldım ama negatif çıktı.testin sonucunu görünce gönül koydum olmadığına dair ..
Sizce ne yapmalıyım ,kan testinede gidesim yok.sabırla bekliyorum ...bu arada hayatımda ilk defada bu kadar gecikme yaşadım..

ILGIN06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.835
5
canım benim,Allah mübarek ayda dualarını kabul etmiştir inş.hatırladığım kadarıyla sen epey bir muzdariptin bu konuda.inş.bekleyşin sona ermiştir..a.s.

Pretty

Guru
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
863
4
37
canım inşallah bebiş vardır sendeeee :)))) Allahım yardımcın olsun bence hemen kan testi yaptırmalısın geçen ay benim de çok gecikmişti 13 gün sonra oldu kan testi yaptırmadım bu sefer de acaba vardı da düştü mü soruları başlıyo bence git baktır canımmmmm ...

cicekcik

02.08.10
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
6.802
21
43
inşallah hamilesindir canım yaa inşallahhh
kan testi yaptırmalısın geç döllenme olduğu için israr testinde çıkmamış olabilir canım kan testi yaparsan hemen öğrenirsin sonucu allahım inşallh gönlüne göre verir

Osso

sıfırdan başlamak
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2008
339
2
Bence de kan testi yaptir canim ya allah korusun , oruc tutuyormussun bir de ya hamileysen? Sen kendini nasil olsa negatif sonuca hazirlamissin, sagligin icin git kan testi yaptir. Hamile olmasan bile allah korusun 14 gunluk gecikme pek normal degil belki bu vesileyle baska bir problemi erken teshis etmis olacaksin. En kisa surede git ve haberlerini esirgeme...:Saruboceq:

serin7979

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
1.955
1
dilerim allahtan bu mübarek günlerin hatırına hamilesindir ,test yaptırırsan mutlaka paylas bekliyoruz

TIFF

SAKARLAR KRALİÇESİ :)
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
2.316
62
hikayeni biliyorum canım, yüce rabbim inşallah göbüşüne bir melek koymuşturrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
canım benim,Allah mübarek ayda dualarını kabul etmiştir inş.hatırladığım kadarıyla sen epey bir muzdariptin bu konuda.inş.bekleyşin sona ermiştir..a.s.

Evet canım 8 sene mücadeleden sonra insan,olumlu düşünme yeteneğinide kaybediyorr..Ben hamilelik üzerinde değilde acaba bir sorunmu var ?sorusuna takıldım kaç gündür..birde eşim dün menopoza mı girdim deyince (espri olarak söyledi tabii) benim paniğim arttı..bugün sanrıım gidicem dr a..

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
hikayeni biliyorum canım, yüce rabbim inşallah göbüşüne bir melek koymuşturrr :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amiiinnn canım..Evet dayanılması zor yollardan ve acılardan geçtim hikayem hakikaten yorucu Allahtan hayırlını diliyorum hep umöarımda öyle olur..

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
Bence kan testi yaptırın en kötüsü belirsizlik.Rabbim gönlünüze göre versinnn[/QUOT
Evet haklısın bencede kan testi son çare ama umutsuz vaka olduğumuz için insanın artık hayal bile kurası gelmiyor..Allahtan hayırlısı mübarek günlerin hatrına umarım dualar gerçek olurr..

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
canım inşallah bebiş vardır sendeeee :)))) Allahım yardımcın olsun bence hemen kan testi yaptırmalısın geçen ay benim de çok gecikmişti 13 gün sonra oldu kan testi yaptırmadım bu sefer de acaba vardı da düştü mü soruları başlıyo bence git baktır canımmmmm ...

Evet bu acaba??* duygusu iğrenç bir durum ..Bugün 15 . gün sanırım bugün gidicem..olumlu yada olumsuz haberleri paylaşıcam sizlerle

hlyszr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2009
158
1
41
inşallah hamilesindir canım yaa inşallahhh
kan testi yaptırmalısın geç döllenme olduğu için israr testinde çıkmamış olabilir canım kan testi yaparsan hemen öğrenirsin sonucu allahım inşallh gönlüne göre verir

Evet idrarda çıkmadı..Bende arkadaşlarımdan, 1 gün bile çıksa olumlu yada olumsuz oluşu idrar testlerinde çıkacağını duyduğum için umutsuzluğa kapıldım bile..bakalım hayırlısı ne ise rabbim onunasip etsin ,elimden gelen sadece dua etmek