Gebeliğe Hazırlık Bu teste göre hamilemiyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 gunkala early predıctor ıle cıft cızgı cıktı hemen kan testı verdım 57 cıktı
Konunuzu tesadüfen gördüm Öncelikle Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu annelik Tam da tüp bebek tedavisi öncesi sizi Rabbim esirgemiş korumuş Çünkü çok sıkıntılı bir süreç oluyor Kendimden biliyorum zamanlama gerçekten çok çok özel şükredin dua edin Başka diyecek bir şey bulamıyorum

Konunuzu tesadüfen gördüm Öncelikle Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu annelik Tam da tüp bebek tedavisi öncesi sizi Rabbim esirgemiş korumuş Çünkü çok sıkıntılı bir süreç oluyor Kendimden biliyorum zamanlama gerçekten çok çok özel şükredin dua edin Başka diyecek bir şey bulamıyorum
Gercekten bende okadar cok dua ettımkı, işte Allagın taktırı , ınsallah saglıkla ılerler surecım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlar 3 uncu kqn testimide verdım

Reglime 3 gun kala 57
Reglime 1 gun kala 99
Reglimi 1 gun gece 238 cıktı

Insallah boyle devam eder 🙏🏻🙏🏻 Kese ve kalp atısını duymak ıcın kac olmalı acaba ?

Kızlar 3 uncu kqn testimide verdım

Reglime 3 gun kala 57
Reglime 1 gun kala 99
Reglimi 1 gun gece 238 cıktı

Insallah boyle devam eder 🙏🏻🙏🏻 Kese ve kalp atısını duymak ıcın kac olmalı acaba ?
Artışlar çok güzel maşallah canım, 1500 olunca kese görünüyor diye biliyorum.

ne güzel haberler inşallah sağlıkla ilerler gebeliğiniz:)11.ayım,regle 5 günüm var kan vereceğim yoksa da kafam rahatlar artık sıkıldım bu bekleme sürecinden

Kızlar merhaba son reglı tarıhım 11 ekim regli dongum 30 gun falan bat 10 kasım reglime 3 gun var dunden oncekı gun en sevdıgım balıgı yerken sofrada ogurdum ve balıga bakamadım, dun yıne balık yedım ama yarım saat sonra mıdem bulamdı falan , acaba mı dedım predıctor early aldım,
Gorunce aglamaya basladım gercekten hamıle olabılırmıyım 🙏🏻🙏🏻 11 kasımda tup bebek tedavım baslayacaktı🙏🏻 Kızlar ne olur bısey dıyın gercekten olabılırmıyım 🙏🏻🙏🏻 Bu test yanlıs cıkar mı?
Evet hamilesiniz

X