Bu temizlik mopu harika birşey

kızlar burada kullananların olumlu yorumlarını duyunca dayaamadım hemen aldım.viledayla oraya buraya savruan saçlar kırıntılar devri artık bittisositosositoaminant yüzeyler konusunda biraz kaygılarım vardı. meğerse tüm yüzeyler içi dört dörtlük bir temizlikmiş:teytey:evimi önceleri eski usul ele sierdim. şimdi o günlerin rahatlığını yaşıyorum.içime sinen bir temizlikti doğrusu:sm_cool:

bende viledanın mopunu aldım ucuz pekte pahalı bişey değil çok beğendim kıl toz ne varsa alıyo

kızlar tam olarak hangisi acaba yaaaaaa..... bi sürü çeşit çıkıyor nette mop diye bakınca ?
bunların arasındaki fark ne acabaa *

Eklentiler

• $s.jpg
    $s.jpg
    4,1 KB · Görüntüleme: 347
  • $images.jpg
    $images.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 1.181
  • $images1.jpg
    $images1.jpg
    6 KB · Görüntüleme: 774
ortadaki nedir mesela ? oda kullanışlı bişeye benzio yerleri silmek için... sondaki semsert gibi gözülüo ay tam olarak anlayamadım ya...

kıslar bende aldımm mopumu:)aşık oldum resmen:)scocbrite aldım benimki ondan ..bugun alır almas eve geldimm hemennnn saçımı taradım yereee bi güzel döktüm:)sonrada bi kaç kırıntı attımmm valla süper aldııııııı içime okdr sindiki anlatamam 200 mt2 evim var açık alan çok malesef süpürgeyle sürekliii almaktan bıkmıştımmm snrada silmekten..bu cidden süper...ben bile memnun kaldıysammm herkes kalırrr eminim.. en geç iki günde bir yerleri silen biriyim:)

ya siz bu mopla süpürmedenmi siliosunuz evi anlamadım benim evimde büyük spür sil perişan oluorum ben yukardaki resimlerdekinden hem ortadakinden hemde sondakinden aldım ortadki ile evi süpürüorum süper sondakinide markasız bişi almıştım 15 liraya 1 ay kullanmadan kırıldı siz nasıl kullanıorsunuz en iisi hangi marka ve nekadar kurtarın beni bu dertten

kuru iken kolu sıkarsan kırılması normal suya girince yumuşuyor çünkü

Ben de bu harika dediğiniz moptan var hemde scotch brite olanından. Çok ağır beli kolları kopuyor insanın üstelik çok kıvrak değil.

Gittim pazarda bildiğimiz vileda tipi paspasların havlu kumaşından bez şeklinde yapmışlar. Yani toz bezini mopa takmışlar onlardan aldım, çok memnunum elinizle yerleri siliyormuş gibi temizliyor

Ben de almak istiyorum,araştırdım biraz nette,

Bu magichand denen marka kaliteli bişeye benziyo,

Scotch brite çok ağır yoruyo yazmış burdaki çoğu insan,

Vileda için genelde olumlu yorumlar var gibi,

Metroda falan hiç o mor olanlardan görmedim ben,onun markası ne ki,dikkat

etmediğimden görmedim galiba,

Ondan çoğu kişi memnun herlade yazılanlara bakılırsa,

Hangisi daha iyi acaba ,hangisinden alsam karar veremedim...

İkisini de deneyen varsa yorumlarını alsak çok memnun oluruz valla...
a.s.

bende mop kullanıyorum diğer viledadan bin kat daha iyi..
ben oyle avmlerden almadım yerel bi temızlık mal.satan bı dukkandan 8e aldım.. bunun ucu sunger gibi sankı..benımkısı ipli bezden..hem koselerdekı butun toz kıl tuy ne varsa topluo vileda oyle değil ama yalandan degdıgı yerleri bile almıyor.
ben memnunum

hanımlar bu aletin eskiyen ucu nasıl değişir bilen varmı?ben ucunu çıkaramadım bir türlü bilen varsa yardımcı olurmusunuz?tşk.

süngerli olunca koltuk altlarına girmiyor
bence kulnışsız olur çünkü yan temizlik yapmayacaksın inceledim biraz hep dik temizlemek lazım sünger olduğu için
bence havlulu olanlar daha ii yani havlusu çıkarılanlar
çünkü baktım katlanıyor koltuk altına ble girer biraz yüksek se

ben de izmire gittiğimde bi arkadaşımda gördüm leke bırakmadığını söyledi kaç senedir kullanmıyodum şimdi kullanmaya başaldım güzel dedi
ben kovayla uğraşmaktan çok sıkılıyorum hiç yerleri silesim gelmio, ama belki bu pratik olunca bana yer silmeyi sevdirir :-)
bu arada bi sitede buldum bu mor olandan adı Sweep'n Mop muş.
içeriği de şöle;
2 adet Sweep N Mop
2 adet Mini Sweep N Mop (bu camları fln silmek için minik olanıymış)
4 adet Clean N Dry (bu da ucundaki değişik sünger malzemeden temizlik bezi)
fiyatı da 29.78 TL bu sitede ( Sweep N Mop Pratik Süpürge | Sweep N Mop Temizlik Malzemeleri | Hizlial.com )
ne dersiniz???
sizce bu fiyata değer mi içeriği çok ama bilemedim yine de

ben de izmire gittiğimde bi arkadaşımda gördüm leke bırakmadığını söyledi kaç senedir kullanmıyodum şimdi kullanmaya başaldım güzel dedi
ben kovayla uğraşmaktan çok sıkılıyorum hiç yerleri silesim gelmio, ama belki bu pratik olunca bana yer silmeyi sevdirir :-)
bu arada bi sitede buldum bu mor olandan adı Sweep'n Mop muş.
içeriği de şöle;
2 adet Sweep N Mop
2 adet Mini Sweep N Mop (bu camları fln silmek için minik olanıymış)
4 adet Clean N Dry (bu da ucundaki değişik sünger malzemeden temizlik bezi)
fiyatı da 29.78 TL bu sitede ( Sweep N Mop Pratik Süpürge | Sweep N Mop Temizlik Malzemeleri | Hizlial.com )
ne dersiniz???
sizce bu fiyata değer mi içeriği çok ama bilemedim yine de

evet bu bahsettiğim yerden aldım mopu ve içeriği de çok zengin,
geldiği gibi kullandım bütün evi temizledim bezi de camları süper siliyo benim camlarımın hiç ulaşamadıım yerleri vardı ama onu da mini mopla sildim üstüne de bezle silince süper oldu ve büyük mop da bütün tozları üstüne alıyo, bayıldım umarım bana yer silmeyi sevdirecek :-)

X