bu kanama da ne.

Halen devam edio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

boş yere kendine eziyet ediyorsun. doktora gitsen gerekli olan ilacı yazıyor zaten hemen.
hem Allah korusun bir problem falan varsa öğrenmiş olursun.

estf. nasılsa doktora gideceksin diye rahat davrandım sadece :)
gittin mi, ne dedi doktor?

Evet gittim tatlım kist var dedi. Kan tahlili temiz çıktı. Ama kist olduğu için yeniden kan tahlili verdim. Bu arada doğum kontrol hapı verdi iki ay kullan dedi açıkçası tereddütteyim hapı içip içmeme konusunda.

Evet gittim tatlım kist var dedi. Kan tahlili temiz çıktı. Ama kist olduğu için yeniden kan tahlili verdim. Bu arada doğum kontrol hapı verdi iki ay kullan dedi açıkçası tereddütteyim hapı içip içmeme konusunda.

geçmiş olsun, inş o da temiz çıkar.
kist için yapılan tedavi doğum kontrol hapı mıymış?
aslında soğan kürünü bir denesen :KK1:
baştaki geyikten sonra olmadı bu teklif ama,
işe yaradığını bildiğim için söyleyeyim dedim.

Son düzenleme:
geçmiş olsun, inş o da temiz çıkar.
kist için yapılan tedavi doğum kontrol hapı mıymış?
aslında soğan kürünü bir denesen :KK1:
baştaki geyikten sonra olmadı bu teklif ama,
işe yaradığını bildiğim için söyleyeyim dedim.

Soğan kürünü nasıl yapıyoruz canım ya. Hap kullanmaktansa doğal yöntem en iyisi :)

Soğan kürünü nasıl yapıyoruz canım ya. Hap kullanmaktansa doğal yöntem en iyisi :)

İbrahim Saraçoğlu'nun kürü. ben anlatayım da sen yine kendin bak teyit et :)
öncelikle 30 adet mor olmayan kuru soğana ihtiyacın var.
her sabah ve akşam taze hazırlıyorsun, yani günde iki kez içiyorsun. 15 gün sürüyor.
soğanın üst kabuklarını soyuyorsun dörde bölüp 1-1 buçuk bardak kadar suyla kaynatıyorsun.
sıcağa yakın tüketmeye çalışıyorsun.

zannedersem bir hafta ara verip tekrar aynı şeyleri yapıyordun 15 gün daha..
forumda da bu konuyla ilgili çok başlık var.
ben de denemiştim kızımdan önce, o zaman pek incelemedim ama galiba hamile kalmama faydası oldu farkında olmadan :)

Doktorun verdigi hapı kullanınız,hem adetiniz düzene girer hem de kistlerinizin küçülmesine yardımcı olur.

İbrahim Saraçoğlu'nun kürü. ben anlatayım da sen yine kendin bak teyit et :)
öncelikle 30 adet mor olmayan kuru soğana ihtiyacın var.
her sabah ve akşam taze hazırlıyorsun, yani günde iki kez içiyorsun. 15 gün sürüyor.
soğanın üst kabuklarını soyuyorsun dörde bölüp 1-1 buçuk bardak kadar suyla kaynatıyorsun.
sıcağa yakın tüketmeye çalışıyorsun.

zannedersem bir hafta ara verip tekrar aynı şeyleri yapıyordun 15 gün daha..
forumda da bu konuyla ilgili çok başlık var.
ben de denemiştim kızımdan önce, o zaman pek incelemedim ama galiba hamile kalmama faydası oldu farkında olmadan :)

Süper bu kür zayıflatırda:) kuzummmmm çok Saol yarın inşallah başlycam.

Süper bu kür zayıflatırda:) kuzummmmm çok Saol yarın inşallah başlycam.

incelemedim dediğim için mi zayıflama fikri geldi aklına? incelemedim derken dikkat etmedim manasında söyledim:44:
zayıflamaya yardımcı olur mu bilemiyorum. hiç duymadım doğrusu :KK1:

rica ederim. tahlilinin sonucunu beklemeyecek misin?

incelemedim dediğim için mi zayıflama fikri geldi aklına? incelemedim derken dikkat etmedim manasında söyledim:44:
zayıflamaya yardımcı olur mu bilemiyorum. hiç duymadım doğrusu :KK1:

rica ederim. tahlilinin sonucunu beklemeyecek misin?

Yok kuzum soğan suyu zayıflatıyor diye biliyordum:)
Doktor tahlil sonuçlarını geldiğinde de alabilirsin dedi. Önemli bişey çıkacağını sanmıyorum ki doktorda öyle sanıyor bana hap verip gönderdi:) ama bu kasık ağrısı hala geçmedi:KK43:

Yok kuzum soğan suyu zayıflatıyor diye biliyordum:)
Doktor tahlil sonuçlarını geldiğinde de alabilirsin dedi. Önemli bişey çıkacağını sanmıyorum ki doktorda öyle sanıyor bana hap verip gönderdi:) ama bu kasık ağrısı hala geçmedi:KK43:

Önemli bir şey çıkmaz büyük ihtimal, o kadar yaygınmış ki artık. İçini ferah tut. Bir de ağrın fazla mı? Ben acillik olmuştum bu sebepten, artarsa dikkat et

Önemli bir şey çıkmaz büyük ihtimal, o kadar yaygınmış ki artık. İçini ferah tut. Bir de ağrın fazla mı? Ben acillik olmuştum bu sebepten, artarsa dikkat et

Doktor ağrıyı diil daha çok kanamayı önemsedi. Eğer yine kanaman olursa 2 ayı bekleme hemen gel dedi..

X