Bu nekrozmu oluyor?

yellowclaw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2015
81
18
Kabuk atıyor ama alttan kendi kahverengi göğüs rengim çıkmıyor bu normalmi ve nekroz olabilirmi korkuyorum

d15a4efb-fe56-43c2-92c4-8084848967cb.jpeg

Dikişler alındığında böyle normaldi sonra kabuk bağladı

Öncelikle operasyonunuz hayırlı olsun. Umarım basit sorunsuz bir durumdur. Forumda bir kaç konuda okudum nekroz ve çürüme sorunu yaşayan görürlerse yardımcı olacaklardır. Ama dikkatimi birşey çekti. 2 kez dikiş mi atıldı. Sanki meme başı yapıştırma değil normal dikiş atılmış gibi duruyor. 2 kez operasyon geçirdim meme başından hiç böyle olmadı dikişlerim.

Teşekkür ederim bende 5 yıl arayla 2. Kere ameliyat oldum ama bu doktor kenarlardan dikmiş 1 hafta sonra dikişleri aldı sanırım farklı bi teknik

Bence en güzeli doktoru dinlemek burda herkes farklı bir süreç yaşıyor galiba bende de kanama oldu doktor normal dedi bakalim

Stres yapmayın canınızı sıkmayın. Ben böyle şeylerin stresten etkilendiğine inanırım hep. Biraz bekleyelim bakalım. Belki dokunuz kendini yeniler. Siz ne ameliyatı oldunuz küçültme mi dikleştirme mi?

10. Güne kadar normal iyileşen meme ucu 10. Gün yavaştan kabul bağlamaya başladı kabuklar attıkça alttan beyaz deri çıkmaya başladı doktor normal olduğunu söylüyor ama bu nasıl normale dönebilir ki

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 3413852
10. Güne kadar normal iyileşen meme ucu 10. Gün yavaştan kabul bağlamaya başladı kabuklar attıkça alttan beyaz deri çıkmaya başladı doktor normal olduğunu söylüyor ama bu nasıl normale dönebilir ki
Canım bildiğin kadarıyla nekroz olup kabuk düştüğünde kocaman delik kalıyor altında. Seninki normal süreç gibi geldi bana. Doktor değilim ama hem burada okuduklarım hem de nekroz olan bir arkadaşım var. Hiç böyle değildi görüntüsü inan bana.

Siz nerede oldunuz? Ben de çok olmak istiyorum ama doktor korkuttu beni. Kaç cm di sizin?

Kabuk atıyor ama alttan kendi kahverengi göğüs rengim çıkmıyor bu normalmi ve nekroz olabilirmi korkuyorum
Merhaba annem kanser yüzünden memesini boşalttırmıştı ve iki memesinde nekroz meydana geldi yeniden operasyon vs geçirdi. Eğer daha da koyulaşırsa nekroz derim ben bunun için. Annemin de derisi bu şekilden kabuk bağlayıp siyahımsı tona dönüşmüştü. İşin kötüsü eğer nekrozsa yapılabilecek bir şey yok şuan.

X