Bu temizlik mopu harika birşey

duvarların çok kirli saten boyalı olduğu için sileceğimç ablam mop kullan çok iyi dedi. kullanan var mızlar birde hangi mop duvar için iyi olur söylermisinizEki Görüntüle 431198 $mop 1.jpg

duvarların çok kirli saten boyalı olduğu için sileceğimç ablam mop kullan çok iyi dedi. kullanan var mızlar birde hangi mop duvar için iyi olur söylermisinizEki Görüntüle 431198 Eki Görüntüle 431199

ben yeni ev taşısım ve taşındığım ev kalorifer yüzünden is olmuş.resmen baca karası vardı evde.elimizle silecek olsak günlerimizi alırdı.170 m2 ev.deterjanlı su yaptık bi kovaya.2 kovada temiz su hazırladık.deterjanlı kovadaki suyu fırçayla sürte süre köpürttük.birimiz çekecek yardımıyla köpüklü suyu çektik.birimizde mopla kuruladık.tertemiz oldu.tek başına bile yapılabilir.çok basit.4 5 saatte tüm evi silip bitirdik.

duvarların çok kirli saten boyalı olduğu için sileceğimç ablam mop kullan çok iyi dedi. kullanan var mızlar birde hangi mop duvar için iyi olur söylermisinizEki Görüntüle 431198 Eki Görüntüle 431199

valla cnm benim duvarlarım saten diil çok kötü bi boyası var o yüzden öle bişii denemeye niyetim yok. ztn benim mop da dün geldi yerler şimdi pırıl pırıl e ablana sorsana tatlım hangisini kullanıyomuş

bu moptan alşımtım ben de eskiden
ben pek kullanışlı bulmadım..
annem de kayınvaldem de pek beğenmedi..
onun yerine hani büyük işyerlerinde kullanılan dikdöörtgen ve püsküllülerin küçüğünü beğeniyorlar,,,
o da çok zahmetli sıkması falan..

Bu yer silme konusunu çok araştırdım denedim en pratik ve iyi bulduğum sonucu paylaşmak isterim. En iyi havlu siliyor dediler. Skotch brite ın plastik 4 kenarından bez sıkıştırılan bir mop u var. Ona ufak el havlusu ıslatıp takıp cam sil sıkıp yerlere siliyorum. Ne kova ne su derdi pratik ve iyi oluyor. küçük havluyu da yıkayıp sıkmak hazır moplara göre çok daha kolay üstelik yormuyor

X