Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

umut_iklimi

Tanrı yağmurdadır ...
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2012
966
11
Kızlar uzun suredir de olmasa bi suredir esimle aramızda problem yok.saniyodum ben ole saniyomusum malesef dun cok igrenc bi olayla yine patlak verdik çünkü. Hemen olayi anlatiyim dun gece konuştuk felan neyse birlikte olmak istedik fakat ne.alakysa.esim.eline o.an telefon aldi daha once hic bole bisey yapmamisti bende sinirlendim ustumu giydim bana neden giyindin dedi bende e telefonla ugrasiyosun vs die tartistim gıcık oldum dedim oda bende baska seyler yaparim o zaman dedi ben sok gecirdim ne gibi diye sordum hic cevap vermedi dondu arkasini yatti asla da ses etmedi bende etmedim kizlar cok sacma degil mi ya bugun de hic.konusmadik simdi ise gitti bilmiorum aksam ne olur sizin esleriniz de bole sacmaliyor mu bi tek ben mi boleyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sevişirken telefonla uğraşmak ne alaka yahu. Saçmalamış. Siz de kavga çıkartmak yerine sessiz kalsaydınız keşke. Belki saçmalığını fark ederdi. :/

Ya anlamadim gercekten ilkmkez boyle bisey basima gelior ama cok tuhaf degil mi kac gundur biseyler cokniyi gidiyordu buraya kadar mis yine basladik en ufak seyden kavgaya

Kizlar adamin derdi anlasildi biz kaynanamdaydik bebeğimle buna mesaj attim annendeyiz sende oraya gel isten cikista yemekten sonra eve geceriz die neyse bu geldi bana pencereden bagirdi ben gelmiom cok yorgunum.die eve geldi bizde az.once eve geldik telini kontrol ettim hep ... izlemis bur suru artik napcami sasirdim elim.ayagim. titiroyo artik ne yapmaliuim ya bunu da gorecekmisim demek ki lanet olsun ona.Allah belasını versin

Kizlar adamin derdi anlasildi biz kaynanamdaydik bebeğimle buna mesaj attim annendeyiz sende oraya gel isten cikista yemekten sonra eve geceriz die neyse bu geldi bana pencereden bagirdi ben gelmiom cok yorgunum.die eve geldi bizde az.once eve geldik telini kontrol ettim hep ... izlemis bur suru artik napcami sasirdim elim.ayagim. titiroyo artik ne yapmaliuim ya bunu da gorecekmisim demek ki lanet olsun ona.Allah belasını versin

öncelikle beddua etme kötü söz sahibini bulur.
sakince konuşup neden böyle davrandığını sor
ortak yol bulup anlaşmaya çalışın
onu o videolardan vazgeçirecek olan yine senin ona olan hareketlerin
Allah yardımcın olsun

acaba cinsel bir problemimi var sana söyleyemediği, o yüzden mi telefondan por.no izlemek istedi, ya da bir pozisiyonu mu denemek istedi, açık açık konuşamadığınızdan yanlış anlaşılmalar olmuş olabilir, gerçi herhalukarda eşinin yaptığı hareket garip

Son düzenleme:
X