Bu tarz bir seyi isteyip, hayal edip kavusan var mi

torarikar

Daha yaşanacak çok şey var...
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2017
6.058
7.854
Oncelikle selamlar
Bir sey sormak istiyorum
Olabildigince anlasilabilmesi icin ayrintilamaya calisacagim
Simdi soyle ki, illa ki hepimizin aklindan gecmistir, iliskimiz olmadigi zamanlarda hep hayalimizdeki erkegi hayal etmisizdir mesela
Mesela kafamizda bir karakter kurariz hayal olarak ve keske oyle bir erkek karsima ciksa deriz ornegin
Veya bir dizi gibi bir seyde gordugumuz bir karakter icin deriz bunu, keske boyle biriyle tanissam deriz mesela
Uzun lafin kisasi, hic boyle hayaller kurup da gercek hayatta buna benzer biriyle gercekten tanisan oldu mu
Olduysa da bu nasil oldu, yani surecinizi anlatirsaniz sevinirim
Tabi ki hayallerdeki kisinin aynisinin tipkisini bulmak mumkun degil, ama benzerlerini bulmak gayet de mumkun, sonucta cesit cesit insan var
Yani boyle bir sey yasayan oldu mu

Pek derken, hic oldu mu mesela :)
Ayrica sizin de oyle kurgusal karakter olarak duslediginiz kisiler var miydi ve var mi mesela
Olmadı derken gerçek hayatta olmadı.Ama mesela hep mesleğini eline almış biri olsun,yalan söylemesin gibi kriterler hepimizde vardır

Cok sevindim sizin adiniza
Neydi peki ve nasil davrandiniz
Ne olduğunu söylemesem 🙈
Hep dua ettim ve bir gün olacağıkdan emindim. Ara sıra umutsuzluğa kapıldığım oluyordu ama içimdeki inanç hiç bitmedi. Duamın kabul olduğunu öğrenince nası tepki vereceğimi falan düşünürdüm. Şarkı açar sanki olmuş gibi oynardım fkdkfkxk

Oncelikle selamlar
Bir sey sormak istiyorum
Olabildigince anlasilabilmesi icin ayrintilamaya calisacagim
Simdi soyle ki, illa ki hepimizin aklindan gecmistir, iliskimiz olmadigi zamanlarda hep hayalimizdeki erkegi hayal etmisizdir mesela
Mesela kafamizda bir karakter kurariz hayal olarak ve keske oyle bir erkek karsima ciksa deriz ornegin
Veya bir dizi gibi bir seyde gordugumuz bir karakter icin deriz bunu, keske boyle biriyle tanissam deriz mesela
Uzun lafin kisasi, hic boyle hayaller kurup da gercek hayatta buna benzer biriyle gercekten tanisan oldu mu
Olduysa da bu nasil oldu, yani surecinizi anlatirsaniz sevinirim
Tabi ki hayallerdeki kisinin aynisinin tipkisini bulmak mumkun degil, ama benzerlerini bulmak gayet de mumkun, sonucta cesit cesit insan var
Yani boyle bir sey yasayan oldu mu
Hiç beklemedigin bir anda oluyor kuzum yaa. ALLAH SANA DA NASİL ETSİN CANİM.😀

şaka bir yana gerçekten aşık olunca zaten o kişi kriteriniz oluyor umarım iyisine denk gelirsiniz.

X