bu şarkıyı ne zaman dinlesem.

pastellim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2016
1.255
3.307
37
Bu şarkıyı ne zaman dinlesem, iç organlarımı çekiçle eziyorlar sanki.
Hayata dair bir pişmanlığım yok, çünkü yaşadıklarım benim yüzümden olmadı hiç. Hep başkaları yüzünden.
Hep iyisini diledim, iyisine dua ettim.
sizin var mı böyle, dinleyince sadece sizi anlatan. Sadece sizin anlayacağınız şarkılar.

Şarkılar isimleri ile değil yaşattıkları ile hatırlanır derler hepimizin bizi anlattığını düşündüğmüz şarkılar vardır ya da üzüldüğümüz.. Şarkılar zaten dışarı vuramadıklarımızı vuran güzel eserler.

Son düzenleme:
Bu şarkıyı Murat Kekilli'den dinlerim hep. Bi de ondan dinlemeni tavsiye ederim. Aslında eski şarkıların hepsi çok duygulandırıyor beni.
Edip Akbayram-Hasretinle Yandı Gönlüm,
Barış Manço-Unutamadım,
Haluk Levent- Elfida (bakımını üstlendiği kanserli bir kıza yazmış bu şarkıyı, kızın adı Elfida'ymış)
Ayna- Ölünce Sevemezsem Seni (ölen annesine yazmış)
Feridun Düzağaç- Alev Alev,
İlhan Şeşen- Sarılınca Sana...
Candan Erçetin- Yalan - Annem

ve daha buna benzer aklıma gelmeyen nice güzel şarkılar.. Ama bi tanesi var ki beni çocukluğuma götürür. Çocukken annemle dinlerdik bu şarkıyı. Klibini çok severdim. Ne günlerdi...

Şarkılar isimleri ile değil yaşattıkları ile hatırlanır derler hepimizin bizi anlattığını düşündüğmüz şarkılar vardır ya da üzüldüğümüz.. Şarkılar zaten dışarı vuramadıklarımızı vuran güzel eserler.

eşimle benim şarkım bu :))) Bu şarkıyla beni tavlamıştı, hatta ben bilmiyordum. bana bunun sözlerini yazmıştı tanıştığımız gün. vayy çocuğa bak demiştim. İki gün sonra şarkı olduğunu öğrenmiştim. Ay şimdi çoook geçmişten şarkı atınca, siz de bunu yollayınca bu bi mesaj mı dedim.

eşimle benim şarkım bu :))) Bu şarkıyla beni tavlamıştı, hatta ben bilmiyordum. bana bunun sözlerini yazmıştı tanıştığımız gün. vayy çocuğa bak demiştim. İki gün sonra şarkı olduğunu öğrenmiştim. Ay şimdi çoook geçmişten şarkı atınca, siz de bunu yollayınca bu bi mesaj mı dedim.
Hahahah bende sözlümle bu şarkıyla romantik yemeğimizi yemiştik

ortada kavga yok bişi yok. Sapıklık mı neyse bilmiyorum bazen ayrılırsam şu şarkıyla ayrılırım diye hayal kuruyorum. Tam terk etmelik şarkı, değeri bilinmedi bence. Size de oluyor mu? Tek manyak ben olmayayım, hatta bazen öldüğümü falan düşünüp nasıl üzülürler acaba diye ağlıyorum :110:

ortada kavga yok bişi yok. Sapıklık mı neyse bilmiyorum bazen ayrılırsam şu şarkıyla ayrılırım diye hayal kuruyorum. Tam terk etmelik şarkı, değeri bilinmedi bence. Size de oluyor mu? Tek manyak ben olmayayım, hatta bazen öldüğümü falan düşünüp nasıl üzülürler acaba diye ağlıyorum :110:

Hhahaa banada oluyor o ayrılırsam bunu söyler dinlerim vs :KK70:

Bu şarkı da çok farklı şeyler hissettirir bana.

Sen vaktinden çok sonra gelen, sevdalı bir yağmur gibisin, çisil çisil gözlerimden.
Sen çıldırmış şairlerin, titreyen mısralarında, bahsettiği o perisin.

bu sapıklık ve manyaklıksa o zaman ben de sapık ve manyağım. nişanlımla aramız iyi olsa bile, bazen bi şarkının etkisine kapılırım, ayrılışımı hayal ederim, hatta hayalimde çok da okkalı konuşmalar yaparım hahaha :KK70:

:kahve:
Bu şarkıyı ne zaman dinlesem, iç organlarımı çekiçle eziyorlar sanki.
Hayata dair bir pişmanlığım yok, çünkü yaşadıklarım benim yüzümden olmadı hiç. Hep başkaları yüzünden.
Hep iyisini diledim, iyisine dua ettim.
sizin var mı böyle, dinleyince sadece sizi anlatan. Sadece sizin anlayacağınız şarkılar.

Huf..:KK43: içimi dağladın.
hüznüm çöktü yine. :olamaz:
Kalbimde biriktirdiklerim dağ oldu,
ama ne yazık ki ben dağ kadar güçlü değilim.

Şarkılar ve şiirler için teşekkürler kızlar. :kahve:

X