Bu Kez Kendim İçin Değil Sizin İçin Yazmak İstedim

Tekrar altini cizmek istiyorum boslukta oldugum icin evli erkeklerle konusmadim bislukta oldugum icin chaye girdim ordaki evliberkeklere neden evliliginizi riske arip buralarda dolaniyirsunuz sorusuna aldigim cevabi paylasip bazi kadinlatin kovalarinin nedensiz diye dusundukleri seylerin altinda yatan seykeri paylasmak istedim

Bu arada evet ben bis bur insanim ve bisluktan burdaki insanlarin yazdiklarina o kadar uzuluyirum ki gece aklima geliyir o insanlar icin dua ediyorum

Ve bu yazfiklariminda sadece aptallik oldugunu anlafim

Sadece bilin evli erkekletle dusup kalkan biri degilim olsam farkli bi sekildr seneryolastirarak yazabilirdim acik acik yazmak yerine ama zamanimi harcayim yazdigim sadece farkinda olnaniz icin yazdigim icin bin oismanim hanimlar

@Mune rica etsem konumu kapatirmisin

Hatta rica etsem uyeligimide iptal edebiliemisin benim gibi bos issiz gucsuz bi insanin yazdiklariyla baskalarinin zamanini almaya hakki yok
Neden uyeligini iptal ediyorsun bu konun kapanabilir ama uyeliigin neden iptal olsun arkadasim sen de burda bir bayan arkadasimmizsin yanlis yada dogru fikirlerin olur herkes gibi

Böyle konuları neden kendine bu kadar dert ettin ki? Bilinmeyen birşeyleri sen keşfetmemişsin gibi anlatmışsın. O kadınlar herşeyden habersiz mi sanıyorsun, yanılıyorsun. Görmek istememekle alakalı, görmek istemeyen, duymak istemeyen kadın, kocasını aldatırken bile bassa bir kılıfa sokar onu boşanmaz ve erkeklerde kolay kolay düzenini bozmaz. Saçma sapan tiplerin hikayelerine gerek yok.

Neden uyeligini iptal ediyorsun bu konun kapanabilir ama uyeliigin neden iptal olsun arkadasim sen de burda bir bayan arkadasimmizsin yanlis yada dogru fikirlerin olur herkes gibi
Cunku sirf aylardir okudugum uzuldugum konularin altinda basla nedenler olabilir kadinlarin bu konuyla alakali en azindan bi fikri olsun yarin oburgun kocalarinin onceden tasarladiklari planlari hayata gectiginde hayatta caresiz kalmalarini istemedigim icin onceddn uyarmak istedigim icin resmen ahlaksiz kadin olarak goruldugum icin uyeligimkn iptalini istiyorum

Onlarin dusundugu gibi evli erkeklerle konusup muhabbet eden bi knsan olsam herkesin hayati kendine der umursamazfim umursayip pisnan oldugum icin uyeligimin iptalini istiyorun

Insallah orda yazdigim hicbirsdyi yasamaz burda hakaret savuranar

Herkes de bir alingan :işsiz: istemedigi tarz yorumlar gelince hemen uyeligim iptal olsun
He olsun madem, patron sonra bize kiziyor uyelerimi kaciriyorsunuz diye
Ben istemedigim tarzda yorumlar gwldigi icin degil bilip bilmeden insanlari ahlaksiz diye nitelendirdikleri icin uyeligimin iptalini istiyorum

Herkes de bir alingan :işsiz: istemedigi tarz yorumlar gelince hemen uyeligim iptal olsun
He olsun madem, patron sonra bize kiziyor uyelerimi kaciriyorsunuz diye

Olsun yani yas tutacak değil insanlar. Herkes kendinden sorumludur, ihtiyacı olan tavsiye alabilir ama asıl kendisinin tavsiyeye ihtiyacı var. Boşluğa düştüm diye chat sitelerinde evli erkeklerle yazışıp sonra bunu deneme maksatlıymış gibi sunup "Gözünüzü açın haa" demek de ayrı bir problem, o erkeklerin ona çok dürüst olduğunu mu sanıyor nedir? Adam kendi karısına dürüst değil, karşısındaki ne idüğü belirsiz anonime mi dürüst olacak?

Cunku sirf aylardir okudugum uzuldugum konularin altinda basla nedenler olabilir kadinlarin bu konuyla alakali en azindan bi fikri olsun yarin oburgun kocalarinin onceden tasarladiklari planlari hayata gectiginde hayatta caresiz kalmalarini istemedigim icin onceddn uyarmak istedigim icin resmen ahlaksiz kadin olarak goruldugum icin uyeligimkn iptalini istiyorum

Onlarin dusundugu gibi evli erkeklerle konusup muhabbet eden bi knsan olsam herkesin hayati kendine der umursamazfim umursayip pisnan oldugum icin uyeligimin iptalini istiyorun

Insallah orda yazdigim hicbirsdyi yasamaz burda hakaret savuranar
Herkes neyin ne oldugunu biliyor arkadasim kimisi lades der kimis gercekleri bilir.Dusuncelerini yorumlarda paylasirsiniz konularda hayatta boyle hemen karsi tarafta olunca pesmi ediyorsun msenin yapin bu konun kapanir zaten.uyeeligin e devam et

Olsun yani yas tutacak değil insanlar. Herkes kendinden sorumludur, ihtiyacı olan tavsiye alabilir ama asıl kendisinin tavsiyeye ihtiyacı var. Boşluğa düştüm diye chat sitelerinde evli erkeklerle yazışıp sonra bunu deneme maksatlıymış gibi sunup "Gözünüzü açın haa" demek de ayrı bir problem, o erkeklerin ona çok dürüst olduğunu mu sanıyor nedir? Adam kendi karısına dürüst değil, karşısındaki ne idüğü belirsiz anonime mi dürüst olacak?
Iste,anlamsiz bir caba,anlamsiz bir konu ve anlamsiz bir kamu spotu. Hic gerek yok.

Ben en yakonimdakink dahi uyarsigimda kiskanclikla hasetlikle suclamiyorum artik kimsekendinin ustunde evlat,anne,kadin,ev hanimi kabul etmiyor

Herkes en iyisi en dogrusunu biliyor
Arkadasim esinin gay biriyke yazistigini soyluyor bak dikkat et cinsel kimliginde problem olabilur diyorum var demiyirum sadecs dikkat et dedigim icin hayir sadece merak etmis konusmus digru soylyyor cevabini aliyorum

Bir diger arkadasim esknin yabanci kadinlarla face uzerinden yazistigini goruyor yabanci dili yok ne konustugunu bilmiyir evet bir aldatilma oldugunun farkinda ama kendisinin mukwmmel kadin oldugunu herseyi bildigini kimsenin kendisine tavsiye verecek vasifta olmadigini dusunuyir

Evet sirf cevremdekilere konuamak isteyip konusamadiklarimi buralarda belki biri benzer kisiyke ayni hayati yasiyor diye farkinda oksun diye yazdigim icin binlercebkez pismanim ve ahlakaiz gibi goruldugum icin burda durmak istemiyorum

Ben en yakonimdakink dahi uyarsigimda kiskanclikla hasetlikle suclamiyorum artik kimsekendinin ustunde evlat,anne,kadin,ev hanimi kabul etmiyor

Herkes en iyisi en dogrusunu biliyor
Arkadasim esinin gay biriyke yazistigini soyluyor bak dikkat et cinsel kimliginde problem olabilur diyorum var demiyirum sadecs dikkat et dedigim icin hayir sadece merak etmis konusmus digru soylyyor cevabini aliyorum

Bir diger arkadasim esknin yabanci kadinlarla face uzerinden yazistigini goruyor yabanci dili yok ne konustugunu bilmiyir evet bir aldatilma oldugunun farkinda ama kendisinin mukwmmel kadin oldugunu herseyi bildigini kimsenin kendisine tavsiye verecek vasifta olmadigini dusunuyir

Evet sirf cevremdekilere konuamak isteyip konusamadiklarimi buralarda belki biri benzer kisiyke ayni hayati yasiyor diye farkinda oksun diye yazdigim icin binlercebkez pismanim ve ahlakaiz gibi goruldugum icin burda durmak istemiyorum

Tamam da insanların hayatına karışmayın bu kadar. Ahlaksız diyenler kendisine baksın, onları hakaretten şikayet edersiniz ceza alırlar, niye üyeliğiniz iptal edilsin onlar dedi diye? Tavsiye istemeyen de istemesin, insanlara zorla tavsiye verilmez. Hepimiz hatalar yapabiliriz, göz yumabiliriz. Ha kandırıldığını söylersiniz o da yok der, peki der üstelemezsiniz. Siz de üsteliyorsunuz, geçen konu açan da sizdiniz değil mi insanlarla pek yakınlaşamıyorum diye. Bundan olabilir mesela insanların hayatına çok karışıyor olabilirsiniz, genelliyor olabilirsiniz, bunu yapmayın. Sizi ilgilendiren ve ilgilendirmeyen şeyler vardır, tavsiye isterse sunarsınız kafasına yatarsa uygular ama istemeyen kişinin de özelini deşemezsiniz. Burada tanımadığınız insanların evliliğini genelleyemezsiniz, herkesin aldatacağını iddia edemezsiniz, yanlış bu. Sizi ilgilendirmez.

Herkes neyin ne oldugunu biliyor arkadasim kimisi lades der kimis gercekleri bilir.Dusuncelerini yorumlarda paylasirsiniz konularda hayatta boyle hemen karsi tarafta olunca pesmi ediyorsun msenin yapin bu konun kapanir zaten.uyeeligin e devam et

Kimsenin dusunceme saygi gostermesini beklemiyorum herkesin hayati dusuncesi yapisi dogrusu yanlisi farklidir

Ben ters yorumlara degil ahlaksiz diye nitelendirildigim icin uyeligimi iptal ettirmek istiyorum

Burda sabah aksam chat sitelerinde evli kimselerle kknusuyormusum gibi lanse ediliyir sadece

Chat yaoarken iki kisinin yazdigi aeyi paylastim burda

Altinda farkli seykerde yazdim ama insanlar sadece girmek istedikleri yeri gormus ki ben o insanlarla diyaloguma devam etmis dahi degilim duydugum biseyi yazdiklarima ornek diye anlatmak istedim neden sadece tereyaginin icinden kil alir gibi o kismini ayikladilar onu anlayamiyorum keske bu insan acaba ne niyetle bunu buraya yazdi diye dusunseydiler

öy
Neyse umarim o yazdiklarimi yarm okuyup istediginiz gibi algiladiginiz gibi burdakileride farkli algilamazsiniz

Kesinlikle sizin dusundugunuz gibi ahllaksiz karaktwrsiz bi insan degilim ahlaksiz karaktersiz olsam sizin dusundugunuz hayatimi yasar o erkeklerle konusur muhabbet eder sizin yasadiginiz sryleride zerre umursamazdim

Umarim orda soyledigim seylerle karsilasmazsiniz

öyle degilsindir tabi kendini kötü hissetme ama bunlar hassas konular ve burda kadınlara nasihat şeklinde gelirsen ben bi çoguna denk geldim şöyle yapın böyle yapmayın dersen olmaz.azöncede yazdım talep edilmeden verilen akıl karşındakini aşagılar ki böyle hassas bi konuda.bide onlarla konuşan biri olarak buraya gelirsen olmaz.

X