Bu Kez Kendim İçin Değil Sizin İçin Yazmak İstedim

çok uzun olmuş,okurken dikkatim dağıldı malesef atladım..:KK43:
partnerimiz bizi aldatacak diye sürekli kontrol mü edelim,psikopata mı bağlayalım,anlayamadım ki o_O

eskiden evliymissin bacimsin denirdi..simdi evliysen daha tecrubelisin farketmez hatta daha iyi olur diyorlar gercekten. bu devirde babana bile guvenme diye bosa demiyorlar.

ayrica kizin uzerine gitmeyin bence..cunku gerceklerden bahsetmis. ayaklarinizin uzerine iyi basin diyor kotu birsey demiyor. yoksa icinizde benim herifim yapmaz diyenler mi var :KK70: kusura bakmayin ama herkes Allahin bir kulu ve yeri gelince yapabilir. melek degiliz dimi?

irternette size bilmem kaç yıl sonra bosanacagim diyen adamların hiç biri boşanmayacak bunu biliyorsun değil mi?
amaç orda sana duygusal açıdan yaklaşmak.
orda yazistigin adamlar sandığın kadar mazlum saf değil emin ol.
hatta bir çoğu evde tabiri caizse ali kıran baş kesendir.
biraz daha yazissan o duygusallık eksiklikler farkli eksikliklere dönmeye başlardı.
vermek istediğin mesajı anladim kısmen.
evet bencede mutsuz bir evlilikte cocuklar bahanesine sığınmak yerine boşanmak daha mantıklı.
ancak şu an senin de aa bu nasıl evlilik bu nasıl kadın dediğin bir çok konu evlilik hayatında başına gelebilir.kötü anlamda demiyorum illaki.ama bazi seyler insanin başına gelmeden ne yapacağı bilinemez.(aldatma dayak v.s)kastetmiyorum.
en ufak basit sorunlar bile olabilir.
bence şimdiden bunlara kafa yormayın.
evli adamlarinda dertlerini dinlemeyin
bazen hiç bisey dışardan göründüğü ve anlatıldığı gibi değildir..

Tamam da insanların hayatına karışmayın bu kadar. Ahlaksız diyenler kendisine baksın, onları hakaretten şikayet edersiniz ceza alırlar, niye üyeliğiniz iptal edilsin onlar dedi diye? Tavsiye istemeyen de istemesin, insanlara zorla tavsiye verilmez. Hepimiz hatalar yapabiliriz, göz yumabiliriz. Ha kandırıldığını söylersiniz o da yok der, peki der üstelemezsiniz. Siz de üsteliyorsunuz, geçen konu açan da sizdiniz değil mi insanlarla pek yakınlaşamıyorum diye. Bundan olabilir mesela insanların hayatına çok karışıyor olabilirsiniz, genelliyor olabilirsiniz, bunu yapmayın. Sizi ilgilendiren ve ilgilendirmeyen şeyler vardır, tavsiye isterse sunarsınız kafasına yatarsa uygular ama istemeyen kişinin de özelini deşemezsiniz. Burada tanımadığınız insanların evliliğini genelleyemezsiniz, herkesin aldatacağını iddia edemezsiniz, yanlış bu. Sizi ilgilendirmez.

Sagduyulu yaklasiminiz icin tesekkur ederim ama gercekten cok yakin arkadaslarim disinda kimseye nasihat tavsiye vermem ama artik en yakinlarim dahi birsey sorduklarinda yuzeysel bir cevap veririm yorum yapmadan kestirip atarim

Dedigim gibi artik toplumumuzda herseyin en iyisini ben bilirim anlayisi hakim

Inanin bu soyledigim seyler sadece 15 dk belki tas catlasin 30 dk da tanimadigim bi insanin anlattiklarini merak edip donleyisimdir bir dahada gorusmedigim insanlar

Dunku kocam yuklukte kaliyor konusunu okuduktan sonra yazmak istedim ama haddimi asmak olarak adlandirildi ahlaksiz olarak nitekendirildim ahlaksiz bir insanin akil verilmesi olarak giruldu

Bu arada uyeligi iptal etmesem yazacagim her konuda her yirunda burdan taskanacahimi konunun buraya baglamacagina eminim en iyisi uyeligimin iptali

X