Saç Rengi ve Saç Boyama bu saç rengi hakkında yardım.

delfin

livamoda.blogcu.com
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2007
643
1
imgres

jessica-alba-l.jpg
bu saç rengi hakkında ne söyleyebilirsiniz kızlar kuaförde yaptırmayı düşünüyorum ama saç rengim akmış kızıl. göz rengim koyu kahve siyah gibi, ten rengim buğday. acaba yakışırmı.

Son düzenleme:
bence hoş bir renk ama kızıldan nasıl dönceksin bilmiyorum önce akıtması lazım. ama renk süper

saçlarındaki kızıllıgın tamamen akıtılması lazım rengin yakısıp yakısmayacagı konusunda bir fikrim yok kendi resminide ekleseydin keske

senın sacını bılmıorum nasıl olur ama bu renge bayıldım süppperrrrrrrrrrrr

şekerim saç rengi muhteşem ama arada sarımtraklar warya kızılın tam akmadığı için kötü durur.kızılların tam akmadan boyatma derim yerimseniben

kızlar kuaförde yaptırmayı düşünüyorum kuaför önce kızılı akıtıp yapmazmı acaba. bide saçlarımı boyatalı 8 ay oldu. kızıl baya bi aktı zaten. yorumlarınız için teşekkür ederim.

röflemi gerçektenmi canım ben röfle düşünmüyorum aslında gölge olabilir ince olmak şartılya sadece renk olsun diye.

röflemi gerçektenmi canım ben röfle düşünmüyorum aslında gölge olabilir ince olmak şartılya sadece renk olsun diye.
acık kumralın üstüne ince röfle atılmış gibi güzel duruyor canım sen iyisi kuaförde ver kararını daha saglıklı olur kızıl varsa saçında...zemuszemus

teşekkür ederim canım ya valla bir türlü karar veremedim ben de hani şu palettenin açıcı boyası varmış o benim saçlarımı açmazmı 8 ay oldu boyayalı kızıla. yoksa ben rengini açıp kuaföre öylemi gidiyim. sivasta iyi bir kuaför bulmak zor zaten.

canım kızıl tonu cok seviyorum ama on kere düşünüyorum inan bi kere yaptım bikac ayda sarı sacımı özledim gene bide dönemiyorum hemen uyuz oluyorum su an düz sarı saçım platine yakın bende röfle attırem diyorum kac aydır gitmedimdedipleri çıktı gerçi böylede kötü durmuyor kendi saçımda bakır tonda olduğu için,ama bayrama kadar boyatıcam

acaba kızıllar varsa üstüne koyu renkboyatıp gölge attırsan olur belki genede işin uzmanı kuaföre göster evde yapma sakın...

of valla bi karasızımki kahverengi düşündüm önce ama şöyle istedğim gibi bi kahve bulamadım ben çok koyu olmasın açık kahve gibi olsun istiyordum. onu ararken bu resmi gördüm hoşuma gitti.ay ne zormuş canım ya valla. teşekkür ederim ilgilendiği için.

X